Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse zaljubljene ….

Za vse zaljubljene ….

“Tam daleč pod soncem
so moja največja hrepenenja.
Ne morem jih doseči,
toda lahko se ozrem gor
in vidim njihovo lepoto,
verujem vanje in
poskušam slediti,
kamor me vodijo.”

(Luisa May Alcott)
————————————————–
Ali ni dobra, tale Luisa, a? Tudi jaz bom nekaj časa Luisa. Svoja hrepenenja bom pošiljala tudi luni, sonce mi je premalo. Dosegla jih bom, ne vem sicer kdaj, a jih bom… zato, in prav zato, ker verujem vanje in jim bom sledila. Tako!

Štumpi m…. naš, kje si, kje hodiš, kaj počneš! Imaš še vrata ali si se preusmeril v drugi bussines?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, ha, ha, ha, pravijo, da ljudje, ki se znajo smejati
samemu sebi, se bolj zabavajo, imajo več prijateljev
in manj razjed na želodcu.

Po tem, koliko se jaz presmejim sama sebi, bi ne smela
imeni nikdar in nikoli nobene rane nikjer. In koliko imam
prijateljev?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kako čudovit naslov :))))
Mene lahko vpišeš med prijatelje, samo če so ti zajčki dost v redu :))

Ha, ha, ha, a veš kaj, ti zajček zajčkasti,
ko bom naslednjih v trgovini s plišem, bom
kupila samo plišaste zajčke, a verjameš, a
mi verjameš ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha Muca je tud zaljubljenaaaaaa..ahaaaaaaaaaaa ma ma ma maaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

AUUUUUUUUUUu ja sam zaljubljen-a
Hej dobla platke od grašota..pa doris..pa karana..pa bemti ludo ludo….zej bomo pa zapekali muzko heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma dej no muca… a to je kakšna muska… :))))))) Lep većer :)))

… tu nojores tu nojores, tu nojores
por favor …… sej je le tko napisan kt’
slišim, ampak …… je pa blazno fina, tale ..
eres toros, del mia via, ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

špansko al napol angleško napol špansko .. oz. mehiško :))))

Samo tisti ki ima musko v glavi in na jeziku,
samo tisti ve, veš Jani, ne ti ne jaz in drug nihče!
In ne ti meni in muci uno: A je to kakšna muska ?
Sam ne ti to men, a veš, ne ti to men, da se ti ne
maščujem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahah Jani dej če upaš prid pa ti pokažem kaj je muska..oz.ti z maričko pokaževa..no.no..a upaš..a upaš? ) mislim..aaaaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, zdej jo je pa spiz……., zdej, ko nama ne more
več grdobij govorit in naju zezat! Tko!
Pridi Janči, le pridi, če upaš, kar dej no, zdej, glih
zdej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

aha..bo treba cez Poljane pljunt….pa ga sčepat!Hopla Janček…JAniiiiiiiiiiiiiiiiiii jest pa ugotavlam že en lep čas..da rabiš eno tako tapravo rokco…aha..pa nč se zmotavat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nemaaaaaaaa žara na usnama…..
nemaaaaaaa
Puna se čaša prelilaaaaaaaaaaaa..šta je to bilo sa nama…..
da nas je ljubav kaznilaaaaaaa
iili je od nas pobjeglaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

……o imaaaaaaaa imaaaaaa žara
ljuuuuuuubaaaaaaaaaaviiiiiiiiiiiiii,
neče nas ona kazniiiiiiiiiittttttttttiiiiiii,
ako ne damo si vremene za ljuuuuubaaaaaav,
kaznit čemo se samiiiiiiiiiiiiiiii…….

(uf, sem se utrudila s tem tuljenjem in igranjem na gusle !!!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

svi pjevajuuuuuu ja nečujem…nikomu se ne radujemmmmm samo tebe očekujemmmmmmmmmmmmmmm…..

P.s. marijaaaaaa može i bez gusli….

Tužno je nebo ljubavi..i ono plače s nama…
Voli me voli me nočas ti…
sutra ču biti opet sama………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O može može, i te kako može i bez gusli,
ej muca, kaj ti meni delaš, kaj ti meni delaš,
da bi smela zdaj še jaz imeti odprt tranzi in
uno mojo kasetko notri, ma sej me s stola
vrže, je že boljše tako, vsaj jokam ne zraven ….

Ja, tužno je nebo ljubavi, i ono plače s nama,
voli me voli, ljubavi, ……. i ja ču voljet tebe !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh Marija.. jest sem bil prepričan, da bo muca znorela… no sej še nisem šel skos poste :)))))

Sej vem, da je tud to muska.. sam jest jo..sovražim.. sam zarad tega, k je polno te muske po radijskih postajah… naše, slovenske, tiste taprave (ne srbsko slovenskih popevk ala Helena Blagne in Werner), pa ni nikjer. In potem nas filajo s temi hrvati, kot da je to edina zveličavna muska. Men je tega dost. Jest od ex Yu muske poslušam samo še Sarajevsko in Beograjsko sceno. Ok, p akakšne Dalmatince 🙂

Zato Marija, je bil tisti tekst napisan. Vsake pči majo svojga malarja in vsake ušesa svojo musko. Pa brez zamere :))

ne upam :)))))))))))))

Phi, kaj si danes resen. Ne razlagaj, ni potrebno,
Jani. Je tako, kot praviš. Vsakdo posluša to, kar mu
je všeč, gleda to, kar mu paše. Meni so všeč dalmatinske,
moram že priznati, od nekdaj pa je seveda ostalo v meni
nekaj tiste tihe romantike … brez tega kar ne gre. In če naši
ne morejo nekaj spraviti skupaj brez Helence in Wernerja,
je dosti žalostno. Se pa da poslušat seveda tudi druge,
normalno. Od teh drugih se pa najraje posvetim R.Kleidermanu……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja viš.. ma se navliča človk čakat tuki gor, da bi se kdo pojavil od kje, pa sme kar šel… spat :))))

Oki, verjamem ti Jani, ker se to meni zelo velikokrat
zgodi. Plužim sem, plužim tja, pa spet nazaj in ker ni
nič, grem dol pa v ….. spanje! Čisto te razumem. Nismo
v tajmingu!
Jani, odhajam na pokopališče in s kužkom na srephod,
se že dere doli v pesjaku kot nora.

Še enkrat naj ti zaželim lep dan in tisto, kar bi rad imel.
Morda mir in se v miru spomnil na lepe reči. Čau.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahahaha oh Jani….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja tako je živlenje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close