Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Primoža gre

Za Primoža gre

Našemu fantu se pa ni izšlo…Samo “dev” imamo z njim. Zdravstvo pa – škoda besed.

Daj nehaj! To je jeba. Fantje doma v ovinkastih gričih in veselica…. in se naredi.
Tožit voznika!!! Ja lahko, ker je vozil. 🙁 Ker so prisedli vaški fantje…..
Ja – itak se da vsem popolnoma uničit, zagrenit življenje. Tu so naši Čeferini in Senice sploh majstri.
Vseeno pa je vse breme zdaj na Primoževih starših.

Proklete nesreče. In ubogi fantje! Jebga, kokrat se je nam dobr izšlo![/quote]

Aja, “naredi se”?

Pijan mulc se usede v avto in povzroči nesrečo in ker so doma v gričih, je vse oproščeno? A če bi živeli v mestu, bi bilo pa kaj drugače – bi voznik moral nositi posledice?

Butara. Imaš tudi ti sina, ki je pijan povzročil nesrečo?

Daj nehaj! To je jeba. Fantje doma v ovinkastih gričih in veselica…. in se naredi.
Tožit voznika!!! Ja lahko, ker je vozil. 🙁 Ker so prisedli vaški fantje…..
Ja – itak se da vsem popolnoma uničit, zagrenit življenje. Tu so naši Čeferini in Senice sploh majstri.
Vseeno pa je vse breme zdaj na Primoževih starših.

Proklete nesreče. In ubogi fantje! Jebga, kokrat se je nam dobr izšlo![/quote]

Aja, “naredi se”?

Pijan mulc se usede v avto in povzroči nesrečo in ker so doma v gričih, je vse oproščeno? A če bi živeli v mestu, bi bilo pa kaj drugače – bi voznik moral nositi posledice?

Butara. Imaš tudi ti sina, ki je pijan povzročil nesrečo?[/quote]

Temu mnenju se pa pridružujem. Dokler bo toleranca do pijanih voznikov, bodo žrtve. Pijani voznik ni žrtev, je krivec. Je vedel, kaj je pil. In je vedel, da seda za volan. Ni opravičila.

Aja, “naredi se”?

Pijan mulc se usede v avto in povzroči nesrečo in ker so doma v gričih, je vse oproščeno? A če bi živeli v mestu, bi bilo pa kaj drugače – bi voznik moral nositi posledice?

Butara. Imaš tudi ti sina, ki je pijan povzročil nesrečo?[/quote]

Temu mnenju se pa pridružujem. Dokler bo toleranca do pijanih voznikov, bodo žrtve. Pijani voznik ni žrtev, je krivec. Je vedel, kaj je pil. In je vedel, da seda za volan. Ni opravičila.[/quote]

Točno tako. Pijansko opico stožit do zadnje pare. Naj starci prodajo bajturino, karkoli…. Naj poba dela za odškodnino – celo življenje, da bo VEDEL, kaj je naredil. Opravičila NI!
Je čisto vseeno, ali je ubil/uničil življenje prijatelju, znancu, kolegu, ki je prisedel v njegovo letečo trugo, ali pa če bi trčil v nasproti vozeče vozilo in ubil/uničil življenje neki xy osebi, ki bi mu v danem trenutku pripeljala naproti.

Alkoholikov na cesti ne smemo podpirati.

Aja, “naredi se”?

Pijan mulc se usede v avto in povzroči nesrečo in ker so doma v gričih, je vse oproščeno? A če bi živeli v mestu, bi bilo pa kaj drugače – bi voznik moral nositi posledice?

Butara. Imaš tudi ti sina, ki je pijan povzročil nesrečo?[/quote]

Temu mnenju se pa pridružujem. Dokler bo toleranca do pijanih voznikov, bodo žrtve. Pijani voznik ni žrtev, je krivec. Je vedel, kaj je pil. In je vedel, da seda za volan. Ni opravičila.[/quote]

Saj lahko ni bil pijan. So se peljali po govcah zavitih, nekje leden piš in te zjebbe.

Ne vem kako si ve krote predstavljate, da pride mladina v mesto na žur. Ni avtobusa, ni taxija.
Nič ni. Zahvalite se oblasti. Včasih je vozil avtobus….

Pa saj ta mladina zna vozit vse. Traktor po hribih, avto… moped vozijo, ko so stari 12 let.
Po takih govcah, da bi se ve v petkah ubile!!

Samo nehajte zdaj lajat, mestne babure, k pisarite tuki o vsej grozi, ko zapade 10 cm snega!!
Spizzdite nazaj za zaveso in čikirjte, ker sosed se bo zdele prpelu domov.

Temu mnenju se pa pridružujem. Dokler bo toleranca do pijanih voznikov, bodo žrtve. Pijani voznik ni žrtev, je krivec. Je vedel, kaj je pil. In je vedel, da seda za volan. Ni opravičila.[/quote]

Saj lahko ni bil pijan. So se peljali po govcah zavitih, nekje leden piš in te zjebbe.

Ne vem kako si ve krote predstavljate, da pride mladina v mesto na žur. Ni avtobusa, ni taxija.
Nič ni. Zahvalite se oblasti. Včasih je vozil avtobus….

Pa saj ta mladina zna vozit vse. Traktor po hribih, avto… moped vozijo, ko so stari 12 let.
Po takih govcah, da bi se ve v petkah ubile!!

Samo nehajte zdaj lajat, mestne babure, k pisarite tuki o vsej grozi, ko zapade 10 cm snega!!
Spizzdite nazaj za zaveso in čikirjte, ker sosed se bo zdele prpelu domov.[/quote]

Lajaš kvečjemu ti, zagovarjaš vaške pijandure in delaš ekspertize o tem, kako nekdo, ki balancira hebeni traktor, zna tudi voziti avto – in to pijan.

Petke gor ali dol, pijanc je pijanc, in takemu, ki povzroči nesrečo, je potrebno zaviti vrat. Golazen pijandurska zahojena…..

Imaš vse kvalitete za izvolitev. Kje se skrivaš?

Mi je pa žal, da nisi dala kdaj skoz kakšno vragolijo, ki je bila nekoč 100x cenejša kot danes.
No ja – vse za zdravje! 🙂

Imaš vse kvalitete za izvolitev. Kje se skrivaš?

Mi je pa žal, da nisi dala kdaj skoz kakšno vragolijo, ki je bila nekoč 100x cenejša kot danes.
No ja – vse za zdravje! :)[/quote]

Kaj te mede? O kakšni izvolitvi nabijaš?

Zakon je jasen in pijancev na cestah ne podpira nihče normalen. Ni razlike med nekim Mačkom, ki pijan vozaka po avtocesti, ali pa med nekim mulcem, ki vozaka po vaških ovinkih, kapiš? Oba sta navadna morilca.

Imaš vse kvalitete za izvolitev. Kje se skrivaš?

Mi je pa žal, da nisi dala kdaj skoz kakšno vragolijo, ki je bila nekoč 100x cenejša kot danes.
No ja – vse za zdravje! :)[/quote]

Kaj te mede? O kakšni izvolitvi nabijaš?

Zakon je jasen in pijancev na cestah ne podpira nihče normalen. Ni razlike med nekim Mačkom, ki pijan vozaka po avtocesti, ali pa med nekim mulcem, ki vozaka po vaških ovinkih, kapiš? Oba sta navadna morilca.
[/quote]

Zakon? Kakšen zakon za vse? Si res tako naivna?

Al darujte, al molčite
Fant je invalid, ve pa umazane jezike stegujete!

Povej. Vsem nam v pomoč.

Imaš vse kvalitete za izvolitev. Kje se skrivaš?

Mi je pa žal, da nisi dala kdaj skoz kakšno vragolijo, ki je bila nekoč 100x cenejša kot danes.
No ja – vse za zdravje! :)[/quote]

Kaj te mede? O kakšni izvolitvi nabijaš?

Zakon je jasen in pijancev na cestah ne podpira nihče normalen. Ni razlike med nekim Mačkom, ki pijan vozaka po avtocesti, ali pa med nekim mulcem, ki vozaka po vaških ovinkih, kapiš? Oba sta navadna morilca.
[/quote]

Česa ne razumete? Nihče ni bil pijan in nihče ni vozil objestno!
Nesreča!

No? Je zdaj jasno?

NE OBSOJAJTE! VOZNIK NI BIL PIJAN IN TUDI PREHITRO NI VOZIL!
A SPLOH VESTE KAKO JE HUDO VOZNIKU, KI JE PRIMOŽOV NAJBOLJŠI PRIJATELJ?! KAJ ČE ON ZDAJLE TOLE BERE.
ne govorite ker ne veste kaj je res. Jaz dobro poznam udeležence nesreče in vem kaj se je zgodilo. V avtu je voznik zaspal, ker so vsi v avtu spali. Ostali so imeli lahke poškodbe oz. jih sploh niso imeli. Primož je pa nasrkal:(.
Še enkrat NE OBSOJAJTE, ČE NE VESTE!

Kakor jaz vem so bili vsi v avtu pijani,ko so se vračali iz Bleda.Pijani so bili že prej ko so šli na Bled.Edina varna varijanta je torej bil taksi.

Tudi jaz bom pomagal.Pomagam vsakemu ki rabi pomoč.Upajmo,da se mu bo čimprej zdravstveno stanje izboljšalo.

Oprosti tega ne vem. Morda so bili pijani, tega ne vem, lahko so tudi bili in ne vem še kaj, lahko razpredamo do nezavesti in še dlje. Žal mi je , toda tvoj odgovor ti ne gre v ponos !!!!!!!!! Posledice so katastrofalne. Kaj pa če bi se to zgodilo tvojemu otroku oz. družinskemu članu. Ali bi morda reagiral enako ???? Ne, ne bi.
Ljudje naj bi bili humani in večina nas je takih. Fant si zasluži vso podporo in pomoč od vseh nas.
Lahko kdo napiše kako je bilo na dobrodelni prireditvi za Primoža ???
Ti se pa malo zamisli nad seboj in upaj, kar tudi jaz upam, da se ti kaj takega ne pripeti.


Prejšnji moj komentar je namenjen tebi. Sploh pa izjav “kakor jaz vem “, Je že čisto … ne vem kaj bi ti povedal. Dobro veliko veš….

Če je iz Fužin takoj nakažem…

Kaže; ja volim sve ljudi….

Pijani so bili vsi, razen voznik! (zato je tudi zaspal ker so v avtu vsi komirali).
Vem in ne pametuj! Kako ste lahko tako brez srca in obsojate.

Na prireditvi je bilo odlicno! Res nepozabno. Primoz je imel na posnetku svoj govor in spet nas je navdusil s svojo pozitivo 😀

Ne bom koment.z mojim nickom, vendar bom jutri oddala pomoč po svojih zmožnostih. Komentiranje pa je boleče, tisti, ki bomo želeli pomagat, bomo to naredili v tišini.[/quote]

Ja prav je, da se fantu pomaga… vendar, če je bil za nesrečo kriv alkohol, prehitra vožnja… je tudi prav, da se o tem govori, ravno mladi kot je on so lahko primer in zgled kaj se lahko zgodi in opozorilo, da bo takih nesreč čim manj!

Primoža poznam osebno in je zelo uredu fant, vreden življenja, nikoli nikomur ni hotel nič žalega. Zmeraj je bil skromen in znal nasmejati ljudi okrog sebe. Vsem nam je lahko vzor, saj je kljub vsem težavam in slabim napovedi zdravnikov še vedno nasmejan in optimističen. Res vse dobro imam povedat za njega, ker je res zelo dobra oseba. On ni bil nič kriv, so šli pač na izlet in so se imeli uredu, dokler zaradi pomanjkanja spanja niso zaspali na cesti in se zaleteli v tovornjak. Nekateri so ga obtožili zaradi malomarnosti, ker ni zbudil voznika, ampak Primož ni nič kriv. Zdaj vemo, kaj se lahko zgodi, vsem si nam velik vzor in še tako nasmejano in pogumno naprej. PRIMOŽ ŽELIM TI VSE NAJBOLJŠE IN HITRO OKREVANJE.

Ne obsojajte vseh po vrsti!! So bili pijani in neprespani. Voznik se vrjetno počuti zelo hudo in vsi udeleženci zraven. Ne more mu biti vseeno ker je bil zelo dober prijatelj od Primoža. Pravijo da je mladost norost in je. Čeporav vas je tukaj veliko, ki krivite in obtožujete ampak je še več takih, ki držijo skupaj z Primožom. Skupaj v dobrih in slabih trenutkih. Primož si zasluži le najboljše in na koncertu včeraj je bilo odlično. Meni je šlo na jok, ko so na velikem platnu pokazali primoža in njegov govor. Vsaka njegova beseda mi daje novo upanje, da bo nekoč, nekega dne shodil. Ko se nam zgodi ena slaba stvar mislimo da je konec sveta, ampak Primož je optimist in z tako voljo, kot jo ima lahko doseže vse kar želi. Res svaka mu čast za tako močno voljo.

Vsi skupaj molimo zanj! Naj mu vsemogočni Bog pomaga!

New Report

Close