Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Herloka. Šolmesa

Za Herloka. Šolmesa

Ne bo veliko vode preteklo, ko se bo lotil tudi tebe. Ima piko na registrirane.

Ne bo veliko vode preteklo, ko se bo lotil tudi tebe. Ima piko na registrirane.
[/quote]

Saj to Replika že ve. Bo pa velika razlika med napadom nanjo in njegovim prvim takim divjim napadom na registrirane, zdaj ga ne bo nihče jemal resno, ker bomo vedeli, da je to on in se pogovarja sam s samo. Ob prvem napadu tega še nismo vedeli.

Saj to Replika že ve. Bo pa velika razlika med napadom nanjo in njegovim prvim takim divjim napadom na registrirane, zdaj ga ne bo nihče jemal resno, ker bomo vedeli, da je to on in se pogovarja sam s samo. Ob prvem napadu tega še nismo vedeli.
[/quote]
Drži,drži. Pri njem sem imela občutek, da želi biti v središču pozornosti.
Barce ni prenesel iz preprostega razloga, ker je bila ljudem koristna, zato se je z vsemi silami spravil nad njo. Polarni mu je pa dobro na rep stopil in ker je dokaj hitro ugotovil, da mu verbalno ne bo kos, se je odločil za malo bolj zahrbrtno taktiko. Ga imam pa na sumu, da je tudi grdi nick ukradel, čeprav se je do nje obnašal korektno. Verjetno se z njo ni upal spustiti v direktni konflikt, ker zna biti grda zelo nesramna.
Replike pa ne prenese ,ker pove tako kot je in ker jo z veseljem preberemo in potem ni več on tisti, ki je v središču pozornosti.
Verjetno ne bo dolgo, ko se bo pojavil pod novim uporabniškim imenom.

V bistvu tu na forumu iščemo neznano osebo, ki je najbolj brilijantna v vseh ozirih in pogledih. To tudi mene izredno zanima.

drug drugega programiramo

Ne bo veliko vode preteklo, ko se bo lotil tudi tebe. Ima piko na registrirane.
[/quote]

Saj se je že. Enkrat mu je uspelo registrirati moje ime s pomočjo malih in velikih ” i ” in “L” in
bluziti pod mojim imenom naokoli, na srečo so ga kmalu skenslali.
Torej priporočilo vsem, ki se boste registrirali v bodoče : ne uporabljajte i-jev in l.jev, enako je tudi s polarcem delal.

Saj se je že. Enkrat mu je uspelo registrirati moje ime s pomočjo malih in velikih ” i ” in “L” in
bluziti pod mojim imenom naokoli, na srečo so ga kmalu skenslali.
Torej priporočilo vsem, ki se boste registrirali v bodoče : ne uporabljajte i-jev in l.jev, enako je tudi s polarcem delal.
[/quote]

Tega pa nisem vedela. Me pa ne preseneča!

Saj se je že. Enkrat mu je uspelo registrirati moje ime s pomočjo malih in velikih ” i ” in “L” in
bluziti pod mojim imenom naokoli, na srečo so ga kmalu skenslali.
Torej priporočilo vsem, ki se boste registrirali v bodoče : ne uporabljajte i-jev in l.jev, enako je tudi s polarcem delal.
[/quote]
A veste kako stara fora je tole z Iji in ljem?
Nekoč davno je vilid imel s tem problem.
Tako, da tale “nekdo” je en zelo star forumaš.


A veste kako stara fora je tole z Iji in ljem?
Nekoč davno je vilid imel s tem problem.
Tako, da tale “nekdo” je en zelo star forumaš.
[/quote]

Zdaj si me spomnila, ja, da so glede tega že bile “težave”.
Kam sploh se je Vilid skril, nič ga ne opazim več, že kar nekaj časa ga ni. Pa En_Štajerc tudi je tudi pogrešan?
Konec koncev lahko ugotovimo, da ta, ki krade nicke, res ni kaka nova oseba, ampak je star obiskovalec foruma.

In ti še kar ne potegne zakaj od vseh žensk napadam samo tebe in nobene druge?
Se ti ne zdi, da ima dejstvo, da si lažnjiva, manipulativna avša tudi kaj pri tem?

In ti še kar ne potegne zakaj od vseh žensk napadam samo tebe in nobene druge?
Se ti ne zdi, da ima dejstvo, da si lažnjiva, manipulativna avša tudi kaj pri tem?
[/quote]

Welcome to the club.
Za bolnike, kot si ti, od zdej naprej samo še zastavco klikam, nisi vreden, da te pes poščije.

In odgovor je priletel po dveh minutah. Tri četrt foruma te ima poln kufer. Povsod te je polno, povsod pametuješ, povsod jezikaš, dežuraš tule vsaj 12 ur na dan, itd. Bi ti svetoval: “get a life!” , pa je za tebe že prepozno.
Ni pa prepozno, da si najdeš kakšno strokovno pomoč. Ker očitno nimaš v glavi vseh kolesc na pravem mestu.

In odgovor je priletel po dveh minutah. Tri četrt foruma te ima poln kufer. Povsod te je polno, povsod pametuješ, povsod jezikaš, dežuraš tule vsaj 12 ur na dan, itd. Bi ti svetoval: “get a life!” , pa je za tebe že prepozno.
Ni pa prepozno, da si najdeš kakšno strokovno pomoč. Ker očitno nimaš v glavi vseh kolesc na pravem mestu.
[/quote]

Pa kaj te moti; če je ne želiš brati, pač obvoz. Je registrirana in lahko to brez težave narediš.

In odgovor je priletel po dveh minutah. Tri četrt foruma te ima poln kufer. Povsod te je polno, povsod pametuješ, povsod jezikaš, dežuraš tule vsaj 12 ur na dan, itd. Bi ti svetoval: “get a life!” , pa je za tebe že prepozno.
Ni pa prepozno, da si najdeš kakšno strokovno pomoč. Ker očitno nimaš v glavi vseh kolesc na pravem mestu.
[/quote]
Vidita vidva v tem je čar črnega nika. Nihče ne ve koliko časa sem danes prebila tu z vami in kje vse ste me imeli radi, se kregali z mano, me morda tolažili ali celo pomagali z nasvetom. Pa še klikat nimate kaj.

Hihihihi,
A potemtakem ste vi nevidni duh MONa. 🙂

drug drugega programiramo

Ja, saj na žalost je res tako. Tole je eden izmed redkih forumov, kjer je pisanje dovoljeno tudi neregistriranim. Ker ravno ti multinicki in manipuliranje z njimi ustvarja dramo. In drama je očitno po volji lastnikov foruma, saj prodajo več klikov in več reklam.
Po drugi strani pa to zmanjuje dodano vrednost foruma, saj ga nihče več ne jemlje resno. Večina, med njimi tudi jaz ga uporabljamo samo še za shit-posting. Na začetku sem se še malo trudil, ko pa vidiš ostale, ti pa ne kaže drugega, kot da se pridružiš krdelu in tuliš skupaj z njimi.


Jaz sem kvečjem tista Marija, ki kima tam v zbljevih koncih 🙂


Jaz sem kvečjem tista Marija, ki kima tam v zbljevih koncih 🙂
[/quote]

Ni blema, tudi jaz kot neregistriran sem lahko marsikaj, samo trenutno mi manjka domišljije in fantazije. 🙂

drug drugega programiramo

Ni blema, tudi jaz kot neregistriran sem lahko marsikaj, samo trenutno mi manjka domišljije in fantazije. 🙂
[/quote]
Meni ne manjka ne enega, ne drugega. Nikoli. Kot registriranemu članu te druščine pa sploh ne 🙂
Omejuje me zgolj čas muhe enodnevnice.

Ja, saj na žalost je res tako. Tole je eden izmed redkih forumov, kjer je pisanje dovoljeno tudi neregistriranim. Ker ravno ti multinicki in manipuliranje z njimi ustvarja dramo. In drama je očitno po volji lastnikov foruma, saj prodajo več klikov in več reklam.
Po drugi strani pa to zmanjuje dodano vrednost foruma, saj ga nihče več ne jemlje resno. Večina, med njimi tudi jaz ga uporabljamo samo še za shit-posting. Na začetku sem se še malo trudil, ko pa vidiš ostale, ti pa ne kaže drugega, kot da se pridružiš krdelu in tuliš skupaj z njimi.
[/quote]

Lahko se še vedno trudiš z normalnimi temami, normalnimi odgovori in par zblojencev v tropu bo odbezljalo naprej, v tropu (in na forumu) pa bomo spet ostali normalni.

New Report

Close