Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu za kren-a

za kren-a

Torej so ti všeč pisarniška dela, zakaj pa ne. Moj šef si, nekoliko starejši, ampak predvsem zrel, šarmanten, markanten, športen, živ, poskočen… Opa! Kot šef si malo predrzen do mene, tvoje tajnice, mučiš me z opazkami in dotiki, naj te še toliko grdo gledam in se ti odmikam. Pišuka, a so vse tajnice v taki nemilosti…. Odločim se dokončat to zadevo, predvsem bi se rada odkrito soočila s tabo, brez prikritosti in distance. Hmmmm Ker imaš vedno rdečo kravato, si še jaz omislim novo rdeče spodnje perilo, satenast rdeč, čipkast komplet, v upanju, da se bova tako ujela na skupno distanco in mi boš nehal težit…. Povrhu modrčka oblečem oprijeto majico z V izrezom, tako da čipkast vrh mojega podloženega modrčka sili na plano, da se vidi, da tudi jaz nosim rdečo barvo…. Oblečem še mrežaste samostoječe nogavice s čipko na vrhu in počez lahkotno krilce, ki sega malo nad kolena, v njem pa so rdečkasti odtenki, tako da se ujema z modrčkom. Zraven pa še klasične črne škornje z 12 cm visoko peto. Sveže oprane, dišeče laske si strogo spnem, tako da zgledam resna, nova oprava pa mi daje samozavest, da se odkrito spoprimem s tabo in zadevo razčistim.
Ponedeljek zjutraj, pridem v pisarno, tebe še ni, itak prideš malo kasneje, vem pa, da si razvajen in hočeš imet kavo na mizi, ko prideš v službo. Zunaj pisarne skozi okno vidim, kako ljudje v zimskem mrazu hitijo po ulici, čakajo na bus postaji, ker pa je pisarniško okno tudi na zunanji strani ogledalo, se ljudje ogledujejo vanj, češ, a sem dovolj lep za danes, še kakšna podrobnost… Človek bi mislil, da gledajo skozi okno v pisarno, a se ne vidi skozi….Danes hočem imet vse pod nadzorom. Smuknem v malo kuhnjico in pristavim vodo, cukra ni. Ah, ti smola, ja kje pa je. Aja, na vrhu omare. Pristavim stopničke, tri korakce in dosežem cuker na vrhu,…. Naenkrat se ustrašim, spustim cuker, po tleh se razleti na milijone malih belih kristalčkov… Presenetil si me in prišel prej v službo, pacek, z mrzlimi rokami si mi segel pod krilo,… Smeješ se, ker sem zakričala od strahu. Nerodno mi je v takem položaju, želim dol s teh kur*evih stopnic, da pospravim cuker po tleh. Dvigneš me in me postaviš na tla, globoko dihaš… A si se ti tudi ustrašil? Trepetam, kar bojim se te. Gledaš me kot lovec, ki opreza za lisico, lisičko malo. Stisneš me v kot, brez besed, razpustiš mi lase, mmm, prijetno ti dišijo, z desno roko me trdno držiš za brado, blizu si, gledaš me,…, z levo roko greš pod mojo kiklco, sežeš v hlačke, mrzli prstki si me vzamejo, ahhhhh … Izdavim, da bo voda zavrela in da… Praviš, da si že prej poskrbel za to in da je voda ok. Povsem me obvladaš, šariš mi po muci, mokra sem, drzniš si me poljubiti,… Joj šef, tko pa ne bo šlo…. Hrup v pisarni… ‘Dobro jutro’. Šit, stranka, taka pa ne morem tja, položiš mi prst na ustnice rekoč tiho psssstttt. Otrpla sama ostanem v kotu kuhinje in si sama sežem v hlačke, si že naredil škodo,…Prisluškujem tiho pogovoru, a se mi glas zdi znan? Ne, nisem ziher. …Vrneš se, stojim v kotu, nakurjena, čakam kaj boš, krilo imam na bokih, vlažna muca je odkrita, njena mokrota mi spolzi po stegenčku, skoraj do čipke moje nove nogavičke… Laske, dišeče, vabljive, niso več strogo spete, pač pa razkuštrane in nagajive… Nagonsko stopiš do mene, poklekneš in me zaližeš, rahlo odprem mednožje, da bolje dosežeš…. Komaj stojim, pa ti si nor! Dvigneš se, primeš me za roko in odvedeš v pisarno, rekoč, da je vse ok. Vidim, da je moja miza pospravljena. Opa! Torej bomo svinjali po moji mizi. Boš že dobil milo za drago, naslednjič bo pa tvoja na vrsti…. Korak mi zastane, ustrašim se okna, kaj pa če ljudje vendarle vidijo skozi…. Objameš me, strastno se poljubljava, okušava, sesava, stisnem ustnici in tvojemu jeziku ne pustim noter, pot si utreš s silo, simulirava penetracijo, to me zelo podžge. Očitno si nisem edina…. Trdo me stiskaš k sebi, na trebuhu čutim nabreklino tvojega tiča, spustim se ob tebi kot prstan na kolena, odpnem ti hlače. Skoraj me udariš po obrazu, nabrekel tič se sproži iz tesnih hlač kot vzmet, klečim, gledam te, narahlo ga okusim z jezikom, gledam te, krožim po glavici z jezikom, gledam te, paše ti, z desno roko ga gladim po dolžini, z levo iščem jajčka, kura* si zarinem do grla, paše ti, kako ti paše…. Odmakneš se, zgrabiš me in me posadiš na mizo, uležem se na hrbet, stojiš pred mano in me gledaš, božaš moje prsi……. Za hrbtom opazim tvojega kolega,…, torej si mi pripravil presenečenje. Saj res, rojstni dan imam danes…. Ah ti lump… Tvoj najboljši kolega, s katerim igrata tenis v petkih popoldan… Lahko bi vedela, prav se mi je zdelo, ko sem slišala njegov glas, on je bil tista stranka navsezgodaj zjutraj…. Pristopi k meni, ležim na mizi, zato mi ponudi svojega tiča, da mu ga scuzam…. Prodreš vame, kren, suvaš me, hropeš, enako tvoj kolega, vlečem ga, lepo nam je. A ne? Prijateljstvo pa tako! Pozabim na okno in to, da se ljudje v njem ogledujejo… Tvoji roki, njegove roke, nešteto rok šari po mojem telesu in me zadovoljuje,…. Čutim, da tvoj prijatelj odmakne svojega tiča iz mojih usta, uspe mi ujeti trenutek, ko si ga vzame v roko in me pobrizga po obrazu, po vratu in jasno mi je, da svinja po moji mizi…… Drži me, kren, ah, ah, ahhh, drži me, izgubim se, …Noro si pohoten, zdi se mi, da se ljubim z živaljo,… Odprem oči, naslonjen na mizo nad mano prihajaš k sebi… Poten si. Ja, ljubi šef, tko se pa ne spodobi….. Utrujena, skuštrana se obrnem k oknu… Morda bom pa še sama preverila, zakaj je tako zanimivo tam zunaj… Pa cuker bo treba pospravit, s kavo pa očitno ne bo nič….

Bravo aviv, ti si neverjetna!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

mal je treba popestrit tole zimo, mrzlo, smotano, sploh pa, sej se vid, da me meče…..

ja človek bi kar še bral pa ti bi bla ena dobra pisateljica

ej, ko bom jaz dobila svoje, me po vsej verjetnosti ne bo dost tukej gor, tko je pa to moj ventil. ja, priznam. pol pa še tale ‘namišljen’ KIR, pa kren, pa mal njuna spodbuda, pol je pa tko. mogoče sem preveč direktna in se opravičujem, če koga moti.

Ne ne… ti se nikar ne opravičuj… sej si dobila že par pohval… pa še jaz se pridružujem pohvalam…
aja mimgrede… tisti domislici z župani sem se pa od srca nasmejal… še zdej mi gre na smeh, ko se spomnim 🙂

župani? pizduni. spet sem zašla, nikogar nočem žalit, saj je med njimi tudi kdo sposoben in pošten, ampak, ko človek že smrdi po onem svetu, ko kašlja, da bo pljuča vrgel ven, se pa še grebe za denar in pljuva čez druge. drekač. takega bi narajcala, bi, pol bi ga pa zaj….. no, rajši ne bom okrog hodila, pa bo.

No hočem rečt, da si se dobr domisla in vnesla zabavo na sestanek. Zihr so debelo gledal, kaj je zdaj…

mislim da se vsak lahko vsaj mal najde v tvojih zgodbah tako ali drugače sam eni se ti pač ne upajo nič napisat.mislim da vsi kdaj sanjamo o čem takem

ja to je blo pa res za nasmejat se kar še kako tako mu spusti se bo hitro ohladu

Jaaa, sanjamo!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

…si pogrela tudi mene…lepo…
…drugače pa, se zabavam ob misli na reakcije tvojega sodelavca, če bi mu ti takšno vročo zgodbico posredovala na mail, v službi…bi dala kar neki svojega časa za to, da bi ga lahk vidla…
Kraljuj še naprej!

WOW! Pa ti maš moje ideje! 😉 Se mi kar malo smiliš glede na to, da trenutno nobenega dobrega tiča nimaš na katerega bi se lahko nasadila… 😉 Jaz sem imel malo več sreče… sem oplajal včeraj in danes, pa verjetno boš ti razlog, da bom danes še enkrat 😉

Verjetno se počutiš kot jaz, ko okrog mene hodijo dobre noge, moja pa na šihtu… Oči se mi pašejo na dobrih ženskih ritkah, ko se vse trese, ko hodijo… v bistvu me vedno loči le tanka stena do njih… ;-)… ampak kar drži… Pa hec je ker od njih nimam le jaz koristi ampak tudi moja druga polovica 😉

kren uživaj, zaslužiš si, ni kej. čeprav te ne poznam, si po mojem prav v redu dečko. vso srečo. lep teden tebi in vsem.

uf… dobra si… le kje jemlješ???

še enega maš, tist je pa za KIR-a, kar poglej si….;)

Če bi tebi kdo 2 meseca mahal pred nosom z ženskim mesom, kaj misliš od kje bi dobival ideje? 😉

PS
Jaz bi izdal tudi lastno državo! 🙂

Spominjaš me na morskega psa, kren….

a ti veš da tole od tebe na rovterju v službi vse preberejo in točno vedo kdo si kaj si itd.? še težijo ti lahko da v službi pizdarije počneš

Bravo, res je! Mene vpraš.

si nor… (ne na glas) …. te bojo obtožli veleizdaje

Sej veš, da so ble vojne v glavnem zarad žensk… 🙂

a tvoje so že prebrali?:)
a ti kej težijo al cel trop potrebnežev zdej za tabo hodi s trdimi ha ha

New Report

Close