Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu za KIR-a

za KIR-a

Ples nama ni dovolj, želiva si več, dajva še enkrat, preden se posloviva, … Žene, praviš, da ni doma, torej greva k tebi. Hitiva, zadihana sva, zebe me pod kiklco, tale zimski mraz mi dela naglico… Ko sva pri tebi, postaneš dominanten, kot pohoten pes, ki brani svoj pesjak. Celo me obvladaš, ne pustiš mi svobode, vodiš me, …, sledim ti, saj ti povsem zaupam. Dvigneš me v naročje in odneseš na posteljo, tiho si, torej mi nekaj pripravljaš. Naj se te bojim? S kirurško natančnostjo se lotiš dela… Lisice… Opa! Slačiš me, pa ne dolgo, saj nimam veliko na sebi. Vkleneš me na vse štiri strani, le nogi lahko pokrčim rahlo v kolenih… Ležim na hrbtu, ti klečiš med mojimi razprtimi nogami in si me ogleduješ, kot da ne bi vedel, kje začeti. Gledaš me kot otrok torto, češ, kje bi začel, ko pa je tako lepa in slastna, da je je kar škoda. Dvigneš se name in me pokriješ s svojim lepim telesom, poljubljaš me nežno po obrazu, okušaš me, grizljaš moj vrat,…, želim te zagrabiti, ne morem, vpeta sem,… Poljubljaš me nežno, roki me božata, drsiš preko mojih prsi, krožiš, ju gneteš, ogleduješ si me, potne kapljice se ti nabirajo na obrazu,… Poljubiva se, slastno, zariješ mi jezik do konca, želim si te, želim,…. Vpijem, vzdihujem, globoko diham, težko se obvladam,… Z rokama drsiš po mojem telesu in me objemaš kot prstan, roki se ti sprehajata po mojih prsih, zaideta na boke, všeč ti je moj ozek pas in ploski trebuh, dotikaš se me, poljubljaš me celo… Ustaviš se na mojem Venerinem karkoli že, globoko dihaš, poten si, treseš se, poljubljaš moja stegenčka, enega in drugega, zavlačuješ, …..Daj že, kaj čakaš………. Zakaj me mučiš?…… Počasi, nič se ti ne mudi, saj ti itak ne bi mogla ubežat… Naenkrat me zaližeš, celo me zaližeš po moji muci, kot pes, ti to veš, ti to znaš…. Še in še, ne moreš se obvladat…. Ogleduješ si me, moja muca ti je všeč, opaziš, da sta moji mali sramni ustnici nekoliko večji kot je to običajno in če hočeš odkriti vhod v moje kraljestvo, ju moraš, nabrekli in temno rdeči, odmakniti… Z jezikom, malim nagajivim jezičkom, si utreš pot v mojo muco, v moje kraljestvo, Mučiš me, da veš, telo mi stresa elektrika, ne morem se gibat, tako prijetno me mučiš, da sem kar malo huda. Čutiš moje tresljaje, dvigneš se, pograbiš blazino in jo potisneš pod mojo rito, da me nekoliko dvigneš,… Z levo roko me udarjaš po desni ritnici, me grabiš do bolečine, a paše mi…. Z desno roko, vidim, si ga vzameš v roke, .. Moja muca kriči, vpije, daj že, ne muči me, zakaj mi to delaš,… Ne, ti si zvit, svojega nabreklega, trdega, debelega tiča rahlo približaš, z glavico narahlo drsiš po moji muci, gor dol, na ščegetavčku zaokrožiš, preizkušaš me, mučiš me, na rahlo se nasloniš na vhod v mojo muco, ki je lepljiva,…, rahlo ga vtakneš in odmakneš, ah, ah, ti lump…. Trd kot je, kot batina, ti pride prav za še nekaj, kaznuješ me, s svojim tičem me udarjaš po muci, tepeš me, vpijem, preklnjam te, skoraj mi je že žal, da sem se tega šla s tabo, saj me mučiš……. Kličeš me, kličem te…. Slišiati je perverzno, sprašuješ me, če mi ga zariješ, skoraj te prosim, na kolena bi šla, če bi mogla…. Nasloniš ga na mojo muco in ga na hitro porineš noter, kot gospodar, ki ve kaj hoče in kje mu je mesto…. Dvigneš se name, tvoje telo me prekrije, preden mi pride, pa tako se mudi, si te želim ogledati, pot ti kaplja z roba las na moje prsi, gledava se v oči, opazim tvoja močna prsa, stresa me, želim se zviti, ne morem, rahlo zapreš oči, glavo nagneš nazaj, pospešiš suvanje, hropeš,…. strese me, zvije me v krču, izgubim se, ne obvladam se (morda je pa prav, da si me vklenil)… Čutim kako tvoje telo omahne name, v muci čutim tvoj utrip, utrip tvojega tiča, ki končuje ejakulacijo,.. Najini telesi se zlepita v potu najinega ljubljenja, prosim te, da me odkleneš, … Zvijem se, objameš me, boli me celo telo, prižamem se k tebi, zadihana sva kot dva ubežnika v zavetju noči, kot dva kradljivca, ki kradeta prepovedane stvari in užitke…. Poljubim tvoje potne prsi in te okušam, žejna sem in …. želim si te še….

ostala sem brez besed- pohvalno

a ne?
sej ‘trpljenje’ je itak v večini primerov vir umetniških stvaritev.

ja očitno res in če je tako sem tudi jaz v stanju ustvariti umetnino ki ji ne bo para

no… a ne bo nič s to umetnino?

folk, ampak res me meče. kolk je to hudo……….

ja pa sej sm ti napisu neki… probi tisto… lahko že zdel v mislih…

klele je napisan, da ne bom še enkrat…
http://med.over.net/phorum/read.php?f=144&i=13662&t=13621

ah, x8x, sem ti že odgovorila na tisto. hvala. tudi v mislih je že blo, n’č bat. povej, a sem šla predaleč s tem tukej gor? ti si moški in mi boš znal povedat.

hja, kako pa veš da sem moški? 😉
Ne nisi šla predaleč… mislim, kar se nas oz. mene tiče… mislim, da bi se tud kir in kren strinjala…
Ampak zna bit pa, tko kot si ugotovila, da to tebe še bolj podžiga… lahko je ventil, ki ti pomaga, po drugi strani je pa lahko tudi mreža, ki se ovihja okrog tebe… namreč, bolj ko se posvečaš določenim (vrstam) misli, bolj so prisotne… in pol jih je težje pregnat…
Kar se pa nas tiče, pa se mi zdi da vsi (vsaj fantje) uživamo ob prijetnem branju 😉

mreža? oja, priznam, da se nekej plete okrog mene. saj me je KIR že ‘pecal’ tukej gor, pa sem se umaknila za en teden, zdej sem pa kar naravnost udarila ven. saj mu ne bo revežu nič jasno. tudi o čem drugem sem že razmišljala…. zdej grem pa pančkat. lahko noč.

dobro spančkej… pa sanjej o kakšnih rožicah, in metuljčkih, ki se ne spremenijo v kakšne nabrekle in otrdele pritikline… 😉

ej bo bo sam potrpljenje je treba imet mogoče bom pa danes imela kaj časa

vem kako ti je se mi kar smiliš

ja in zakaj misliš da ženske ne bi uživale ob tem branju? tudi me smo iz mesa in krvi mar ne?

Vidim, da smo same ženske tukaj gor. Kir in kren kje sta, aja vikend je! Bosta šele jurti prebrala.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

razen x8x, seveda!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Aviv, kako pogrešam lepe stavke, ki si jih pisala, zdaj tega ni več, nihče se z nikomer ne da dol…. nič!

Upam da ljudje zdej manj pisejo o tem in dejansko vec pocnejo 😉

www.studentarija.net

no, jaz nisem med tistimi, ki to počnejo. sem pa pred dnevi tu gor prebrala, da forum umira in se tudi meni zdi, da je tako. en sam dolgčas, seveda to ne velja za vse, nikakor. tole o ruglju in swingerstvu je že spet ena zanimiva tema, recmo. ma se mi tudi malo zdi, da se je ta forum izpel, morda so ble zadeve preveč konkretne, direktne, saj veste v tem stilu: gol človek, ki ga stalno gledaš sčasoma postane nezanimiv. ah, kaj bi….

Tudi ti, Brut, ne pardon, Ruby, tud več počneš? Jast tud!

Ne, draga aviv, ti ne bi bila nikoli nezanimiva, posebno če uporabljaš tako lepe besede, ki sem (žal sem) jih bral tu!

Poljubček! Oh, ko bi končno lahko slišala tvoj glasek! Zdaj pa niti besed ni več….še zbrisano je vse, kar mi je bilo pri srčku, ha ha.

O, draga ženička moja! Koliko dni in noči sem prejokal v blazino in razmišljal kakšen neki lep glasek moraš imet!

New Report

Close