Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek za primoža

za primoža

zakaj brišeš moje nadvse umestne, genialne ,umetelno napisane poste.
saj veš da jaz največ vem in da ljudi prikrajšaš za zannaje ko broišeš

Briše samo tiste, ki jih kdo napiše tik predno ga pripeljejo na Studenec. Ostale ne.

Ej, ne boš verjel koliko jih je meni zbrisal! Skoraj vse.
Pa so vsi avtorski, duhoviti, brilijantni, neponovljivi, enkratni (no to je isto), slogovno zanimivi, izredno simpatični (no, očitno ne do vseh), na trenutke poučujoči (no, ne samo na trenutke), skratka moji. Kot so tvoji in kaj naj zdaj?
Še to bo zbrisal.

Res so vsi avtorski in briljantni in simpatični in včasih poučni….itd vendar vsi vsebujejo sem pa tja, direktno napadanje in grdo izražanje. če kjerkoli v vsestavku to najdem, ničveč ne berem ostalega ali popravljam sporočila, tistega sporočila ne bo več vidnega.

glede na vašo inteligentnost sem prepričan, da veste, kdaj se izražete lepo in kdaj ne.

Pa še to Janja1, uporabi iskalec in preštej svoje objavljene teme in če obstajajo še tiste pod drugimi nicki.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Vem to Primož, sem že preštela, ne samo to, tudi celo shranjujem jih, Saj veš zakaj (ker so; enostavno avtorski in briljantni in simpatični in včasih poučni :)).
In ja, kakor sem ti že sama napisala, ter te tudi tega izrecno prosila. Namreč, da se enkrat za vselej izjasniš, da že najmanj 6 let uporabljam en in isti nick name, ter, da NIKOLI IN NIKDAR NISEM PISALA NIČESAR POD DRUGIM PSEVDONIMOM (Odkar si mi vzel avtorstvo nad nickom Jania). Bi šlo, čeravno težko?

Lahko povem, samo za konkretno sporočilo v posamezni temi, kdo je kdo, da pa bom delal celotno analizo vseh sporočil, pa nimam časa, ampak če bi bila ti ena in ista oseba, bi verjetno to že napisal, seveda če bi to opazil, da pa bi brskal za tem ali si ali nisi, pa še nisem. Zaenkrat nimam nobenega razloga da bi. Mi pa pošlji za posamezno temo, kjer govorijo, da si link, seveda v privatno sporočilo najbolje in bom kliknil, takoj rpeveril in povedal, ker ne berem vsega, saj veš.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Bingo! Druga bejba, ki bi jo jaz povabil v strogo zaprto moško društvo… na kavico ,sevede.

No, kje in kdaj bo zdaj zbor?

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Kaj pa mene?

O, pozdravljen, to je pa moj kolega “mega ne”. 😉

Kako si? Nekam malo si piševa zadnje tedne? Je vse v redu? Si dobro?

Sem te kar pogrešala, me veseli, da si se oglasil.

Ne, resno mislim. Da ne bi slučajno podvomil. Okej?

Zbor pa čim prej, oz. takoj, ko se Žogca pozdravi, nekje, kjer je pivo, kjer lahko tudi kakšnega prižgemo, seveda zunaj lokala (čike mislim, da ne boš dvoumno razumel), in pa obvezujoče; v večernih urah. Kajti; ne moremo ga piti že navsezgodaj, to pa res ne gre…

O, pozdravljen, to je pa moj kolega “mega ne”. 😉

Kako si? Nekam malo si piševa zadnje tedne? Je vse v redu? Si dobro?

Sem te kar pogrešala, me veseli, da si se oglasil.

Ne, resno mislim. Da ne bi slučajno podvomil. Okej?

Zbor pa čim prej, oz. takoj, ko se Žogca pozdravi, nekje, kjer je pivo, kjer lahko tudi kakšnega prižgemo, seveda zunaj lokala (čike mislim, da ne boš dvoumno razumel), in pa obvezujoče; v večernih urah. Kajti; ne moremo ga piti že navsezgodaj, to pa res ne gre…[/quote]

Pred prazniki je bil moj zadnji post z naslovom Ilegala.
Tam je pisalo, da grem v ilegalo za najmanj 5 dni (kar se je na srečo malo podaljšalo) in bo PC ostal v avtu, lahko mi ga pa tudi ukradejo če hočejo.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

New Report

Close