Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za Nikito

za Nikito

dons si pa po moje jezna name ne da:(

mea culpa:
verjtno ti je en kup mejlov priletelo
– bom našga sistemca čez rit dala
ampak zdej pokorno javljam da
zdej pa vse dela – under control
(dokler nov spet tale naš sistemc šaru….)

that`s how severnica do;-) – udri ker riba
smrdi pri glavi:)

prijetno popoldne (še malček pa bo vikend..)

enga cmoka od skesane…

… oglašam se danes , ker me včeraj ni bilo v službi.
Dobila sem maile in bom lepo po vrsti odgovarjala – o vsem , kar si napisala :))

… ma , Nikita je pa mal žalostna, ker se je izkazalo , da je kar po vrsti od vseh narobe razumljena , bo treba mal nehat , si dat cajta in razmislit , kako se z ljudmi pogovarjat !

če sem jest “mal za luno” kakšen dan pa res nima Nikita nič pri tem!!
sam žalostna ne bit, poglej ven, sonček je, pa marička je tko lepo napisala o metuljčkih, pa petek je, pa škrati te pozdravljajo, pa….
see you later aligator:)

Kaj ga sračkaš. Tole slabo razumljena pa ne bo držal. A veš, da mam jest tud primorsko kri (sej vem da si ti prseljene, sam človek se naleze navad iz okolja….). Kako te pol ne bi razumela tega dialekta…. Dej dej, raj kej napiš, da ne bo takle dolgcajt….

Evo , glih to sem enkrat napisala – da je dolgcajt , pa so me lepo okrcali , da so forum naši prijatelji , ergo , naši prijatelji so dolgcajt.
Ma … takole včasih mi je že padlo na pamet , da se mogoče preveč oglašamo , da si nimamo več kaj povedat , pa da ravno iz razloga , ker mislimo , da se poznamo , rečemo kaj , kar si potem ostali preslikajo kot slabšalno , omalovažujoče vse sogovornike … skratka , enostvano vse povedano preslikamo nase in na svoje trenutno počutje.

Me pa včeraj ni bilo , tako , da sem v predalu dobila 17 mailov in bom tole zdaj lepo po vrsti obdelala.
Špeli – dobiš , sonce , dobiš :)))

Nikita ne ve, kaj bi napisala

Nikitka je povedala vse, kar je Špela hotla slišat!
Lep dan srce in kar počasi!

… sem ti že odgovorila. RTFM!

In ker je danes petek 13 in ker je Nikitka žleht , bo napisala , kaj jo je spravilo v smeh :

Torej.
Že klasično Anglež , Francoz in Bosanec doživijo brodolom.
In tam na samotnem otoku si krajšajo čas z ribolovom in seveda , klasika, ulovijo zlato ribico.
Ta jim obljubi izpolniti tri želje , če jo le izpustijo , kaj pa drugega !
No , rečeno – storjeno !
Ribica zaplava in Anglež si kot prvi zaželi , da bi se znašel v centru Londona .
Puf – in fant zgine !
Okej , Francoz , jasno , si zaželi , da bi se v trenutku znašel doma , v Parizu.
Puf – nema ga više !
Takrat pa Bosanec presenečeno pogleda okoli sebe in se zamisli…
“Ajme , ljudi … ala je meni dosadno ovdje … tako usamljenom… … ajde , bre , daj , da se ona dvojica vrate !”

…. in to je bil Nikitkin prispevek 🙂

Luškan je. Mail sem pa že prebrala in ti odgovorila.

No takole, tudi tisto “dobro delo”, ki mi je še ostalo za
naredit sem postorila in zdaj se oglašam. Sem pa seveda
rahlo presenečena, ko prebiram spet neko otožnost, ki veje
iz tvojih besed, NIkita, ki je nisem vajena. O tem, kaj si
napisala o resnejših temah smo vse že dorekli, tukaj gori
in v naših predalih tako, da smo iznesli mnenja in razčistli
tudi vse naše poglede. Nihče, Nikita, pa ti ni ne rekel ne
napisal, da ni tako, kot praviš. Obrazložili smo le, zaka se
resnejše teme redkeje pojavljajo.

Nikar tako črnogledo, draga Nikita, če ne bomo pač mislili, da se te je dotaknil petek trinajsti. NIkar prosim, oglasi se spet tako razposajeno, kot se znaš le ti, navrzi kakšno temo, na katero se bomo lepili, kot svoje cajte!

Jaz sem dobro razpoložena, res, rada se imam, spoštujem se, danes sem si zalužila še en korak na poti proti nebesem. Človek si na zemlji služi nebesa, mi je bilo nekoč rečeno. In ker sem naredila hudo dobro delo, mislim, da sem korak bližje – njim.

Lep dan, prelep in javite se še kaj!

P.S.: BLAZNO POGREŠAM NIOBO!!! Ali kdo ve, kje je!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ojla Mariči – Nioba je verjetn v službi pa ne more na PC:(

🙂 do nebes je dolga pot…. – v smislu da boš še dolgo tlačila
tole zemljico, če pa pride kdo tja – pol morš ti sigurno!

New Report

Close