Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Za katero stranko pomislite "Pa kako lahko kdo to voli"?

Za katero stranko pomislite "Pa kako lahko kdo to voli"?

o ja pa poznam, glih te, ki ne hodijo v cerkev in ja, glih oni so polni mržnje in to velike mržnje z ogromno hinavskega cinizma….., hinavski cinizm je pa neka stalnica SDS stranke. Tem, ki hodijo v cerkev, človek niti nima kaj zamerit, jst jih čist razmem, ker razumem njihov način življenja, tud za mene je nedelja, nedelja ne pa podivjano nakupovanje po trgovinah….
Sem predolgo na svetu in z dosti ljudmi sem se družil in delal, da mene žejnega preko vode pripelješ. Ampak, vse je ok., če nismo primitivni in pljuvamo v komentarjih po drugače mišlečih..
[/quote]

:-)))
Kdaj pa je/bo še kakšen čefur kaj dobrega rekel o Janši ali SDS?
Tvoje mnenje je vredno toliko kot nič, ker čefurji itak ne bi sploh smeli na volitve. Naj Slovenci sami odločamo o tem. Seveda pa je misija nemogoče, da bo čefur tiho, ko gre za politiko :-))

:-)))
Kdaj pa je/bo še kakšen ****** kaj dobrega rekel o Janši ali SDS?
Tvoje mnenje je vredno toliko kot nič, ker čefurji itak ne bi sploh smeli na volitve. Naj Slovenci sami odločamo o tem. Seveda pa je misija nemogoče, da bo ****** tiho, ko gre za politiko :-))
[/quote]

se strinjam, fužinški klošar, tudi sam mislim, da ni niti enega neslovenca, da bi volil SDS, le zakaj…… lepo, da si pokazal svoj obraz…., klasični SDS volilec, pa ne si mislit, da me kaj gane, mene to niti malo ne moti. Kdo vas ne pozna, vas bi pač drago plačal, hehe…

Jp, tam se je navadil švercat orožje in podkupnino jemat, v jakem gospodarstvu je on delal, me zanima, če je mogel imet vsako minuto svoga dela, podpisano od nadrejenih, malo morgen, heh…, zdej se dela prijazanega, ko je zmagal……, ve, pa dobro, da je v bistvu izgubil.
Jankovič je tud zmagal, pa je v bistvu izgubil pred leti, aja, pa trgovce ne mešej v gospodarstvo, jaka muda je prodajat stvari, ki jih ljudi rabijo za vsakdanje življenje. Tist, ki prodaja končni izdelek v trgovini ni gospodarstvenik, to je samo grebator za svojo rit, ki gleda na to, kako čim lažje zaslužiti denar.

Jp, tam se je navadil švercat orožje in podkupnino jemat, v jakem gospodarstvu je on delal, me zanima, če je mogel imet vsako minuto svoga dela, podpisano od nadrejenih, malo morgen, heh…, zdej se dela prijazanega, ko je zmagal……, ve, pa dobro, da je v bistvu izgubil.
Jankovič je tud zmagal, pa je v bistvu izgubil pred leti, aja, pa trgovce ne mešej v gospodarstvo, jaka muda je prodajat stvari, ki jih ljudi rabijo za vsakdanje življenje. Tist, ki prodaja končni izdelek v trgovini ni gospodarstvenik, to je samo grebator za svojo rit, ki gleda na to, kako čim lažje zaslužiti denar.
[/quote]

Lej, googlaj Mikroada, če hočeš, če ne, pa nič. Nabijat v prazno ti ni treba. To je bila gospodarska družba in tam je delal nekaj let, to je pač dejstvo, čeprav ti ni všeč. Za razliko od 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ostalih javnofinančnih prisesancev gobcačev od rojstva do smrti, ki so na to po možnosti še ponosni, tako kot recimo prosluli Mencinger.

Drugače pa, veš, med boljšimi gospodarstveniki so taki, ki nikoli niso imeli nadrejenih, so začeli kar sami. Po tvojih merilih torej nisi dober gospodarstvenik, če nimaš nadrejenega, ki te jeb… v glavo. Čudna merila so to, čudna…

Lej, googlaj Mikroada, če hočeš, če ne, pa nič. Nabijat v prazno ti ni treba. To je bila gospodarska družba in tam je delal nekaj let, to je pač dejstvo, čeprav ti ni všeč. Za razliko od 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ostalih javnofinančnih prisesancev gobcačev od rojstva do smrti, ki so na to po možnosti še ponosni, tako kot recimo prosluli Mencinger.

Drugače pa, veš, med boljšimi gospodarstveniki so taki, ki nikoli niso imeli nadrejenih, so začeli kar sami. Po tvojih merilih torej nisi dober gospodarstvenik, če nimaš nadrejenega, ki te jeb… v glavo. Čudna merila so to, čudna…
[/quote]

Tega se jst dobro spomnim……, trgovina, trgovina, jp, zato sem to tud omenil v prejšnem postu, ker je bil itak stalno pri koritu, član KPJ, heh, je gledal na to, kako čim lažje zaslužit keš in, kje je lažje zaslužit denar kot s trgovino.
jst sem imel vedno nadrejene na delavnem mestu amapk me ni noben jebal v glavo, nč bat, če me bi bilo kdo, kdaj, bi šel pa drugam, ni panike, delal sem vedno tam, kjer sem se dobro počutil ampak to delal, ne pa delal na tem, kako bom ljudi nategoval in sovražtvo sejal, tako kot ta Princ teme…

se strinjam, fužinški klošar, tudi sam mislim, da ni niti enega neslovenca, da bi volil SDS, le zakaj…… lepo, da si pokazal svoj obraz…., klasični SDS volilec, pa ne si mislit, da me kaj gane, mene to niti malo ne moti. Kdo vas ne pozna, vas bi pač drago plačal, hehe…
[/quote]

To, da 99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cefurjev glasuje proti JJ pove vse o tebi in tvojih , a nič o Slovencih. Mi imamo normalno razdelitev po političnem spektru.
Zato še kako velja tvoj stavek: Kdo vas ne pozna, vas bi pač drago plačal!

PS: osebno poznam nekaj Hrvatov ki volijo SDS ali pa vsaj NSi. Ti so edini normalni od neslovencev, vsi ostali – srbi, bosanci, … pa ste navaden smrad.

To, da 99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cefurjev glasuje proti JJ pove vse o tebi in tvojih , a nič o Slovencih. Mi imamo normalno razdelitev po političnem spektru.
Zato še kako velja tvoj stavek: Kdo vas ne pozna, vas bi pač drago plačal!

PS: osebno poznam nekaj Hrvatov ki volijo SDS ali pa vsaj NSi. Ti so edini normalni od neslovencev, vsi ostali – srbi, bosanci, … pa ste navaden smrad.
[/quote]

hehe, lole, hrvati so itak skoraj vsi ustaši, in seveda……, politika SDS-a je zelo blizu tej politiki, kaj pa češ pričakovat od njih…, valjda bodo za svoje volili in kot rečem, mene to ne moti, dalj, ko smo en od drugega lepš nam je in raj se mamo.

hehe, lole, hrvati so itak skoraj vsi ustaši, in seveda……, politika SDS-a je zelo blizu tej politiki, kaj pa češ pričakovat od njih…, valjda bodo za svoje volili in kot rečem, mene to ne moti, dalj, ko smo en od drugega lepš nam je in raj se mamo.
[/quote]

….dalj, ko smo en od drugega lepš nam je in raj se mamo
In zakaj potem še vztrajaš v Sloveniji? Bosna je daleko. Tam ni ne Janše ne SDS ne zagovedenih “slovenčkov”.

….dalj, ko smo en od drugega lepš nam je in raj se mamo
In zakaj potem še vztrajaš v Sloveniji? Bosna je daleko. Tam ni ne Janše ne SDS ne zagovedenih “slovenčkov”.
[/quote]

za mene tud ti nisi zagovedan slovenček, si preprosto človek s svojim prepričanjem, ki je drugčano od mojega….., lej, to je tvoja pravica. Amapk, ko že pišeš o tem, kam naj se kdo odseli, pozabljaš, da se ogromno ljudi seli V Slovenijo, zaradi dela in to ravno iz balkana, tujcev, agencije zaposlujejo samo ljudi iz tujine, a vidš….., jst tud tega ne bi dovolil, raj bi dal tistim, domačinom, ki hočejo delat, da delajo dva šihta,kot sprejel tujca na delovno mesto…
Jst pa, ko bom začutil, da mi tukej ni dobro, recimo, v primeru zmage nacizma, ki ga hoče SDS oživet, (pa pustmo begunce, jebe se men za begunce, tud njih manj vidm, raj jih imam, ko jih jebe….), pa lej, možno, da se odselim tud v bosno, če se tukej ne bi dobro počutil ampak zalo težko verjamem, da se bi bilo kam preselil na tem svetu, ker mi je tukej čisto ok. in to od rojstva, ne glede na sistem v katerem sem živel in še živim….

Seveda se zdijo nateg, ce pa so sami sebi namen. Saj ravno zato pravim, da bi bilo treba programom dati vecjo tezo in skozi cas nadzorovati njih izvajanje, ter ostro sankcionirati neizvajanje.

Delo politika je omogocanje pogojev za izvajanje programa. To je edini misel tega poklica. Ce mu to ne uspe… v kadrovsko po knjizico in na zavod, al’ kako to ze gre. 😉
[/quote]

Delo politika je skrb za blaginjo državljanov in urejanje naših skupnih problemov.

Saj sem že tiho no…Ker vem, da gornjega stavka nihče ne bo vzel resno oziroma za kakorkoli povezanega z realnim dogajanjem oziroma stanjem. :-))

New Report

Close