Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse ločenke resno vprašanje

Za vse ločenke resno vprašanje

Draga avtorica

sedaj vas boli, ko bo pretekel določen cikel, pa se vam bo zdelo hecno in boste dobila širši pogled na situacijo.

Moja izkušnja:

Z bivšim bila skupaj 3 leta, ni hotel potovati, ne na izlete, skupaj svs bila samo ob večerih, še to ne vsak dan. Govoriti je znal lepe stvari, da sem ljubezen njegovega življenja, da tako še ni čutil, da sem oh in sploh in še mnogo takih izlivov. Dobivala sem vse te besede, zveza pa je stagnirala, dejanj ni in ni bilo. Sem iz obupa postala tečna in začela težiti, dosegla še večji odpor. Krivila sebe, če mi take lepe govori, dela pa ne, je valjda krivda v meni. S teškim srcem prekinila zvezo (za obaje bila prva resna)

On je v roku 2 mesecev že drugo zaljubljeno gledal. Z njo je delal vse, tudi potoval. Tudi njej govoril, da se tako lepo ni imel še z nobeno. Ko sva bila enkrat kasneje še na kavi, mi ni znal razložiti, zakaj z njo vse to, kao da mu je pri meni nekaj manjkalo. Mene je to potrlo za dobri dve leti. Zaključek zgodbe? S to punco se je zgodilo enako, tudi po 3 letih sta šla narazen, nikamor več se mu ni ljubilo, postal len, zanemarjen, in ga je pustila.

Fora je, da se mu cikelj ponavlja (potem je bilo tudi pri tretji isto), prvi dve leti ko je zaljubljen, obljublja svašta, ko ga zaljubljenost mine, pa ne zna preiti v ljubezen in postane z vsako isti, zdolgočasen, prazen. Ko sem to enkrat dojela, sem šele nekako prebolela.  Eni nimajo sposobnosti imeti nekoga resnično radi.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Da te nekaj vprašam, 24.11.2020 ob 15:00

… da si bo našla nekoga, ki bo bolj na njenem nivoju???
Kdo in kaj hudiča si pa ti, da te je tako zelo težko intelektualno zadovoljiti?? Si doktor jedrske fizike? Doktor filozofije in antropologije? Možganski kirurg? Eden najboljših v NASI? A bivša je bila pa kaj? Butasta čistilka? Omejena sobarica? Rahlo retardirana delavka na tekočem traku???

Taki tipi ste res nekaj posebnega! In na koncu te je intelektualno najbolj zadovoljila tista, ki je imela največje joške, a ne?

Da te oseba intelektualno zadovolji, pomeni veliko.

Nisva bila porocena, bila sva pa v vezi cca 5 let… Z njim sem tudi zanosila… Nosecnost je bila rizicna in v 22. tednu sem jo morala prekiniti…

Pred tem, ko sem imela preglede, hodila sama, ce je pa bil zraven, je bil pa sopotnik in jokcal da kolk se znajdem na cesti, da on to ne bo nikdar itd… Skrbelo me je, kdo me bo peljal v porodnisnico v 60km oddaljen kraj, ko bo to potrebno, vedela sem, da on ne bo, ker ne upa, ker ne pozna mesta, ker ne more bla bla…

Skratka, po zapletih je prislo do prekinitve nosecnosti, posledicno tudi odnosa, da sem morilka otroka, govori in blati se danes in o tem skoda da izgubljam besede…

Nato se v njegovem zivljenju pojavi nova zenska… Juznjakinja… In kaj izvem? Frajer jo pelje v Bosno! Mene, noseco z njegovim otrokom nesposoben peljat na pregled po Sloveniji, novo frajerko pa lahko pelje cez cel balkan…. Na koncu pa se klevece, da sem mu ubila otroka, ko je jasno, da nobena komisija ne odobri splava, ce ni nekaj res narobe….

Zato avtorica, nazdravi zivljenju, svobodi in se veseli, da je taksen gnoj od moskega zapustil tvoje zivljenje. Pa ceprav te to boli…. Ni te bil vreden in prqv je da je odsel. Pri drugi bo tudi slej ko prej med polizan, on pa spet za racunalnikom….

 

Pa srecno

na žalost mu nisi ustrezala tako kot jaz mojemu ne.skupaj sva hodila le v šolo ali po te4govinah.morje, ma kaki,vedno0 sama.Tudi moj sedaj živi bolje kot je z menoj a sta si z novo partnerko0 nekako kompatibilna.V bistvu ju je lepo videti skupaj.Tudi sama sem zaživela kvalitetnejše življenje.Srečno in vse dobro.

Moj bivši je imel z mano vse. Ničesar mu ni bilo treba narediti doma, za vse sem skrbela sama. Hiša, otroci, tudi finančno sem dosti prispevala, so bili časi, ko sem imela visje prihodke kot on, tudi izobrazbo imam za dve stopnji višjo. Hvala bogu sem se pravi čas odšla. Dvomim, da bo imel 2x v življenju tako srečo dobiti vsaj približno meni podobno žensko. Sem prepričana, da bo dobil slabšo od mene. Če bo pa po kakšnem slučaju dobil boljšo, bo pa gotovo sama šla, ko ga bo prebrala. Če ne bo tako neumna kot jaz cakala, da se spremeni.

Njo ljubi tebi ni ljubil, do nje mu je veliko do tebe mu ni bilo. Ampak nič zato, tudi tebe bo imel nekdo enako rad in ti bo nudil kar boš želela.

Ni prometa pa dvigujem temo.

Lp

Admin

Če moški dobi novo mlajšo žensko, je v aktivnostih potem seveda tudi sam bolj mladosten.

Zato mlada ženska definitivno moškega spremeni na boljše.

Osebno sem vzel to kot motivacijo, da se osebnostno izbolsam, kaj ima on cesar jaz nisem imel, da iz nje privede tako sreco. Potem sem ugotovil da je bil problem v njej in sem šel v babe, zivljenje je lepo.

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
največ, 05.12.2021 ob 10:04

Da te oseba intelektualno zadovolji, pomeni veliko.

Se strinjam. Moja bivša je bila šivilja, odlična v postelji, ampak po 3 mesecih “maratonskega” sexa je bilo naslednjih 2,7 leta samo še intelektualni dolgčas brez sexa:)

Kaj sedaj počne mi visi dol, privoščim pa ji vse najboljše, ampak niti ne pomislim več nanjo. Tudi z njo nisem potoval, z novo partnerko pa.

Očitno je res kar je že nekaj žensk pred mano reklo – prava (kvalitetna) ženska moškega spremeni. Obratno dvomim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
nimam odgovora, 24.11.2020 ob 09:15

nisem opazila, da bi se moj bivši spremenil na boljše, kvečjemu na slabše.
Zate pa upam, da se izboljšaš. Kot vidiš tečnarjenje in pričakovanje, da bodo moški izpolnjevali tvoje zahteve ne pali.
Če hočeš kam iti, se pač organiziraš in greš. Če gre zraven fajn, če ne, pa tudi v redu. Bistvo je, da ti živiš svoje življenje.

Najbolj ostuden in zagrenjen odgovor. Čestitam.

Za avtorico pa….čas “medenih tednov” je pač nov in vznemerljiv. Normalno. Mogoče pa sta enostavno bolj primerna en za drugega in tebi pripada nekdo drug, s katerim boš imela isto. Pa ne oziraj se na zagrenjene komentarje.

Bo še posijalo sonce.

Dec je ratu srecen, ti si verjetn od njega hotla te dopuste, sprehode,… Pa mu zmer tezila. S tabo je bil nezadovoln. Kd zgleda mu nova veliko vec nudi in se je tudi on prilagodu. Zenske vecinoma samo zahtevate dale pa nebi nic.

Ja ocitno ded lahko cisto normalno fura vezo in nima nobenih problemov. Ti na drugi strani si pa prej tezila njemu zdaj pa nam na forumu, kje mislis da je problem?

Odgovor na objavo uporabnika
Ločena, 24.11.2020 ob 09:07

Za vse ločenke (odgovarjajo lahko tudi ločenci) imam vprašanje. Kako ste se sprijaznile s tem, da se je vaš bivši mož z novo partnerko spremenil na bolje.
Meni je res hudo, ko vidim, kako z novo partnerko hodita na sprehode, raziskujeta, potujeta. Z mano je bil samo fikus (računalnik, telefon, tv), čeprav sem ga prosila, da bi šla skupaj vsaj na sprehod. 389896x je bil utrujen, 45854980x se mu ni dalo. Za potovanja ni bilo denarja. Zdaj pa z njo živi takšno življenje, kot sem si jaz z njim želela, ga prosila, mu tečnarila.
Ni mi žal, da sva se ločila, žal mi je le, da vsega tega ni bil sposoben z mano, zato je bil najin zakon eno samo životarjenje. Kako ste to predelale?

 

 

ker se  s tem ne ukvarjam.

New Report

Close