Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za moške in ženske

Za moške in ženske

Ali se je vam ali vašemu partnerju že pripetilo, da je pri poljubljanju, božanju in “šlatanju” izginila erekcija zaradi strahu (bližina drvarjev, šoferjev… v gozdu)? Meni se je! Je to velika napaka, kaj mislite?

Nič ni velika napaka…se je pač zgodilo…pa kaj pol? Se pelješ malo drugam in dalje….

ne takšnih težav še nisem doživela

Eh, kaka napaka, čisto normalna rekacija, da si se vstrašo drvarja z sekiro, med tem pa se ti je spusto:)))

LP- Jessica

BALINČICA, NE ZAFRKAVAT, TO SO ZELOOO RESNE REČI! TVOJ (I) PARTNERJI TUDI NE?

Hvala! Ti si tudi iz “totih” krajev?

acjom napisal:

> Nič ni velika napaka…se je pač zgodilo…pa kaj pol? Se
> pelješ malo drugam in dalje….
>

Pa se nisem, ker sem imel občutek, da je bila partnerka razočarana!

KIR s katerih “totih” krajev misliš?:)

LP- Jessica

Jaz takrat sploh ne registiriram okolice, le njega in sebe, šele ko je konec lepega, pogledam naokoli;)).
Se je že zgodilo, da mi je potem na koncu povedal, da sva imela obisk kakšnega gobarja;)), pa kaj, vsak ki je normalen hitro prošeta dalje, vsaj jaz ko vidim kakšen takšen primer, si rečem,kako se imata fino in potiho iščem gobice kje drugje.
Kirček, ne sekiraj se, drugič imej ušeska le za njo in ti sigurno ne bo padu dol, ker gozdarje sploh slišal ne boš, zajebano je le, ker ti sigurno bolj cvikaš, da te kdo ne uhvati na prepovedanem ozemlju-delu;))), če bi bil z svojo ženičko , sigurno ne bi gledal okoli, da te ja kje kdo ne vidi, ampak bi užival in brigalo bi te za cel svet, naj vidijo, kako se ljubita, ane;)))))))))))!
Tako pa si tam z ljubico in te skrbi poleg vsega še to, da te ja kdo ne spozna, ne vidi, kako ti potem ne bo padu dol.
In če je velika napaka, ne vem koliko je zahtevna tvoja ljubica, če ji je le za seks, se zna zgoditi, da si kmalu najde nekoga, ki mu ne bo padu dol, takrat, ko si vzameta čas za ***.

Totih prelepih štajerskih

Vendar si se vrnila in napisala nekaj svojih pametnih odgovorov. Hvala ti!
Če bi bil s tabo, bi zagotovo poslušal tvoje nasvete… Samo ti ne varaš, a ne?

Mi ne verjameš kaj, kajti na vsak način me želiš zapeljati nekam, mogoče iz pekla do raja;))), haha. Bajtevej, ta pesem mi je zelo všeč;))))))))
Sem ti dejala, ko bom na tem , boš prvi izvedel in me boš lahko popeljal nekam, kjer ne bova poslušala kdo hodi mimo naju, ampak imela oči, ušeska le en za drugega;)))))))))).
Dragi Kir, želim ti en odpilen dan!!!

Razočarana? Veš kaj……to se pa lahko vsakemu zgodi; drek pa taka partnerka! Sori……..

Tudi jaz tebi enako, moja skuštranka!

KIR itak:)

LP- Jessica

acjom napisal:

> Razočarana? Veš kaj……to se pa lahko vsakemu zgodi; drek pa
> taka partnerka! Sori……..
>

Saj sem vedel, da od tebe lahko vedno pričakujem vzpodbudnih besed!
Vedno si na moji strani, ne? Le kje imaš ritko – mal bližje jo prinesi

hahahah, samo resno mislim no! jaz zagotovo ne bi bla razočarana, ampak bi se potrudila, da bi imela nepozabno “srečanje”.

Itak, ne jessy? Pa tvoje sexualne izkušnje, želje, sanje? Nič še ne vemo o tem, čeprav bereš najbrž kar nekaj časa, pisala pa tukaj še nisi

Kot prava dobra Štajerka!

Še pohano kuro in liter vina bi zraven prinesla! :))))

Hahahaha, kaj si me spomnila:
Nekje na tvojem kraju na neki kmetiji mi je prijazno dekle prineslo na mizo polovico kuhane domače kure in 1 liter jabolčnika. Pojedel sem skoraj vse in spil kislico, pa sem bil kar malo nabit! Samo kje je že to?!? Davno

KUHANE kure? Bljek…………A še hodiš kaj po naši Štajerski?

Seveda, samo ne več proti metropoli, bolj na vzhod, skoraj vsak mesec, dva

Nobena napaka ni to, ljubi KIR….
Se pač zgodi!
Da ji ni bilo prav…. ok, no…. razočarana pa naj ne bi bila…. zadevo bi morala vzeti kot izziv! In te vzeti “v svoje roke” ter obdelat, da bi se ti še tri dni mešalo…. kaki drvarji, kako sranje…. če bi se ti to zgodilo z mano, bi si želel, da bi se ti še večkrat!!!!!

Saj sem vedel kdo mi mora odgovoriti, da se odstranijo vsi dvomi! Sanjam o tem, da bi enkrat prišel v tvoje čudovite roke! Tako lepo znaš

New Report

Close