Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za zvezdico ***

Za zvezdico ***

Čau severnica . Evo ti zajček rola vremensko, ampak za tole greva spet tja na pir :)))

Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Padavine, deloma nevihte, bodo dopoldne postopno ponehale. Popoldne bodo še kratkotrajne plohe, predvsem ob morju so možne tudi posamezne nevihte. Temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem okoli 17 stopinj C. Ponoči in jutri bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Pojavljale se bodo kratkotrajne plohe, predvsem ob morju pa tudi nevihte. Zjutraj bo po nekaterih nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, ob morju 11, najvišje dnevne pa od 7 do 13, na Primorskem okoli 16 stopinj C.

cmoka, cmoka

Eno lepo mirno jutro vsem skupaj! Lepe želje za ta petkov dan!Uh res kar komej čakam,da mine…doma mam spet pikca bolanega..težko ga puščam a kaj služba je služba…Če bo kej hujga pa prletim domov…Tako….Težko mi bo danes…med 200 otroki,ko vem da en doma je bogi….ampak očkoti morjo tudi kdaj vkočit notri…tako!

Naj bo petek dan za metek pravijo..nametkejte se do fulla v službi,da jo bo pšrej konec..Potem pa vikend in uh uživancija….
Cmočke vsem!!
P.s.včeraj zvečer je pri nas tako grmelo da muca ni upala na net!Zato je pa gledala predsedniške kandidate..aha in ima že svojega izbranega….

Toplo se zavijte zunaj namreč močno piha mrzel veter..pa na ambrele ne pozabit!!
Še enkrat JUTRČKA VSEM!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, naj ti dan mine mirno in naj se ti mali čimprej pozdravi….

Tud Jani ma doma enega bolnika z vročino 🙂

Jani tudi tebi enake želje..kaj ma samo vročino al tud kej bruha…?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moj – to mi deli:)))))))))))))))))))

ma bo treba še enkrat pisat božičku za nov PC doma in prklop na net…
Da bo dovolj zgodaj vidla prognozo v gmajnci;-)
Na un pir greva pa lohka v začetku tedna, se slišima.

Vreme pa zvezde zgleda ne “šljivijo” kej dosti. Zjutraj jest lepo v kratkih rukavčkih za volan – pa sem ne kriva ne dolžna skooor povzorčla prometno nesrečko (lublanske zjale – k da še niso vidl nobenga ki zjutri pojčka v pičipoklu…..) No, dej ku vem kakšno vreme me čaka sem se hitr oblekla, da nov zajčeka skrbelo:)))

Včeraj je bil pr men na sporedu Murphy – a sem še v enem kosu – YEES
petek – love, love, love. Maj fejvort dej!!! Pa Jani s hir agajn pa Mariči uštimala PC – donišššš sm vesela:)))

Dons sm in d mud da punardim vse kr sm včeri zabluzla;-)

Lupčki moji vsem prpopam CMOKA ISKRICO CMOKA

C. I. C.

Naj se podmladek čimprej pozdravi.

Bom poslala gud vajbrejšn:))

severnica hvala 🙂 hvala tud za god vajbrejšan :))))) pozitiv vajbrejšan :))))))

Lep dan, pa čim, manj neurij… Tuki jepadala sodra ku vrag.. kaj je zdej ven pa ne vem 🙂

Živjo gmajnca !

Danes bo pa krompir . Vsakemu en vroč krompir
s putarčkom za pogret !

Nad Dolomiti Polhograjskimi se je
razbesnelo neurje in hladno postaja .
PC odklopt ! Živjo

huala za pire krompir :)))) Nad Alpami besni neurje že cel dopoldan in dokler nam ne sesuje ves štrom, bo PC prkloplen :))))

gud, gud vabrajšnnnnnnn

sploh ko tuku tud mede – moj pičipokl je oblečen v vsemogoče listje – spet prišla je k nam jesen:((
severnica ma rada severnjake to je že res, ampak kraji morajo biti pa topli!!!!!!!!

glavn da mi nimamo neurja znotraj sebe, ne da:)))

C.I.C.

vauuuuuuuuu zdej te pa mam Niobči – Polhograjski Dolomiti
tam so pa medoti tud doma, pa gobice njamiiiii. Severnica dostikrat pleza na grmado:)) Dokler me novjo obtožil čarovništva pa na kšno drugo grmado djal;-)

Maš kšnga prjaznega medvedka – severnica želi Niobici ta prjaznga-tko.
A ni bolši medo za pogret kot pa vroč krompirček;-) Čauuuuu& C.I.C.

velja !
Zdajle pa dežuje, nič ven severnica veš .
He, he, mi smo se vozil že u pižam zjutri ko se mi je mudil. Ha, če bi bilo treba ob kontroli stopit iz avta, uh…

cmoka moji zvezdici*

hej zajči – tale taktika pa mrbit ni slaba – če bi bila jest včeri u kakšni seksi pižamci ne bi une 3 čuke colala;- Ha si predtavljaš faco blu anglčka ko bi hotel z unim uradnim prisotpom …. :)) Ma resnico na ljubo sem ti jest preveč sramežljive sorte za kej tazga – ampak ideja ni švoh!

kr kurajžno zajči – zdele še mal počaki preden gobček pomiliš ven, bo kmal
nehal grmet in vlivat – pol pa v drn in strn…….
severnica je bla zuni in je zdej zlo…. mokra:)

hmmmmmmmmmmmm glede toplih krajov se pa čist strinjam s tabo :))) morjo bit vsaj topli, če ne že malo… vroči :)))

Forum in prjatli k’t ste vi, so prov balzam za dušo in smrt za neurje znotraj nas samih 🙂

Ajm veri lov to bi hijer :)))))) CIC tud severnici :)))))

s smehom naprej:)) čbelco čakam pa me še ni obtožla za plagiat;-)

viš Jani eni malcajo pa cajtng berejo jest pa namest fruštka direkt v gmajno brat:))

poljubčki so pa itak zakon – YEEEEEEEEEEEES

eko pocmakam use vit pležr – tralali tralalo

New Report

Close