Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za xxxx, II. del

za xxxx, II. del

Draga Xxxx,

najprej naj se ti zahvalim, ker si me na moje polurno moledovanje vendarle peljala na urgenco s svojim novim SLK Mercedesom.
Hvala, rešila si mi življenje!

Nato se ti takoj opravičujem za lužo krvi, ki je ostala na parketu pred kaminom, žal z robčkom nisem uspel ustaviti krvavitve iz arkade. Naj ti pri tem povem, da valjar ni orožje, temveč orodje in sicer kuhinjsko orodje! To se uporablja za valjanje testa za pico ali jabolčno pito, ne pa za udarjanje po glavi!!!

Ne nisem, vlomilec, kot si mislila, zvonil sem in trkal in potem sem trkal na balkonu, pa nič, potem sem pa po bršljanu splezal na streho.

Vprašala si me, ali sem temnopolt, ne, nisem, črn sem bil od saj v dimniku. V strganih gatah pa sem bil zato, ker sem svoje nove hlače pustil na levi stani dimnika na strehi (če gledaš proti jugu!), saj mi jih je bilo škoda, da bi se umazale na moji poti skozi dimnik. Majica in spodnja majica pa sta se zataknili nekje v prvem nadstropju. Poleg hlač sem ob dimniku na strehi pustil tudi svoje čevlje in uro, ja ob 22.00 namesto ob 21.00 sem prišel zato, ker sem uro kupil v Londonu, pa je še nisem prestavil.

Počutim se čudovito, tule ležim na intenzivnem oddelku travmatološke klinike, dali so mi kateter in kahlico, ni mi pa jasno, zakaj imam gips na levi nogi, ko pa je zlomljena desna, ki me obupno boli. Roki sta tudi v gipsu, baje je leva trikrat zlomljena, desna pa le dvakrat. To pismo narekujem triindvajset letni samski sestri, ki ima čudovite joške (ki so pa še vedno manjši kot tvoji) Aaaaaaaauuuuuuuuuuu, zakaj si me pa na gobec?

Skrbi me, kaj je mislil kirurg, ko je dejal, da mi bodo morali odrezati prvih 8 cm mojega spolovila. Ne vem, ali je mislil pri korenu ali pri glavici? Ja, draga Xxxx, šibrovko bi res lahko umerila v ramo ali v srce, ne pa v moje mednožje! Pa tudi en strel bi zadoščal, ne pa dva, one mi je razcefralo!!! Malce sem jezen nate!
No, kakorkoli že, upam, da bodo kirurgi uredili zadevico in da boš zadovoljna tudi s preostalimi 24 centimetri.

Pridi na obisk in mi prosim prinesi hlače s strehe, pa ure ne pozabi, mi je namreč drag spomin. Tale Rolex sem kupil Mici, moji preminuli muci za prvi rojstni dan. Uro sem ji dal okrog vratu, pa ubožica ni imela sreče, kajti naslednji dan je visela obešena na jasminovem grmu pri sosedu, kaže, da se je zataknila s svojo ovratnico, ubožica …
Aja, pa še en drag spomin sem pustil ob dimniku, to je dežni plašč za luleka, ki mi ga je mama podarila za 27 rojstni dan rekoč: Sinek moj, zdaj si pa dovolj star, da lahko svojega luleka tudi malo zmočiš.
Preluknjan je pa zato, ker mi je moj najboljši prijatelj Tonček rekel, da tako bolje teče … no, nisem ga povsem razumel, kaj je mislil s tem, a bom že ugotovil.

No, komaj čakam, da se spet snideva 😉
Nežni Tipček

P.S. Prinesi mi prosim tudi pomarančni sok s slamco

Ljubim te

????

:))))))

ja

ej mali,
kaj je zdaj to?
še ena xxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

torej sem le ena od mnogih na tvojem seznamu?
je očitno včeraj valjar še premalo zadel!

torej danes soka s slamico ne bo,
da se boš imel čas odločiti katera bo tvoja!

ps. – ko sem ugotovila, da je vmes še ena xxxx tvoja ura ni preživela bližnjega srečanja z mojim valjarjem!
in ja – valjar je moderno žensko orožje ali pa ti misliš, da sem iz tiste kamene dobe, ko so še ženske kuhale moškim?!

tvoja xxxx

Jaz pa še v moderni dobi kuham – tudi moškim!
Prav zamislila sem se.
Moderno žensko orožje pa je zame kakšen sprejček – spet čudno, kajne?

za lasje v luftu
– valjar je moderno orožje ravno zato, ker ni orožje in lahko kakšnega moža v modrem hitro prepričaš, da si ga pomotoma (nenačrtovano) uporabil. za kak sprejček, te pa že prepričajo, da če ga ne bi nameraval uporabiti, ga tudi kupil ne bi………………

Prosim, da daš roke stran od mojega dragega.

iiiiiiiiii – kok luškano je blo tole prebrat!!!

Tole je dobra ideja, kako si dva partnerja lahko mal popestrita monotono življenje, se gresta dva tujca in se mal kurita takole preko neta, svet jih pa bere;)).

Luštkana sta, ampak nimam vaju cajt brati, želim pa le, da uživata dalje;))!

dam roke stran, rade volje.

kaj pa naj zdaj z njim?

naj ga jaz vzamem v bolniško oskrbo?
kar pojdi k njemu – druga soba na desno!

xxxx- ta prava

Haha, to boš počela ti, jaz bom samo izkoristila njegovih 30 cm. Ko pa bodo le-ti 24 cm, bo pa že tako iz bolnice in se bo k meni hodil cartat, ti pa mu boš pomivala posodo, prala in ga pedenala.

Priznam, moj seznam je dolg, tako kot je bil do včeraj moj lulek.
Valjar je prav dobro zadel, v bistu vseh 17 udarcev je bilo dobro odmerjenih. Mimogrede, ali si že razmišljala o tem, da bi se priključila baseballskemu klubu? Glede na včerajšnjo uvodno predstavitev, bi bila odličen igralec!

ti, edino ti si moja xxxx! (no, vsaj trenutno) Auuuuuuu, kaj me pa ti tepeš, saj tebe bom tudi pomečkal no! Čakaj, da mi snamejo gips!

No, draga xxxx, ob nedeljah ti pa že lahko kuham, vsebino vrečke stresem v krožnik, zalijem s toplo vodo ….. wallla pa je juhica, a ne! It’s a kind of magic ;-)))

kiss kiss
n.t.
Aaaauuuuuuuu

To se zdaj delaš, da me ne poznaš. Včeraj si me pa prav dobro poznal…

zzzdravo ….
tale sestra mi je nekaj vbrizgala v ta debelo žilo na čelu ….
slabo vidim in komaj govorim ….
morfij …. kaj je to morfij …..

ggrrrrhrhhrhrhrh

(opomba od sestre z največjimi joški!!!!: takole zdaj je poba zaspal in je moj!!!! Kapiš! MOJ!)

Bleks, fuj, gggggg, bljak,…….

Pojdi bruhat, če ti je slabo. Kaj še delaš tu

prav luštno. :)))

no, nežni; si že pokonci?

bova nocoj skupaj sanjala?

xxxx – ta prava

New Report

Close