Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu za sexualno izkušene

za sexualno izkušene

Tiste, ki ste sexale z več moškimi(vsaj 6), povejte, a se bistveno razlikujejo? Kako kaj vpliva dolžina in obseg tiča na kvaliteto spolnega odnosa? A moški večinoma obdelujejo ščegetavček z jezikom? Doživljate orgazme s partnerji za eno noč?
Zanima me tehnična plat, brez romantike.

– ja, razlikujejo se prijemi, vzdržljivost, iznajdljivost, ustrežljivost

– odvisno kaj ti bolj sede ; s premalim jaz nisem čutila nič, z prevelikim je bilo že na meji bolečine ( debelina je bila vedno nekako sorazmerna dolžini)

– z jezikom, s prsti, s tičem. kakor je kdo navajen, oziroma kakor mu pokažeš da hočeš.

-zdaj nimam več partnerjev za eno noč, sem pa, ga prej nisem spustila : )

Jaz sem imela povečini kar dobre ljubimce. Tisti za eno noč so se še posebej potrudili in izkazali. Orgazem praktično vedno.

Edino, kar mi ni bilo všeč pri enem tipu, je bil predolg penis. Resno. Potem te še drug dan vse boli. Raje imam povprečne velikosti.

Sicer pa je dober ljubimec tisti, ki se potrudi. Pa nekaj izušenj je tudi dobro, da že ima.

Ti še jaz malo povem z moške plati. Nekatere imate tako kratke, da sem moral od zadaj držati dlani na riti, da nisem prodrl pregloboko; če ima male in slabe joške ima zagotovo dobro rit in če ima slabo rit ima zagotovo dobre joške; v rit proba vsaka, pusti pa to le kaka četrtina; tiste, ki na začetku ne znajo nič, postanejo sčasoma neuktroljive in hočejo seks vsak dan ali pa celo večkrat dnevno; tiste, ki so izkušene na začetku in so na lovu ampak nevedo kaj bi v prihodnosti oz. imajo relativno kratko “lajtungo” izvajajo najslabši seks in se težko učijo oz. se nikoli ničesar ne naučijo; mamice pa so v seksu nepremagljive! sicer se vsaka mama tudi malo potem čustveno naveže ampak ker ima “obveznosti” si privošči vse kar ji pade na pamet in seks z mamicami je za moške tisto, kar jim izpazni jajca vsaj za nekaj časa; boljše so malo bolj debelušne kot pa suhice, čeprav suhice v oblki lepo zgledajo ampak pri debelušnih ni problem, da bi se kdaj zaletel v kako kost, poleg tega debelušne bistveno bolj doživljajo in uživajo v seksu ter se temu lažje predajajo in imajo manj kompleksov, je pa res, da imajo tudi malo manj kondicije, deinifitno pa pri debelušnih ni problem z dolžino in tudi v rit lažje dajejo. Ugotovil sem teorijo, da bolj se ženska afirmira na ulici in v družbi, slabše seksa – človek bi namreč pričakoval ravno obratno.

Mi je pa pravil en znanec, da se je dal dol s 55 letno in, da kaj takega v svojem življenu še ni doživel. Baje ženska ni imela nobenih predsodkov, kondicije pa tok, da so ga bolele mišice še dolgo po tem… hm… s takimi pa žal (še) nimam prakse 🙂

Jih je bilo kar nekaj. Od vseh me je najbolj zmotil minimalen tiček, da sem ga komaj našla…čutila ga pa itak ne bi a nisem niti poskusila. Huh, kaj takšnega pa še ne.

Ti še jaz malo povem z moške plati. Nekatere imate tako kratke, da sem moral od zadaj držati dlani na riti, da nisem prodrl pregloboko; če ima male in slabe joške ima zagotovo dobro rit in če ima slabo rit ima zagotovo dobre joške; v rit proba vsaka, pusti pa to le kaka četrtina; tiste, ki na začetku ne znajo nič, postanejo sčasoma neuktroljive in hočejo seks vsak dan ali pa celo večkrat dnevno; tiste, ki so izkušene na začetku in so na lovu ampak nevedo kaj bi v prihodnosti oz. imajo relativno kratko “lajtungo” izvajajo najslabši seks in se težko učijo oz. se nikoli ničesar ne naučijo; mamice pa so v seksu nepremagljive! sicer se vsaka mama tudi malo potem čustveno naveže ampak ker ima “obveznosti” si privošči vse kar ji pade na pamet in seks z mamicami je za moške
tisto, kar jim izpazni jajca vsaj za nekaj časa; boljše so malo bolj debelušne kot pa suhice, čeprav suhice v oblki lepo zgledajo ampak pri debelušnih ni problem, da bi se kdaj zaletel v kako kost, poleg tega debelušne bistveno bolj doživljajo in uživajo v seksu ter se temu lažje predajajo in imajo manj kompleksov, je pa res, da imajo tudi malo manj kondicije, deinifitno pa pri debelušnih ni problem z dolžino in tudi v rit lažje dajejo. Ugotovil sem teorijo, da bolj se ženska afirmira na ulici in v družbi, slabše seksa – človek bi namreč pričakoval ravno obratno.

Mi je pa pravil en znanec, da se je dal dol s 55 letno in, da kaj takega v svojem življenu še ni doživel. Baje ženska ni imela nobenih predsodkov, kondicije pa tok, da so ga bolele mišice še dolgo po tem… hm… s takimi pa žal (še) nimam prakse :-)[/quote]

:))))) ZANIMIVO.

Jaz pa ugotavljam, da bolje kot ženska izgleda, več kot da nase, manj seksa.

Največ seksajo po videzu “povprečne gospodinje”.

Ti še jaz malo povem z moške plati. Nekatere imate tako kratke, da sem moral od zadaj držati dlani na riti, da nisem prodrl pregloboko; če ima male in slabe joške ima zagotovo dobro rit in če ima slabo rit ima zagotovo dobre joške; v rit proba vsaka, pusti pa to le kaka četrtina; tiste, ki na začetku ne znajo nič, postanejo sčasoma neuktroljive in hočejo seks vsak dan ali pa celo večkrat dnevno; tiste, ki so izkušene na začetku in so na lovu ampak nevedo kaj bi v prihodnosti oz. imajo relativno kratko “lajtungo” izvajajo najslabši seks in se težko učijo oz. se nikoli ničesar ne naučijo; mamice pa so v seksu nepremagljive! sicer se vsaka mama tudi malo potem čustveno naveže ampak ker ima “obveznosti” si privošči vse kar ji pade na pamet in seks z mamicami je za moške tisto, kar jim izpazni jajca vsaj za nekaj časa; boljše so malo bolj debelušne kot pa suhice, čeprav suhice v oblki lepo zgledajo ampak pri debelušnih ni problem, da bi se kdaj zaletel v kako kost, poleg tega debelušne bistveno bolj doživljajo in uživajo v seksu ter se temu lažje predajajo in imajo manj kompleksov, je pa res, da imajo tudi malo manj kondicije, deinifitno pa pri debelušnih ni problem z dolžino in tudi v rit lažje dajejo. Ugotovil sem teorijo, da bolj se ženska afirmira na ulici in v družbi, slabše seksa – človek bi namreč pričakoval ravno obratno.

Mi je pa pravil en znanec, da se je dal dol s 55 letno in, da kaj takega v svojem življenu še ni doživel. Baje ženska ni imela nobenih predsodkov, kondicije pa tok, da so ga bolele mišice še dolgo po tem… hm… s takimi pa žal (še) nimam prakse :-)[/quote]

Zelo dobro napisano.
Res, ženske, ki so javno znane lepotice, ali se vsaj za to imajo, so najslabše ljubice, ampak baje to za moške še bolj drži. Najboljše so tiste, ki so malo zakompleksane(največkrat neupravičeno) zaradi svojih napak in res, tiste z okroglo tresočo ritko so najboljše. Tudi povezava rit-joške je točna. Ampak glede analnega sexa imam pa žal slabe izkušnje, oziroma jih nimam, kljub prepričevanju sem brez uspeha.

hahahaha, bravo minister! Pa še vse drži, kar si skrbno in preudarno napisal:-))))

Jaz pa veliko raje sexsam z žensko, ki ima fantastično telo kot pa s kakšno, ki ima špehec. Pač tak sem.

minister in georg- že dolgo nam vsem poznano dejstvo je, da grša kot je ženska , boljš seksa.zakaj? zato ker vedno misli da je zadnjič in da vse od sebe- lepim ljudem ja pa tako ali tako vse odpuščeno

ma kaj nakladate, evo jaz sem lepa, sexi, uspešna in pri sexu rasturam, mogoče zato, ker imam južno kri pa sem bolj divja haha

Tiste, ki ste sexale z več moškimi(vsaj 6), povejte, a se bistveno razlikujejo?
Biiiiistveno!

Kako kaj vpliva dolžina in obseg tiča na kvaliteto spolnega odnosa?
Raje imam krajšega in debelejšega, kot dolgega in tankega. Sem se skoraj zjokala ob enem takem… Če je prevelik, zna boleti, sploh če nožnica ni dovolj “razgreta” in navlažena.

A moški večinoma obdelujejo ščegetavček z jezikom?
Kakor kakšen. Eni nimajo pojma.

Doživljate orgazme s partnerji za eno noč?
Tu moram posebej poudariti preteklik 😉 Včasih sem, drugič spet ne, odvisno od marsičesa 😉

Moj mož ima za moje kriterije idealnega – tudi tehnično gledano 😉

Zakaj pa ne probas, pa bos videla, kaksna je statistika?

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

hehe kako se tolažijo tisti ki imajo lahko samo grde

-Ja.
-Vpliva.
-če sva se strinjala oba z oralo
-ne,zato takšnega seksa ne prakticiram več

ma kaj nakladate, jaz sem ful lepa, sexi, uspešna in v sexu rasturam, verjetno zato, ker imam južno kri pa sem bolj divja ha ha

vi pa kar sexajte z grdimi in sanjajte o lepoticah, sanje so še skoraj edina stvar, ki ni prepovedana in je zastonj ha ha

New Report

Close