Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za poročene, ki se dobivate s kom

Za poročene, ki se dobivate s kom

Odgovor na objavo uporabnika
Varamo vsi, 31.05.2021 ob 23:41

Ga ni človeka na planetu, ki ne vara. Vsaj enkrat dvakrat. Same moralistke packe se javljajo, same pa oblečejo tangice v šolo ali službo in nastavljajo svoje riti, da jih kdo povoha. Po možnosti imajo še nagravžne čarovniške nohte, za katerimi je veliko svinjarije. In umetne račje šobe. Moški so pa itak znani po varanju, tako da … Avtorici zapisa svetujem v prvi vrsti pogovor doma. Če ne gre in se ne obnese, pa s sorodno dušo simpatijo predlagam dolge sprehode v naravi, vzemita kakšne drobnarije za mini piknik, drage hotele in apartmaje pa odsvetujem ker so tisti, ki jih oddajajo požrešni. Sploh v času korone. Nič razlaganja in kompliciranja, čim bolj spontano in lahkotno. Srečno.

Že prvi tvoj stavek je mimo.Ne sklepaj po sebi!

Najprej se vprašaj zakaj ni blo več iskric.Ali pa si morda tudi ti kdaj šla z nekom na enodnevno avanturo.Skratka ne sodi vedno da so krivi vse moški

    Moj namen ni posploševat, gre za to, da je avtorica doživela totalni pogrom z očitki, medtem pa smo vsi krvavi pod kožo. Vsem se nam kdaj zgodi, da v zvezi kdaj kje zaškripa in pokukaš drugam, tudi če je doma vse navidezno poštimano. Ljudje so po naravi s takim dnk narejeni, da tuja roža vedno bolj diši. To nam je v krvi. FB in Instagram pa sta mnogim življenje obrnila na glavo. Zato jaz tega sranja ne uporabljam ravno zaradi takih scen. Vidiš vse živo. Ni da ni. Že brez tega je življenje grozno, na netu pa je še dodatno več pasti. Tale korona pa je tudi naredila svoje, visok davek. Meni je bolj ogabno nagnusno to, če ženska rojeva otroke kot po tekočem traku za denar, vsi preskrbljeni od CSD, potem jih pa ulica vzgaja (droga, slaba družba itd.). Verjetno iz takih nizkih samopodob sledijo tudi varanja. Ne žalim pa nikogar.

Odgovor na objavo uporabnika
looolll, 31.05.2021 ob 16:22

Odgovor na objavo uporabnika
kritiki, 31.05.2021 ob 16:15

Ne vem, zakaj jo vsi tako kritizirate. Vsak ve zase, kako si želi preživeti življenje in kaj ga žene v tako ravnanje oz. varanje. Mnogo zakonov odlično “špila”, kljub varanju. Ni vse v tem, da preprosto zapreš vrata za seboj in se ločiš. To ni praktično in tudi prevarani partner včasih tega ne bi želel. Tisti, ki se ima trden namen ločiti, bo za to vsekakor poskrbel, ostali pa pač lebdimo nekje med nebom in zemljo. Nehajte moralizirati in pustite ljudem, da živijo tako kot jim paše.

ne zakoni ne špilajo odlično klub vraranju.ker preprosto NE ŠPILAJO.

vsak živi svoje življenje.en mimo drugega.

sta v ekonomski skuponosti od katere imata oba koristi.

mož da ženi denar ona mu pa pere in kuha…

Imam znanca, ki ima dobrega jurja plače, medtem ko ima njegova žena okrog 2500 eur. Ne štekam točno, kako naj bi on njej dajal denar, da mu bo kuhala in prala…

No, tudi ona ga njemu ne daje (ne za kuhanje in pranje, ne za kaj drugega).😄😄

Odgovor na objavo uporabnika
Krhka40, 30.05.2021 ob 10:48

Pozdravljeni,

po 22 letih zveze in zakona se tudi odnos med dvema spremeni, utrudi. Ni več žara, iskrice, strasti, želim si spremembo, da znova zadiham, zaživim, okusim še koga.

Tisti, ki se dobivate s kom, kako imate protokol srečanj? Ali imate redna srečanja ob točno določenih dneh ali se dogovarjate sproti? Kje se dobivate? Naj omenim, da ne bi šlo zgolj za seks, ampak pogovore, objeme, skupne drobne trenutke, morda sploh ne seks. V hotele, sobe ne bi hodila. Kako komunicirate med sabo – telefon, mail ali kako drugače? Se je komu zgodilo, da se je zaljubil(a)? Res nimam izkušenj in predstave, kako bi se zadeve lotila. Kako pogosto imate srečanja? Hvala za izkušnje.

Obsojanja ne potrebujem. Moralisti, prosim, OBVOZ.

 

Potem je pa rekla, da sem družino zapustil! (mhm, ona je šla čez plot.)

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 01.06.2021 ob 05:59

Imam znanca, ki ima dobrega jurja plače, medtem ko ima njegova žena okrog 2500 eur. Ne štekam točno, kako naj bi on njej dajal denar, da mu bo kuhala in prala…

No, tudi ona ga njemu ne daje (ne za kuhanje in pranje, ne za kaj drugega).😄😄

za STROŠKE.stroški elektrike,hrane,stroški otrok.ali misliš da ima varajoči denar samo zase ali kako?

Ali res ne vidite, da je fejk tema????

Iz letala se vidi, da je tema izmišljena, halooooo

In vi odgovarjate jaoooo

Odgovor na objavo uporabnika
Tih deževen dan, 01.06.2021 ob 01:08

Že prvi tvoj stavek je mimo.Ne sklepaj po sebi!

Packe, ki uporabljajo moške spolne organe podobno kot žlice v restavracijah. Vsakič drugo…

O ne, ne varamo vsi!!! Ne maži si svojih nemoralnosti s tem, da to delajo vsi!

Vsi pametni v 3 krasne, noben pa ji ne zna odgovoriti. Pri meni je tako, da se po mailu slišiva, ko je nekomu dolgčas ali bi rad družbo. In potem od tod dalje, kar pač hoče eden ali drugi početi. Čisto spontano.

Odgovor na objavo uporabnika
En s trdim, 31.05.2021 ob 10:51

Javi se mi. Imam precej izkušenj na tem področju.

Na koliko časa se pa kaj testiraš na SPB?  (= spolno prenosljive bolezni) ?

Spoznavati nove ljudi je pa ja fajn. Gospa je povedala svojo zgodbo kar je pogumno in si pač zaželela spremembo vsakdanje rutine in stem ni prav noč narobe.Narobe in nepotrebno pa je žaljenje, ki ga je deležna s strani nekaterih.Svoje mnenje se lahko izrazi tudi na normalen in kulturen način.

Pozdravljena

Jaz sem zainteresiran…in te čist razumem….javi se mi pa se dogovoriva dalje..

Jaz se srečujem s štirimi občasniki. In to ne zastonj. Berem smešna pritoževanja žensk tukaj, kako so nesrečne zaradi prevelikih prsi, jaz jih pa uspešno tržim. Vse je stvar pogleda z zornega kota.

Nikoli si ne bi mislila, da se bom zaljubila v drugega, sem bila težka moralistka. Po tistem, ko sem bila večkrat zapuščena sem se zagledala v drugega moškega, ki bi ga imela z vsem veseljem..Dotiki, objemi, neznosti… Zato te razumem sedaj.

KAKO JE ŠLO? IMAŠ SPLOH LJUBIMCA? ALI GA ŠE IŠČEŠ?

Odgovor na objavo uporabnika
Vikikrema, 01.06.2021 ob 16:51

Nikoli si ne bi mislila, da se bom zaljubila v drugega, sem bila težka moralistka. Po tistem, ko sem bila večkrat zapuščena sem se zagledala v drugega moškega, ki bi ga imela z vsem veseljem..Dotiki, objemi, neznosti… Zato te razumem sedaj.

Vse lepo on prav, čestitke 🙂

 

Samp vprašati se pa moraš, če se je on tudi 2zaljubil” vate, ali pa je s teboj  zgolj iz določeh “ugodnosti 😉

 

Kako pa ti veš, da poleg tebe ne fura še kakšne dve tri vagine za poleg?  🙂

ni res da vsi varajo zase govori

Zaminivi komentarji obsojanja,a iamte vsi urejeo 100 procent življenje,vam nič ne manjka,mislim,da poiščeš kar ne najdeš doma,ni vse v sexu,topli objemi,pogovor,male pozornosti ,ki doma izginejo z leti, ni lepšega občutka,ko veš,da ti nekdo prisluhne,včasih je prav prišel tudi fačuzi,kaj bi mož rekel,če izve,izvedel je,pa ni nič rekel,ker je vedel,da je sam kriv,da se je to zgodilo

Velikokrat povem, da se v vsaki ženski princesa skriva. To je čista resnica. V nekaterih se z lahkoto prebudi, v nekaterih pa malce težje. Problem je, da je ta princesa izredno zahtevna. Princesi ne smem reči, rad te imam, moram reči, rad vas imam. Na začetku veze je odnos med dvema osebama kar na visokem nivoju. Sčasoma pa gre vse skupaj običajno navzdol.

Odgovor na objavo uporabnika
anina988, 01.06.2021 ob 20:18

Zaminivi komentarji obsojanja,a iamte vsi urejeo 100 procent življenje,vam nič ne manjka,mislim,da poiščeš kar ne najdeš doma,ni vse v sexu,topli objemi,pogovor,male pozornosti ,ki doma izginejo z leti, ni lepšega občutka,ko veš,da ti nekdo prisluhne,včasih je prav prišel tudi fačuzi,kaj bi mož rekel,če izve,izvedel je,pa ni nič rekel,ker je vedel,da je sam kriv,da se je to zgodilo

Ja pa ne moreš na dveh stolih sedet, no.  A nimaš morale, ali kaj?  Da bi ti še malo fačuzala drugje, pa se šla “pogovorno socioterapijo”, ker ti je doma crknila tovrstna kuzlca s tvojim; vmes te pa lahko potem  tale tapogovorno objemajoči še mal počoha po luliki, če mu bo lih zapasalo ? LOL.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 01.06.2021 ob 16:44

Jaz se srečujem s štirimi občasniki. In to ne zastonj. Berem smešna pritoževanja žensk tukaj, kako so nesrečne zaradi prevelikih prsi, jaz jih pa uspešno tržim. Vse je stvar pogleda z zornega kota.

Kakšna je tarifa?

sami cistuni verjetno vsako nedeljo pri masi. sama sem 12 let verjela v zakon zvezo iskrenost… nakar vidim da se moj obnasa ko zadn potreben pes, kaj sele dela ko mene ni zraven. narazen zaenkrat ne moreva it. ga varam? ne nikoli se. me pa zadnje leto mika en 25 letnik ki me osvaja ze leta. mislim da je to glede na situacijo clovesko. mojemu mozu sem popolnoma samoumevna in nezanimiva pa karkol naredim on totalni pasiven v vsem jaz non stop aktivna, medtem ko on bulji v telefon in zenske jaz dejansko zivim. on je kot pes ki stalno ovohava druge. planiram ga zapustit v sledecem letu. resno razmisljam o popestritvi s tem 25 letnikom (imam 35 let smrkavec misli da sem njegovih let). sita sem biti zadnje kolo doma mi kaze da sem vse najslabse ker je v krizi srednjih let od okolice pa dobivam sama pozitivna sporocila. nikoli nisem bila za varanje ampak ocitno to da mas nekoga res dost pa te doticni stalno ponizuje pripomore k temu. locit se je najlazje ampak vcasih traja zaradi financnih razlogov.

Odgovor na objavo uporabnika
bogog, 04.06.2021 ob 08:11

sami cistuni verjetno vsako nedeljo pri masi. sama sem 12 let verjela v zakon zvezo iskrenost… nakar vidim da se moj obnasa ko zadn potreben pes, kaj sele dela ko mene ni zraven. narazen zaenkrat ne moreva it. ga varam? ne nikoli se. me pa zadnje leto mika en 25 letnik ki me osvaja ze leta. mislim da je to glede na situacijo clovesko. mojemu mozu sem popolnoma samoumevna in nezanimiva pa karkol naredim on totalni pasiven v vsem jaz non stop aktivna, medtem ko on bulji v telefon in zenske jaz dejansko zivim. on je kot pes ki stalno ovohava druge. planiram ga zapustit v sledecem letu. resno razmisljam o popestritvi s tem 25 letnikom (imam 35 let smrkavec misli da sem njegovih let). sita sem biti zadnje kolo doma mi kaze da sem vse najslabse ker je v krizi srednjih let od okolice pa dobivam sama pozitivna sporocila. nikoli nisem bila za varanje ampak ocitno to da mas nekoga res dost pa te doticni stalno ponizuje pripomore k temu. locit se je najlazje ampak vcasih traja zaradi financnih razlogov.

v dolgotrajni zvezi ko si s človekom 24/7 so seveda povsem drugačne situacije kot z nekom s katerim se srečuješ občasno, nekaj ur dnevno. ko boste, in če boste, “užili” novega “alfa”, z njim potovali, mu prali, bo po mojem po 10 letih podobno (ali morda obratno!), seveda pa ne enako, verjetno bo kakšna druga “napaka” ki vas bo motila. vsi smo z napakami, je pa res, da smo tudi osebnostno različni. nikakor ni moč vsa leta partnertsva “igrati” igro dvorjenja 1. leta. iz opisanega je videti, da pač niste prej tega uvideli, ali pa so se druge razmere tako spremenile, da vas partner ne “vidi ” enako kot prej. ne mislim da morate sedaj vztrajati, povem samo to, da če vas sedaj moti nekaj, vas bo drugič pa nekaj tretjega, vprašanje je le, na katerem prioritetnem mestu je ta “motnja”.

New Report

Close