Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za tiste, ki jeste tablete proti visokemu pritisku

Za tiste, ki jeste tablete proti visokemu pritisku

Zdravo. Zanima me, ali ste imeli ob zacetku jemanja zdravil proti visokemu pritisku kaksne tezave?

Jaz imam obcutek napetosti v glavi, kot da imam zakrcene misice v mozganih, pokanje v usesih, izenacevanje pritiska v usesih in konstantno piskanje in sumenje v glavi.

Zamenjala sem ze Prenesso za Valsacor.

Je to normalno? Kdaj mine?  Prosim za vase izkusnje, ker sem po 3 mesecih ze kar malo obupana.

Hvala!

Pozdravljena, ker sem sama sla cez te muke, vem kako ti je. Jaz sem najprej dobila ene tbl po katerih sem kasljala kot star dimnik. Mi zamenja za druge. Vzamem tableto, se mi v momentu zacne cedit iz nosa in praskat po grlu. Mine. Itak povsod pise, da po nekem casu simptomi minejo. Naslednje jutro vzamem, spet. V ponedeljek zjutraj mi je vse v telesu reklo NE. Seveda nisem poslusala in dopoldan se je koncalo pri zdravniku, kjer je ugotovil, da sem alergicna. Odklonila sem nadaljne tablete, ker takega pocutja in slabosti ne bi rada obcutila vec., da o zatecenem jeziku ne govorim. Spremenila sem stil lajfa in je bil tlak ok. No, leta kasneje sem jih spet morala zacet jemat in ti povem, da z velikim strahom. Ampak je bilo vse ok.

Ce po casu, kjer pise v navodilih simptomi ne minejo in se slabo pocutis, nujno k zdravniku in sitnari. Moja znanka je 3 leta prosila, bila veckrat na urgenci, samo zato ker ji zdravnik ni hotel zamenjat zdravil. Ce te noce poslusat, ga prisili. Ni druge, zate se gre. Ne cakaj da pristanes na urgenci

Jem jih ne, jemljem jih pa.

Nobenih težav.

New Report

Close