Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Za Janšo, JAAAA!

Za Janšo, JAAAA!

Najboljši politik v državi, s priskledniki je popucal.

Se ti zdi? Največji sedi na čelu Laškega in mu nihče nič ne more. Ali hoče.

Tudi to je že smešno. voliš tistega za katerega meniš, da si zasluži biti izvoljen. Kričanje in prepucavanje po forumih pa je povsem nepotrebno. Prepričevanje prepričanih.. Eh, ja..

Nehaj palamuditi o Janši. Če ti je tako dober pelji si ga domov. Kakšen je dober politik? Takšen, da zna ljudi spraviti, da postanejo reveži!!!!!!
To bi vedela tudi jaz narediti to sploh ni noben problem……
Tako, če ne veš o politiki in o Janši rajši bodi TIHO!

Levi ali desni, Janša ali Pahor ali Pepe N., povsod je zadaj kapital s svojimi interesi. Politika (in s tem politiki) so le njegovo orodje.Z obkrožanjem imen volimo pravzaprav čisto druge ljudi, ki stojijo za kandidati (oz. njihovo stranko) v varnem ozadju.

Nehaj palamuditi o Janši. Če ti je tako dober pelji si ga domov. Kakšen je dober politik? Takšen, da zna ljudi spraviti, da postanejo reveži!!!!!!
To bi vedela tudi jaz narediti to sploh ni noben problem……
Tako, če ne veš o politiki in o Janši rajši bodi TIHO![/quote]

Draga moja, o Janši nisem napisala popolnoma nič! Če ne razumeš kaj sem povedala, ti priporočam, da še enkrat prebereš. Zmerjanje pa raje prihrani za naslednji reality show. Tam bodo tvoje žaljivke nedvomno požele večji odziv.

Tam bodo tvoje žaljivke nedvomno požele večji odziv.

Kje sem te žalila? Ti sploh ne veš kaj je žalitev. Samo sem ti napisala, če ti je J. tako dober pelji si ga domov. Je to kaj slabega?
Na lep način brez žaljivk sem ti napisala.

Počasi te imam dovolj. Zato me raje ne vleci za jezik. Izvoli se prepucavat še naprej s kom, ki mu takšno ali drugačno agitiranje pomeni presežek že po defaultu dobrega dneva.

Počasi te imam dovolj. Zato me raje ne vleci za jezik. Izvoli se prepucavat še naprej s kom, ki mu takšno ali drugačno agitiranje pomeni presežek že po defaultu dobrega dneva.[/quote]

No, no, ne bodi tako pokroviteljska kot tvoj veliki vodja. Sploh veš kaj pomeni agitiranje? Ne, pojma nimaš.

In ja, pojdi tja na vaš sds forum in nabijaj o JJ-ju.

Ostali v Slo ga imamo že davno tega čez glavo zadosti. In takšnih kot si ti tudi.

Počasi te imam dovolj. Zato me raje ne vleci za jezik. Izvoli se prepucavat še naprej s kom, ki mu takšno ali drugačno agitiranje pomeni presežek že po defaultu dobrega dneva.[/quote]

No, no, ne bodi tako pokroviteljska kot tvoj veliki vodja. Sploh veš kaj pomeni agitiranje? Ne, pojma nimaš.

In ja, pojdi tja na vaš sds forum in nabijaj o JJ-ju.

Ostali v Slo ga imamo že davno tega čez glavo zadosti. In takšnih kot si ti tudi.[/quote]

Govori ti v svojem imenu, ne v imenu vseh državljanov, ker te nihče ni pooblastil za to.Jaz recimo imam od nekdaj zadost takih kot si ti in ta ena pač.Lenuhopv, ki mislijo, da jim mora Janša/Kučan/Drnovšek/Pahor kdorkoliže urejati življenje.

Res je, Janša je super. Sploh pa je dober v:

– prilaščanju zaslug za vse, kar je v tej državi dobrega
– zvračanju krivde na bivšo vlado/opozicijo za vse, kar je v tej državi slabega
– nastavljanju svojih ljudi na vse možne položaje, pri čemer je strokovnost nepomembna (glavno, da je “naš”)
– tem, da mu je v kratkem času uspelo narediti bogate ljudi še bogatejše, revne še revnejše

Pa prosim, ne mi zdaj nakladat o tem, da je zdajšnji vladi uspelo zmanjšati brezposelnost, ustaviti cene stanovanj in povečati rodnost. Ker vsak, ki ima vsaj malo pojma o ekonomiji in demografiji ve, da so to čisto normalni cikličin pojavi (ki so slučajno sovpadli z vladavino JJ) – glej prvo alinejo.

Še bolj kot JJ sta mi pa simpatična Jerovšek in Petek. Bistroumnost jim sije iz oči.

morala bi se podpisa URŠKA.
Ta je še edina, ki bi ji takšno izjabvo lahko pripisali,
Saj veš, ljubezen je slepa.

Seveda, pa še kaj? ZA Janšo ne volim, pa če mi roko zlomijo. V takšno revščino nas je pripeljal, da je groza! Dala bo mi minimalno plačo, pa da ga vidim heroja!

lp

Seveda, pa še kaj? ZA Janšo ne volim, pa če mi roko zlomijo. V takšno revščino nas je pripeljal, da je groza! Dala bo mu minimalno plačo, pa da ga vidim heroja!

lp

Da naši politiki nikomur drugemu razen sebi samim urejajo življenja, je jasno kot beli dan. No, bile so določene izjeme, ki pa niso mogle narediti bistvenejših sprememb.

Pri nas je problem ta, da namesto, da bi se politki posvečali državnim zadevam, gospodarstvu in dobrobiti ljudi, se posvečajo boju med samimi seboj, borbi za stolčke in oblast. In potem imamo vse polno političnih afer, okrog katerih se vse vrti (resda je podobno tudi v nekaterih drugih državah), pomembne stvari pa čakajo v kotu. In to je problem pri nas. V Švici o politikih sploh ne tečejo besede, o raznih strankah in njihovih aferah ni ne duha ne sluha, zato pa zadeve laufajo. V državi, ki ima dobro politiko in politike, se praviloma o njih sploh ne govori, so obrobni, marginalni, nevidni. Pri nas je pa ravmo obratno.

Ja, čisto vsa garnitura v državnem zboru bi se morala zamenjati in politična filozofija ubrati čisto druga pota, pa bi morda bilo kaj drugače.Kakor stvari trenutno stojijo, pa lahko pričakujemo kot do sedaj večne borbe med koalicijo in opozicijo ter o tem, kdo ima prav in kdo ne. Ne glede na to, kdo bo kje sedel.

Da naši politiki nikomur drugemu razen sebi samim urejajo življenja, je jasno kot beli dan. No, bile so določene izjeme, ki pa niso mogle narediti bistvenejših sprememb.

Pri nas je problem ta, da namesto, da bi se politki posvečali državnim zadevam, gospodarstvu in dobrobiti ljudi, se posvečajo boju med samimi seboj, borbi za stolčke in oblast. In potem imamo vse polno političnih afer, okrog katerih se vse vrti (resda je podobno tudi v nekaterih drugih državah), pomembne stvari pa čakajo v kotu. In to je problem pri nas. V Švici o politikih sploh ne tečejo besede, o raznih strankah in njihovih aferah ni ne duha ne sluha, zato pa zadeve laufajo. V državi, ki ima dobro politiko in politike, se praviloma o njih sploh ne govori, so obrobni, marginalni, nevidni. Pri nas je pa ravmo obratno.

Ja, čisto vsa garnitura v državnem zboru bi se morala zamenjati in politična filozofija ubrati čisto druga pota, pa bi morda bilo kaj drugače.Kakor stvari trenutno stojijo, pa lahko pričakujemo kot do sedaj večne borbe med koalicijo in opozicijo ter o tem, kdo ima prav in kdo ne. Ne glede na to, kdo bo kje sedel.[/quote]

To čemur praviš “urejanje gospodarstva” in “posvečanje dobrobiti ljudi” je urejanje tujih življenj in gre za podorčji, kamor država naj ne bi imela vstopa.

Kaj čmo … dokler bo tipična volilka taka tepka, kot je naša Frca, bodo politiki državljane nategovali brez vazelina

Frce pa jim bodo ploskale, ker gre za grupni seks v dobrobit ljudi

V državnem zboru se bo filozofija spremenila šele takrat, ko se bo spremenila filozofija volilcev, oziroma ko bodo Frce ugotovile, da so za svojo dobrobit odgovorne same ne pa pšolitika, državni zbor, Janša, Pahor, Golobič, Kučan, Bush, Al Gore … Mirovni inštirut ali Zbaor za republiko, RKC …

Hahaha, torej je po tvoje vlada sama sebi namen. Gospodarska rast države je ne zanima, ljudje, ki so jo izvolili, da jim vlada, niti ne.

Samo v pomoč, ljubica: če si menila, da je pod “urejanje gospodarstva” mišljeno vtikanje v vsako posamično podjetje in pod “posvečanje dobrobiti ljudi” to, da bo Janša odrejal, za kaj naj jaz porabim svoj keš: ni mišljeno to. Da bi pa zdaj tukaj osnovno nepismenim razlagala, kaj mislim pod tema dvema postavkama, se mi pa resnično ne ljubi. Hehe, ene ste pa res too much.:))

Pa Prodajalce zajebal.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Nehaj palamuditi o Janši. Če ti je tako dober pelji si ga domov. Kakšen je dober politik? Takšen, da zna ljudi spraviti, da postanejo reveži!!!!!!
To bi vedela tudi jaz narediti to sploh ni noben problem……
Tako, če ne veš o politiki in o Janši rajši bodi TIHO![/quote]

Ti veš? Trobiš kar tja povprek … kar se trobi po večini pristranskih medijev …

New Report

Close