Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za koliko ste se pripravljeni fotografirat za net?

Za koliko ste se pripravljeni fotografirat za net?

Smotko, uživaj in ja, tiste prve ljubezni so baje nepozabne;))…

me zanima, kako bo jutri vse tole komentiral naš predragi KIR;))

bravo!!!!!!!!!
še kdaj, lutkar…

lp

Nič komentiral,
zakaj bi blefiral?

Če tu je konkurenca,
je še ena frekvenca.

Noben’ ga ne dam,
ga rajši sam mam.

Zakaj b’ se kurbal
in žene se bal?

Tako sem sklenil,
ker n’bene nism uplenil!

Bom seksal doma,
saj jo ona tud ma!

Opa, dragi, presenečaš me;)) …sam ne mi rečt, da si bil ti včeri diskreten;))

Kot vidiš in VEŠ jaz nisem nikoli diskreten, prej direkten! Bleknem kar mi takrat pade na misel, to itak veš draga, a ne?

Ja dragi, ti si zelo KIRekten…no direkten;))..ampak lump si pa tudi in zato se pri tebi nikoli ne ve, česa si vse zmožen ušpičiti…en dodaten nick, šala mala;))..ej..pustva to…

Si lepo spal?? Si kaj lepega sanjal??

“Sm včeri brala dis-a,
me čist začaru je,
le kod se dons potika,
uprašam se.

Mu rime zlo letijo,
kr stresa jih iz gat,
sm firbcna zdaj že zlo
le kaj napisu dons spet bo.

Naj tale hvala
mu preveč ne stop u glavo,
naj rajš že hitr kej napiše,
da bo forum spet noro zažvu.”

hahahahahah

Sanjal? Prekratka noč je bila izgleda, ko sem se pripravljal na sanje, me je zbudila ura

Hja, sanjamo baje čist vsako noč. Ampak če zjutraj tistih prvih nekaj sekund ne namenimo sebi in ne pobrskamo po spominu, se spomin na te sanje za vedno izgubi.
Preveč na hitro si vstal, veš…. se ti je mudilo.

ja, kot vedno, draga. Še za seks ni blo časa…

Izgovori, čas je vedno, samo vzeti si ga je treba in verjamem, da si ga ti znaš vzeti za tisto kar te mika;))…če pa te ne mika, pa ob zvonenju ure samo še letiš naokoli, kot kura brez glave;))

Kako bi le mogel bit diskreten, ko vendar veš kako mi gre zadnje čase diskretnost na jetra!

Kar za*jebavaj!
Če bi si že jaz čas vzel, ga ne bi moji predpostavljeni! In jih je miljon menda, samo miljon jih še živi…. hahahha

Hja, jaz vedno ko kura brez glave divjam okoli zjutraj. Preveč rada spim, da bi si uro nastavila minuto prej, kot pa je nujno potrebno.
Pol pa je lahko moj ljubi tud tako sladko porihtan ko -mm včeraj, ampak če ni cajta, ga ni….. pol pač samo odfrčimo od doma s polnimi usti slin in skomin…..

….. in prijetnim ščemenjem med bedri :-)))

Tudi to, seveda.
In potem se pasemo po netu in čakamo na popoldne, na kako ukradeno priložnost….

Ravno zato, sem pomislila, da si zavolje nje ratal diskreten še ti;)), ko te je te dni tako noro obsedla..haha

jaz čisto resna dragi;))

vidiš, taka pa jaz ne znam biti, jaz pa raje uživam v vsem drugem, kot pa v jutranjem spanju, ga ni lepšega kot jutranji seks, mmmmmmmmmmmmmmmm..kot lepo zgodnje jutro prebujeno brez ure in norije…ko enkrat to spoznas, tega ne zamujas nikoli več;))

Eeeeeeeeeeee, tu se pa ljudje delimo na dve skupini.
Eni ste JUTRANJIKI. Vam ni problem vstat, radi mate jutra, sončni vzhod, ptičje petje, dolg in luškano pripravljen zajtrk, seks v še topli postelji….
Drugi pa smo VEČERNIKI. Nam pa ni problem dolgo zvečer bedet, delat, klepetat, tudi seksat pol noči, mamo radi dolge večerne sprehode, pa sončni zahod…..

Vi ste zvečer fuč, mi pa zjutraj….

Kaj pa vmesni;)), jaz ratam fuč šele po 23 uri, to pa tudi ni kar tako, neda??
In zjutraj auf pred petelinom…tako da ne vem če mi lahko rečeš, da sem zvečer hitro fuč;))..če pa je želja po seksu, pa lahko tudi pol noči ali do jutra…saj se to ne dogaja vsak dan…in je treba izkoristiti tisto pohoto, se pa eno jutro potem prespi;))…

jaz se nebi-kaj moremo sem pač še starokopitna in zavrta

Aha, ti si pa pol Einstein. On tudi ni rabo spanja ne zvečer pa ne zjutraj!
In si lahko dan krojiš čist po svojih potrebah…

zjutraj cartanje, popoldne en “na brzake”, zvečer pa doooolgo igranje…
…….ok, ko je ta prav filing…

New Report

Close