Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Herloka. Šolmesa

Za Herloka. Šolmesa

Ne spomnim se, kdaj sem napisala zadnji post tukaj. Dolgo je že tega. Berem pa trikrat, štirikrat na teden, ko sem v nočni in imam čas. Danes je prav taka noč.
Prepucavate pa se že nekaj časa na tematiko Barce in Vagabunda in Replike in Južne in Polarnega sija in še prej Antilope in Generala… Še bi lahko naštevala.
Do teh ljudi, ki so našteti nimam nobenega odnosa, še manj mnenja. Vsak je svoje vrste in od vsakega mi je bilo kaj uporabnega vzeti, ali pa tudi kaj zamižati.
Me pa moti, da če se nekdo s foruma umakne, da potem v vsakem postu, ki vam je čez čast iščete to “mrtvo” ime.
Osebno me niti malo ne zanima, ali je Barca še dejavna tukaj ali ni. Niti Vagabund. Zadnje čase še Antilope ni na spregled.
Kolikor pa sem uspela spoznat, če se to na forumu sploh lahko reče, te osebe so bile zelo sivne in z res razpoznavnim stilom. Vse po vrsti. In tole, kar je danes popisano, tole vam povem da ni nihče od njih.
Kakorkoli so bili vendarle eni komentatorji, ki so dali del sebe in ne verjamem, da bi uspeli pisati za zakrinkanimi imeni. Vagabund pa sploh ne. Ta fante je bil naduvan, da bi pomojem komaj čakal, da se ve kdo je on in kaj je on spet pripisal.
Za mene sicer nobene škode če se je poslovil. Nikakor pa ne bi hodil sem in se predstavljal kot polarni ali Barca. Ni šans.
Nekdo se heca in fino se mu zdi, ker ga ne sčekirate ampak samo postavite diagnozo, da je Vagabund ali Barca.
Vam povem, da ni. Lahko se nekdo od prijavljenih dela norca in uživa. Da bi mene tako našli in bi vsak napisal, da sem jaz pod tem postom, jaz bi nehala kakat po forumu, ker ne bi bilo več zanimivo.
Tej osebi pa je zanimivo, ker ste sigurni, da je nekdo drug. In zato ne bo nehala. Verjemite, ko boste ugotovili zares kdo je za temi imeni, bo ta bolni možgan odnehal.
Naj si bodi dovolj!


Ubogi zid v katerega so metali tebe!


Ubogi zid v katerega so metali tebe!
[/quote]

Lovju :).

Točno! Jaz sem neki takega hotela napisat ampak nisem znala skupaj spravit. Ti pa si in to je za plus pet. Nekdo je izkoristil gužvo, videl da se pljuva po Barci in Vagi in zdaj uživa ko si daje duška.

Nisem niti pomislil, da bi res bil Vagabund. Pošteno mi je šlo že na živce to žaljenje njega in sem nekaj tudi sam prijavil adminom.
Ne vem če se spomnite – pred nekaj časa je tu strašil Grozni Zola. Popolnoma pritegnjen tip. Cel dan in celo noč je bil sposoben čepet tukaj in pisat nekaj o njegovih satelitih in srat po ostalih.
Vsako noč je pokracal vse. Zjutraj so admini najprej brisal njegovo blebetanje čez noč, da je forum sploh lahko naprej funkcioniral.
Zdaj je pa našel drugo zabavo. Je pa to eden od starih forumašev, ki so ga najbrž blokirali in je zdaj jezen na cel svet in je to del njegove zabave.

Točno! Jaz sem neki takega hotela napisat ampak nisem znala skupaj spravit. Ti pa si in to je za plus pet. Nekdo je izkoristil gužvo, videl da se pljuva po Barci in Vagi in zdaj uživa ko si daje duška.
[/quote]
A bejž no.

Točno! Jaz sem neki takega hotela napisat ampak nisem znala skupaj spravit. Ti pa si in to je za plus pet. Nekdo je izkoristil gužvo, videl da se pljuva po Barci in Vagi in zdaj uživa ko si daje duška.
[/quote]

Tole z barco in vago je par ur nazaj spet ratalo. Čez dan si je nekdo privoščil polarca. In to na zelo zabaven način. Če mu bo ratalo, bo mogu polarc odnehat al pa nov nik uporabit.

To je bil skor ziher un xrobe, ta je mel dnevne izpade v obliki tega groznega zola in pol princesk in svašta. Ker seje tip mal po tistem registriral. Bolnik.

Točno! Jaz sem neki takega hotela napisat ampak nisem znala skupaj spravit. Ti pa si in to je za plus pet. Nekdo je izkoristil gužvo, videl da se pljuva po Barci in Vagi in zdaj uživa ko si daje duška.
[/quote]

Vagabund je samo nov nick nekega starega uporabnika in verjemi, da so bile tiste teme, v katerih so napadali Barco, njegovo maslo in je sam sebi kot neregistriranec pritrjeval. Če bi bil res nov uporabnik, ne bi vlekel naprej par let starih tem. In po določenih frazah, napakah, reci kakor želiš, se ga je kar precejkrat dalo prepoznati. Tudi v tisti, kako čekira njeno prijavljanjanje sem na forum in nič komentarja na to, da dokazano iskalnik ne deluje pravilno.
Da pa je to res on, pa sem prepričana, ker jo je še takrat, ko je bila tu, napadal in pošiljal k psihiatrom in tudi napisal, da se odjaviti in pisati naprej neprijavljen ni kaznivo in lahko to dela vsak.

Pa dobr no, a so na tem forumu samo Barce in Vagabundi? Kaj pa če sem jaz? Evo, kaj če je Ema iz Kranja?
Zapenjate ko majmuni! Vagabund vam je šel, Barca tudi. Kaj naveličala sta se, ampak vi ne morte brez njih in jih vlečete v vsako temo. Če bi tadva človeka zares kdaj prebrali bi videli, da sta čisto ok in normalna in da se jima tako pa že ne more odpeljat v prazno.

Vagabund je samo nov nick nekega starega uporabnika in verjemi, da so bile tiste teme, v katerih so napadali Barco, njegovo maslo in je sam sebi kot neregistriranec pritrjeval. Če bi bil res nov uporabnik, ne bi vlekel naprej par let starih tem. In po določenih frazah, napakah, reci kakor želiš, se ga je kar precejkrat dalo prepoznati. Tudi v tisti, kako čekira njeno prijavljanjanje sem na forum in nič komentarja na to, da dokazano iskalnik ne deluje pravilno.
Da pa je to res on, pa sem prepričana, ker jo je še takrat, ko je bila tu, napadal in pošiljal k psihiatrom in tudi napisal, da se odjaviti in pisati naprej neprijavljen ni kaznivo in lahko to dela vsak.
[/quote]
Mogoče pa sploh ni moški? Je kdo pomislil na to?

Vagabund je samo nov nick nekega starega uporabnika in verjemi, da so bile tiste teme, v katerih so napadali Barco, njegovo maslo in je sam sebi kot neregistriranec pritrjeval. Če bi bil res nov uporabnik, ne bi vlekel naprej par let starih tem. In po določenih frazah, napakah, reci kakor želiš, se ga je kar precejkrat dalo prepoznati. Tudi v tisti, kako čekira njeno prijavljanjanje sem na forum in nič komentarja na to, da dokazano iskalnik ne deluje pravilno.
Da pa je to res on, pa sem prepričana, ker jo je še takrat, ko je bila tu, napadal in pošiljal k psihiatrom in tudi napisal, da se odjaviti in pisati naprej neprijavljen ni kaznivo in lahko to dela vsak.
[/quote]

Ja ampak tip je pisal prijavljen. In jaz sem brala odgovore, kjer je pisal o kakšnih delikatnih vprašanjih in tam (če bi bil tako pritegnjen) ne bi mogel tako lepo in obširno napisat.
Vaga ni bil sfejkana zadeva. Takega stila pisanja ni imel nihče. Njegovi odgovori so bili dolgi in so imeli rep in glavo.
Tisti Xrobe pa je možno. Zola je pa prav en tak pacient.

Lovju :).
[/quote]
In jaz z veseljem popijem strup, ki ga bruhaš!


In jaz z veseljem popijem strup, ki ga bruhaš!
[/quote]

Pripravljam ga za takšne kot si ti :).


Mogoče pa sploh ni moški? Je kdo pomislil na to?
[/quote]

eksekli. Nekdo je gužvo izkoristil. Bolje rečeno ENA! Ampak ta ena se pojavlja zdaj in tudi ta ena je napadala Barco in ta ista ena je napadala Vagabunda. Jaz pa trdim, da je to ena in ista oseba.

Pa tudi vem, katera je take izpade imela. Redna!
In tole danes je tudi Redna. In ženska uživa, ker mislite da je Vaga!

Ja ampak tip je pisal prijavljen. In jaz sem brala odgovore, kjer je pisal o kakšnih delikatnih vprašanjih in tam (če bi bil tako pritegnjen) ne bi mogel tako lepo in obširno napisat.
Vaga ni bil sfejkana zadeva. Takega stila pisanja ni imel nihče. Njegovi odgovori so bili dolgi in so imeli rep in glavo.
Tisti Xrobe pa je možno. Zola je pa prav en tak pacient.
[/quote]

Nič prav “posebno” ni pisal. Jih je kar nekaj, ki podajo veliko boljše in uporabnejše odgovore od njega. Bil je čisto povprečen.

Ti res misliš, da se je Barca naveličala tega foruma? Jaz mislim, da je imela dovolj samo napadov nanjo in je zaradi tega in neukrepanja admknistracije šla nekam drugam.
In oba sem brala, se z Barco kdaj tudi nisem strinjala, a sva se vedno nekako na nivoju pogovarjali kljub nestrinjanju, Vagabund pa nas je vse tu podcenjeval, bili smo samo neizobraženi, pijani, revni slovenceljni, s katerimi on šolan ne bo izgubljal časa, razen še za kako šalo, da se bo lahko s sodelavci smejal na naš račun ob njegovih provokacijah.

Nič prav “posebno” ni pisal. Jih je kar nekaj, ki podajo veliko boljše in uporabnejše odgovore od njega. Bil je čisto povprečen.
[/quote]

Ne, da ni pisal “nič posebnega”, menjaval je diagnoze, kdo kako bolezen zdravi, kot nevrolog (haha) pisal, kako piše recepte za glivice na nohtih. Medicinskega faksa on od znotraj ni videl in žal mi je tistih, ki ste mu nasedli.

eksekli. Nekdo je gužvo izkoristil. Bolje rečeno ENA! Ampak ta ena se pojavlja zdaj in tudi ta ena je napadala Barco in ta ista ena je napadala Vagabunda. Jaz pa trdim, da je to ena in ista oseba.

Pa tudi vem, katera je take izpade imela. Redna!
In tole danes je tudi Redna. In ženska uživa, ker mislite da je Vaga!
[/quote]
Vagabund je ženska!!

Nič prav “posebno” ni pisal. Jih je kar nekaj, ki podajo veliko boljše in uporabnejše odgovore od njega. Bil je čisto povprečen.
[/quote]

Povprečen. Normalen forumaš, takih je na netu ogromno. Ni bil pa zmešan, da bi se zdaj tukaj valjal neprijavljen in škodoval namerno Barci ali Polarcu.
To dela nekdo drug. Mogoče celo tak, ki je vsak dan prijavljen in ga poznamo. Brez veze se je metat na zobe. Vedno se najdejo tudi taki.

Povprečen. Normalen forumaš, takih je na netu ogromno. Ni bil pa zmešan, da bi se zdaj tukaj valjal neprijavljen in škodoval namerno Barci ali Polarcu.
To dela nekdo drug. Mogoče celo tak, ki je vsak dan prijavljen in ga poznamo. Brez veze se je metat na zobe. Vedno se najdejo tudi taki.
[/quote]

Tiste dni ko se ta nori čudak oglaša na spregled ni pederčine. Tako da … samo v razmislek.
To je čisto njegov stil. Bolj prepoznaven in prozoren ne bi mogel bit. I.d.i.o.t


Vagabund je ženska!!
[/quote]

Ne, ne. Tko se ne bi pretvarjal. Je imel moške fore.

Hahahah, a se ti norca delaš?? Pa tle je folk brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja. Tle za špricar nimajo, ne da bi še bar pa zalogo imel.
Hahahahhaha, o si me nasmejal. Dej mal si ber te fore tle, pa boš vidu kam si vprašanje postavu.

V izogib trditvam, da ni prav kopirano, tule viewtopic.php?f=151&t=11139222 si lahko preberete sami!

To je bil skor ziher un xrobe, ta je mel dnevne izpade v obliki tega groznega zola in pol princesk in svašta. Ker seje tip mal po tistem registriral. Bolnik.
[/quote]

Moraš vedeti, da ni v moji navadi “pljuvati” vse vprek po MONu. Če se mi zdi, da sem šel s svojim postom predaleč se prizadeti osebi praviloma tudi opravičim. Najbolj me zanima osebnostna in duhovna rast in tudi izboljševanje medčloveških odnosov, ki naj bi po mojem mnenju praviloma temeljili na pozitivnih osnovah. Seveda, v resnici me zanima še marsikaj. Če imajo pa tu na monu nekatere osebe neke svoje osebnostne, značajske in vedenjske motnje, jih je pa treba ozdraviti teh motenj. Vse se da, če se hoče.

drug drugega programiramo

Ampak on je to napisal prijavljen. Ni se delal. Sam je napisal, da se v enih temah lahko heca in dela norca in se tudi bo. V drugih bo pa pomagal, če bo lahko.
Če bi bil tak bedak, za kakršnega ga imate, vam ne bi pustil tega veselja, da bi vam prijavljen napisal tak kot je zgornji post.

Ni Vaga. Ampak neka trma očitno še kar trdi nasprotno. Z Vago je bilo pa lepo klepetat tudi po zasebnem portalu. In to so bile pa dobre debate! Sigurno je še kakšna ki to lahko potrdi, valjda se ni samo z mano pogovarjal. Najbrž se je še s kakšnim.

New Report

Close