Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Za katero stranko pomislite "Pa kako lahko kdo to voli"?

Za katero stranko pomislite "Pa kako lahko kdo to voli"?

Dobro, s takimi, ki SDS šlogarcam verjamejo, ni kaj dost za debatirat.

Kriza – no big deal

Janša: če bo gospodarska rast, se upokojim kot politik[/url]
[/quote]

Zakaj mi to zdaj lepiš? Saj ne hvalim Janše kot odrešenika. Ti imaš pa res črnobelo pojmovanje. Ko je pred desetletjem kriza zaobjela Evropo, je bilo tudi meni nerazumljivo Janševo nesprejemanje dejstev.

Se pa je Cerar prejšnji teden v plačanem oglasu pridušal, da se bo boril proti korupciji. Zdaj pa čisto zares. :))

Glede mesečnikov in njihove potencialne venezualizacije Slovenije pa vztrajam, da bi to bilo, kot če bi spustil na sredo države atomsko bombo…

SDS po mojem ne moreš biti pri čistih, ovca, brez lastne pameti, nižje izobraženi, nikoli potovali, strah pred vsem in vsakogar
SNS še nižji nivo

Joj, joj, joj. Da mi ena janševka govori o strpnosti!!! Svojega Boga in idola poglej, kako je on strpen!
[/quote]
Kdo je govoril, s kom nikoli v koalicijo? Sicer pa, pustimo času čas. Kdor se zadnji smeje….ti bom prilimala tole debato čez nekaj časa.

Nikoli ne bom več volila Janše, ker je skregal narod in uničil domoljubje.

Ne volim nikogar, ki se poveže z Jankovičem.

Sem imela upe za SLS, ker se mi je zdela Ljudmila Novak pametna ženska, ki se je distancirala od Janševega ekstremizma. Da bi bila vsaj ena pametna desna stranka. No,s Toninom ni strahu, da dobijo moj glas.

SDS
Primc
Ogabno!

To pa res, Tomić in Mesec sta v svojih 0 dnevih vladanja pokradla veliko več od Janše.
[/quote]

ni mi znano, da je kdo od teh treh kaj ukradel.
je pa dejstvo, da delata prva dva kar veliko škode Sloveniji.

Pravi opranoglavi res tapravi levak (in se seveda moti).

Tale SDS je “boom efekt” za neko normalno desnico v Sloveniji. Že v kali zatrejo vse, kar bi na desnici konkuriralo Janši…pa imajo kar si niso želeli.. 26{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od polovice volilcev. Janša se nič več ne zavzema za večinski volilni sistem. Pa bodo kdaj spregledali, kaj so storili?

Nisem vedel, da si je Zmago spet zaželel Cirkusa…bi pa morda odšel na volitve – tako za špas.

Pri meni enako.

Pri meni enako.
[/quote]

Levico, ker niso prebavljivi. Sam na Violeto se spomnim pa se mi kozla.
Potem pa Cerarja, ker je sam rekel, da ne zna več naprej.

JA! Točn tako!
Pripadnike vsake druge stranke lahko okarakteriziraš…razumeš nagibe, vse je že znanstveno prediskutirano in analizirano.
Ampak hu d’f*k je volil Bratuškovo????

SDS – kar poznam folka ki jih podpira… no comment. Ne moreš verjet kaj mora mati zemlja nosit.
Primc – mislim da je to skoraj največji poden
Levica – čisto preveč komunistično

Drugače sem pa mnenja da če bi se SDS znemil JJ, pa še en par idiotov bi bili veliko bolj uspešni.

Ne moreš tko, Ivan je dolga leta delal, da je iz stranke SDS nardil stranko butljev, zdaj bi ga pa kar ven zabrisali?

Jaz nisem šel na volitve, ker moj glas ne bo šel lopovom. Torej, zagotovo je to Janša. Človek ima tako neumne izpade včasih, da se res že vprašaš na koncu pri volitvah, kako prizadet moreš biti, da tega človeka voliš? Človek je za v zapor in to v samico do konca življenja. Potem je tu Erjavec, ki ga končno ne bom več veliko prenašal. Človek igra klovna, preseda se iz enega stolčka na drugega, upokojence ima za svete a razen, da jim je dvignil penzijo za par piškavih {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa od njega ni bilo nobene koristi … potem je tu židan, ki je na soočenju pred dnevi izjavil, da bi še dodatno obdavčil plače … itd … kar se tiče povratnika Jelinčiča … isti lopov, le da bo politika z njim spet bolj zanimiva, ker bo imel spet odlične pripombe. Jaz bi njega dal za zunanjega ministra, pa da končno vidimo to ljubezen med njim in slovensko-hrvaško mejo.


meni si ql, kandidiraj, te volim

in vidiš izkrivljeno sliko ker so te mediji in učitelji vse narobe naučili

demokracija se začne pri svobodi in resničnih informacijah medijev, zato da se lahko človek pravilno odloča

če bi ti poznal resnico, bi verjetno drugače pisal..no mogoče ne bi, mogoče prejemaš po očetu partizanu penzijo))
[/quote]

Nobene izkrivljene slike, tud približno ne ampak konkretna slika Jaja-ta, Grims-a, Gorenjak-a, itd, čista nacistična retorika.., da ne pišem, kaj vse pišejo ljudje na Nori24tv…., to, ko preberš, ti slabo postane, saj ne moreš verjeti, da to pišejo ljudje v današnjem času….., heeej, kdo dovoli to, da manjak napiše, da bi treba vse na VIČ, spravt na kup in jih z bagrom porinit čez Kolpo……, aja, sej res, živimo v demokraciji jp….., zato, tud mi, ki nismo fanatiki SDS a, pač lahko rečemo, da je v tej stranki vsaj v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} motenih ljudji…., kreteni po domače, da ne rečem, da so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zadeti, mogoče edin ta Tomc zgleda kolikor toliko normalna, drugo je pa dobesedno štala od ljudi, pa se tud jst strinjam, da ne bi smeli z begunci v v rokavicah delat in levica kr neki bluzi z njimi…., ko jih jebe…
Pa ta pohlep Jaja ta po aaaablasti, to je v svetu redko videno, kdo je on, da bo kaj rešil in kaj bo rešel, ko je bil celo življenje v komunistični partiji in SDS partiji, torej v pisarni in študiral, kako naj zajebava ljudi….., je kdaj delal v tovarni v prizvodnem procesu….
Hehe, partizansko penzijo, ta pa zmaga, to bo ja, hehe…., na splošno pa vidim, da nimaš pojma, ker, ko je SDS močna in zmaga s takšno prednostjo na volitvah je črno na belem, da je volilna udeležba nizka, zato se lahko zdej neki duvate, da ste carji, vi ste….., ma ne bom napisal kaj, ne pa carji…. in se jebite s svojim Fürer-jem, itak, bo doživel Jankovičev sindrom in ta je, da bo pušnil na celi črti, vse se vrača, vse se plača, kaj čes, demokracija nam vsem to omogoča, hehe…, ok, 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva obožuje tega psihota, ene 65{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ga pa ne more več gledat, ajde ene 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih je pa neopredeljenih…

Kolikor mi je znano, partizanske penzije NISO prenosljive, zato je to navadno zavajanje, se pa res ljudje vpisujejo v ZB (eno celo poznam) Ampak penzije pa niti pod razno ne dobiva. Pika.

Tudi meni se zdijo volilni programi politični strank en velik nateg. Je treba le opazovati, kako se stranke in njihovi veljaki ter sledilci obnašajo, pa vidiš njihov pravi program.
[/quote]

Seveda se zdijo nateg, ce pa so sami sebi namen. Saj ravno zato pravim, da bi bilo treba programom dati vecjo tezo in skozi cas nadzorovati njih izvajanje, ter ostro sankcionirati neizvajanje.

Delo politika je omogocanje pogojev za izvajanje programa. To je edini misel tega poklica. Ce mu to ne uspe… v kadrovsko po knjizico in na zavod, al’ kako to ze gre. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tale SDS je “boom efekt” za neko normalno desnico v Sloveniji. Že v kali zatrejo vse, kar bi na desnici konkuriralo Janši…pa imajo kar si niso želeli.. 26{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od polovice volilcev. Janša se nič več ne zavzema za večinski volilni sistem. Pa bodo kdaj spregledali, kaj so storili?
[/quote]

Tako je, edina pametna na desni strani L.Novak se je raj umaknila, kot, da bi z norcem skup paradirala, vse ima svoje meje, pri normalnih ljudeh.

Je Erjavec tisti, ki se je ves čas norčeval iz sokandidatov in navsezadnje iz celega volilnega telesa.
Vse kaj nakladaš

Popay
ni bistveno, ne pozabimo, da je vsak četrti glas šel SDS. Ne podcenjuj volivcev.

Ti imaš pa zelo oprane možgane glede SDS, se mi zdi, pa poln si enih predsodkov in stereotipov glede tega. Bi bil presenečen, če bi vedel koliko SDSovcev je iz partizanskih družin in koliko jih ne hodi v cerkev. Če bi jih res poznal.
Pa tudi tako zahojeni in polni sovraštva niso, kot si misliš.
[/quote]

o ja pa poznam, glih te, ki ne hodijo v cerkev in ja, glih oni so polni mržnje in to velike mržnje z ogromno hinavskega cinizma….., hinavski cinizm je pa neka stalnica SDS stranke. Tem, ki hodijo v cerkev, človek niti nima kaj zamerit, jst jih čist razmem, ker razumem njihov način življenja, tud za mene je nedelja, nedelja ne pa podivjano nakupovanje po trgovinah….
Sem predolgo na svetu in z dosti ljudmi sem se družil in delal, da mene žejnega preko vode pripelješ. Ampak, vse je ok., če nismo primitivni in pljuvamo v komentarjih po drugače mišlečih..

Lepo vas prosim, kateri izmed politikov pa je kdaj delal v ‘tovarni v proizvodnem procesu’, kakšne floskule imate to?

Je pa res od celotnega šopka politikov najbližje temu ravno Janša, ima namreč kar nekaj let delovne dobe v gospodarski družbi, še iz časov pred osamosvojitvijo…

Karl je pušnil zarad Jankoviča, pri 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilni udeležbi komot lahko podcenjujem vsakega 4 tega volilca.
Z Jankovičevm je tako, on misli, da je frajer vsepovsod in ne samo v Ljubljani, izgubil je kompas, ene 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilcev je šlo iz desusa glih zarad Jankovila v SDS vode……, tako kot Jaja, misli, da ga imajo vsi v sloveniji tako radi kot ga imajo v njegovi stranki, hehe.
Vse ki jih poznam, se kar zgrozijo, ko jim omeniš Jaja-ta. Tisti, ki se jim prikaže pa nasmeh na obrzu ob tem imenu, delujejo pa po pravilu odbijajoči, tako, da se človk z veseljem umakne od njih, čim dalj, jebi ga…

Prva je sigurno stranka SDS, potem pa NSi…pa Primc, Jelenčič…v glavnem ni mi jasno kako lahko nerazgledani nazadnjaki koga prepričajo da bodo dobri do ljudstva….

New Report

Close