Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Tržičanke

Za Tržičanke

Še enkrat bi se rada opravičila, vendar je nekaj na brzino skočilo umes, da se nisem udeležila “kufetka”. Upam, da naslednji čvek sledi prav kmalu.

Lp

Jaz tudi upam, da bo še kakšen čvek kmalu. Naj tiste, ki imajo življenski moto “nimam časa” :)))) povejo kdaj jim ustreza, pa vse ostale če so še za.

Lp

Ojla, čvekce. kako ste kaj?
Šele zdaj mi je uspelo malo priti sem gor.

Mam, seveda se poznava, glede na to, da imava skupno nečakinjo. Ha, kje se srečava?!

Tudi jaz sem za čvek.
Kaj predlagate?

kaj predlagamo ? Sankanje v soboto in to je to . . .
*******************************************************************************************************************************************************************************

Kdor hoče kaj doseči, vselej odkrije način.

Kdor noče, najde vselej opravičilo.

(Pablo Picasso)

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

ne, ne ta vikend, proooosim!!! jaz imam polno bajto ljudi na obisku. a lohk prihodnji vikend? al pa vsaj v nedeljo dopoldan?

Sankanje jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Kje??????

A na tistem kuclju pred Tenetišam???? :)))))

Kamorkoli, samo ne v gužvo!

Tudi tisti kucelj bi bil čisto OK za malo potelovaditi. Potem gremo pa nekam na toplo.
A ORLI še delajo? Kako je tam? Kaj pametnega?

Nataša

Super, pa dejmo se zment drug vikend v soboto, da gre lahko še Metka, če vam vsem odgovarja. Kam pa?

Se strinjam tudi jaz glede naslednjega vikenda.
Ta vikend je menda napovedan sneg.
Naj nas bo čimveč.
Lahko bi se šle sankat tudi v Podljubelj, vem za en sninc, nobene gužve, ledeno ni, pa še lepo je tam gor. Je pa to tam, kjer je Tominčev slap.
Klepetat in na čaj gremo pa lahko v Školjko. Ne bi bilo slabo rezervirati kakšne mize.
Kaj menite?

New Report

Close