Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu za trodat…..ki je sitna

za trodat…..ki je sitna

TUDI JAZ..VENDAR NE SITEN..AMPAK HREPENIM…HREPENEIM…..

mogoče želim, da bi slišal šepetanje vetra…da bi občutil njen vonj..ki bi me ponesel nazaj v sanje……..hočem tsite male stvari…..dotik roke, pogled, snežinke na obrazu, ko ti jih obrišem….mogoče tvojo solzo na mojih ustih,….tvoje solze ki bi vlažile moje ustnice… kot molčeče dežne kapljice…. Te kapljice bi polezele po tvoji koži….in pognale bi ljubezen skozi pore…mogoče..
zakaj ne bi bila tudi midva tako otročje norčavo igriva… s teboj mi je lepo! . Je dini pravi odgovor: je to potešenost ali ljubezen?
Če bi lahko izbiral:…..Je to svežina tvoje,najine strasti, ki sije iz vsakega delčka, ki me poganja in hkrati ubija ?!

Čeprav se upiram samo še s svojo razumsko analizo…..

ne vem…….naj končno dojamem, da niso le moje sanje, da to življenje lahko tudi resnično…….nočem sprejeti , da si le njegova in da živiva življenje, ki je krivično……….

se boš nehala upirati? naj spremeniva to?

leta letijo - iščem stevardeso

Joj, sem še bolj slabe volje….pa komu je to namenjeno? Obstaja? Ti sigurno delaš v kakšni knjižnici, a? Ma vseeno, jaz ti pa želim lep dan s kakšno snežinsko na ustnicah.

zaj bom pa jaz žalosten postal………mi res to želiš?

leta letijo - iščem stevardeso

Kdo je pa rekel, da ti to želim…….želim ti en ornk čutni,strastni,vsemogočni,mokri,vlažni,nežno-divji, nepozabni SEX

da veš..zlagana…….nesramna…..

in kje naj najdem to, akr mi želiš?

a te lahko neki vprašam?

leta letijo - iščem stevardeso

Pa kaj je zdaj s tabo??????Halo???Daj, vprašaj

boš sama povedala……….ko boš začutila…..če boš…….

prav?

leta letijo - iščem stevardeso

Ma že tko sem bolj na tleh, zdaj me pa še ti matraš, kdo te razume

matral bi te pa..jep…z veseljem…hii…..

daj no…….ne bit na tleh….bodi z mano…….ali pa z njim…vseeno……..samo lepo naj ti bo…….

si začutila?..pa ne tega tukaj…….malo više….

leta letijo - iščem stevardeso

…..no kje se skrivaš? Kakšen dan…jaz bom tudi danes sama, ga ne bo domov…..kaj predlagaš?

jaz predlagam eno internet seanso

Kako pa to zgleda? Me zanima, saj veš, da sem danes sitna…..A si mi odgovoril po mailu na moje pitanje?

sem ravnokar

aja kako to zgleda, se je včeraj razočaran hvalil z nekim cyber sex-om, sedaj pa nič od tega, kar se pa tiče svetih gor- to boš mogla pa mene vprašat ne pa nnnn

Mi imamo tudi Sveto goro…..

Kaj pa to je Cyber-sex…..mogoče sem za luno, ne vem..

New Report

Close