Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Za ošpice so še predlani govorili da je treba bit nad 90 procent precepljen a za covid je zadost že 50

Za ošpice so še predlani govorili da je treba bit nad 90 procent precepljen a za covid je zadost že 50

a vam to kaj smrdi po prevari in nategi. a to govorijo zato ker me imajo za norca in mislijo da ne znam izračunati da so znižali standarde najbrž zato ker še teh 50 procent niso sposobni dosećt vsaj ne v eu registruranimi cepivi. zdej smo na kok 2 procentih pa cepijo že skor dva mesca v takem tempu bodo vse pocepil glih do leta 2025 oz nikoli ker bo spet novi sev in tega nikol ne bo konca. ja tisti ko je tole ven ruknu iz laboratorija je vedu kaj dela. ne ne , ne morte mene nategvat da je virus skoču iz netopirja na gada

Bolje da razmišljanje prepustiš strokovnjakom in se ukvarjaš s tem, kaj boš kuhalo.

Ošpice so bolj nalezljive kot covid. Posledično mora biti precepljenost blizu 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da se prepreči izbruh.


Noben nima tebe namen nategovati, saj te s takimi izjavami prav gotovo nihče ne jemlje resno. Lp


Noben nima tebe namen nategovati, saj te s takimi izjavami prav gotovo nihče ne jemlje resno. Lp
[/quote]pri takihle debilih kot si ti oblasti delajo kar hočejo

hahaha, spet se oglaša pametni MULTINICK- alias v o s u


Noben nima tebe namen nategovati, saj te s takimi izjavami prav gotovo nihče ne jemlje resno. Lp
[/quote]a virus je preskoču iz netopirja in ti babše debilno zdegenerirano to verjameš hahaha

a virus je preskoču iz netopirja in ti babše debilno zdegenerirano to verjameš hahaha
[/quote]
Prav gotovo ne pričakujem, da bo nekdo z max osnovnoššolskim znanjem biologije razumel kar koli se tiče virusov ali cepiv. Bi te pa prosila, da nehaš širiti tole svoje ogabno ignoranco, med druge, že tako ne preveč razumne Slovence.


Prav gotovo ne pričakujem, da bo nekdo z max osnovnoššolskim znanjem biologije razumel kar koli se tiče virusov ali cepiv. Bi te pa prosila, da nehaš širiti tole svoje ogabno ignoranco, med druge, že tako ne preveč razumne Slovence.
[/quote]

HILDA, brez hecov, brez zajebancije, daj napiši kaj ti veš o virusih, kar dvojni dr. znanosti ne vedo, ker so se pač tako učili?
Daj napiši kdaj in kje so izolirali in s tem dokazali virus SARS-COV-2, in na podlagi domneve, da ta virus res je med nami razglasili pandemijo po celem svetu?
Daj Hilda razsvetli nas……………………………………………………
hvala ti Hilda, komaj čakam tvojo objavo!

HILDA, brez hecov, brez zajebancije, daj napiši kaj ti veš o virusih, kar dvojni dr. znanosti ne vedo, ker so se pač tako učili?
Daj napiši kdaj in kje so izolirali in s tem dokazali virus SARS-COV-2, in na podlagi domneve, da ta virus res je med nami razglasili pandemijo po celem svetu?
Daj Hilda razsvetli nas……………………………………………………
hvala ti Hilda, komaj čakam tvojo objavo!
[/quote]
Torej ti ne verjameš v to, da lahko virus mutira in prehaja med živalskimi vrstami?


Torej ti ne verjameš v to, da lahko virus mutira in prehaja med živalskimi vrstami?
[/quote]

najprej odgovori na vprašanje, zaenkrat je govora o tem, ali je bil ta virus sploh izoliran- dokazan!!

najprej odgovori na vprašanje, zaenkrat je govora o tem, ali je bil ta virus sploh izoliran- dokazan!!
[/quote]
Nevem če si uspel prebrati komentar na katerega sem odgovarjala, ampak kolikor sem jaz uspela dojeti ni mel s tem nič kaj dosti veze.

Me pa zanima nekaj o tebi, povsem izven kontektsa teme, samo toliko, da vem: A v luno verjameš? Glede na to, da sklepam, da še nisi bil tam.


Nevem če si uspel prebrati komentar na katerega sem odgovarjala, ampak kolikor sem jaz uspela dojeti ni mel s tem nič kaj dosti veze.

Me pa zanima nekaj o tebi, povsem izven kontektsa teme, samo toliko, da vem: A v luno verjameš? Glede na to, da sklepam, da še nisi bil tam.
[/quote]

Primerjaš vid s tipom, dve različni čutili. Bo šlo?

Če bi se danes pisalo leto 1616, bi ti stala na čelu inkvizitorjev, ki so sodili Galileu. A ti je tudi tu treba razložiti zakaj?

Primerjaš vid s tipom, dve različni čutili. Bo šlo?

Če bi se danes pisalo leto 1616, bi ti stala na čelu inkvizitorjev, ki so sodili Galileu. A ti je tudi tu treba razložiti zakaj?
[/quote]
Torej če prav razumem, je tvoj argument za ne-obstoj virusa to, da ga ne moreš prijeti? Tvoji starši morajo biti resnično ponosni nate.


Torej če prav razumem, je tvoj argument za ne-obstoj virusa to, da ga ne moreš prijeti? Tvoji starši morajo biti resnično ponosni nate.
[/quote]

Hilda, tole si poglej, potem pa komentiraj
https://www.youtube.com/watch?v=qddEYgsivVU&feature=youtu.be

Hilda, tole si poglej, potem pa komentiraj
https://www.youtube.com/watch?v=qddEYgsivVU&feature=youtu.be
[/quote]
Za razliko od tebe žal nimam časa cel dan gledati filmčkov po internetu. Lahko mi pa na kratko obnoviš kaj tako pomembnega zamujam.


Za razliko od tebe žal nimam časa cel dan gledati filmčkov po internetu. Lahko mi pa na kratko obnoviš kaj tako pomembnega zamujam.
[/quote]

poglej od 20 minute naprej


Torej če prav razumem, je tvoj argument za ne-obstoj virusa to, da ga ne moreš prijeti? Tvoji starši morajo biti resnično ponosni nate.
[/quote]

Če nisi sposobna razumeti napisanega, je tvoja edina pot nazaj v prvi razred OŠ, da dobiš vsaj osnove izobrazbe. In kako boš prijela nekaj v velikosti 100 nm? Logika močno šepa, a ne.

Če nisi sposobna razumeti napisanega, je tvoja edina pot nazaj v prvi razred OŠ, da dobiš vsaj osnove izobrazbe. In kako boš prijela nekaj v velikosti 100 nm? Logika močno šepa, a ne.
[/quote]
Ti ti tisti, ki ne zna povedati kar želi. Zakaj točno si potem omenjal tip in vid? To je bil tvoj argument, ne moj.

poglej od 20 minute naprej
[/quote]
Lahko pa mi preprosto obnoviš bistvo? Če svojega mnenja ne moreš predstaviti drugim, na noben drug način kot pa s kopiranjem posnetkov gor in dol po internetu, potem to mnenje zelo očitno ni tvoje, verjetno pa tudi ne preveč dobro.

j e b i s e
[/quote]
Se mi je zdel, da nisi sam sposoben oblikovati nič boljšega 🙂

New Report

Close