Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek začetek upanja

začetek upanja

ali se vrača upanje na razpad VEEEElike koalicije z Desus-om..
ravno poslušam korlna pa kresalko..hehehe..enakopravnost..velikih besed..
zna bit še zanimiv..

linka pa ne bom napopal, ker.. to je delo ninej..

Ti kar pripopaj, pa malo manj sarkazma prosim.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

morda lahko človek tudi kakšno pikro kdaj reče..al se bomo sedaj samo hinavsko hvalili..
še posebej če te takole “označijo” za mnogoklona..

upam, da si korektno zahteval dokazila od ninej za njene trditve..
o tem kolikokrat se pojavljam..samo da pod drugim nickom..
pa se lahko tudi o sarkazmu pogovoriva..

izpusti mene iz svojih postov pa bo, res ne ražumeš da ne želim komunikacije s teboj, ko in če bom bom sama pisala.

kaj se potem sploh tle javljaš, kjer TEBE NIČ ne sprašujem..

skratka..
vidim, da je ta forum postal ena čudna paranoja in užaljenost enih..

lepo komunicirajte
in lep pozdrav..

>>>

kdo je to napisal, spusti me pa bo!:)

E jebiga zdej!!!
A sedaj še sarkastični , pikri in ironični ne bomo smeli biti ????
Sedaj pa še reci , da tudi zaklet ne smemo in koga poslati v rodni kraj ??
Predvsem pa mi ni jasno , zakaj se razburjate , če vas kdo pošlje v 3 p..m..
ali kako drugače zakolne , saj niti ne ve koga je poslal v rodni kraj niti tisti ki se ga tiče ne ve od koga je to , zato mi je vse to razburjanje okoli tega kdo koga užali smešno in brezpredmetno .

E jebiga zdej!!!
A sedaj še sarkastični , pikri in ironični ne bomo smeli biti ????
Sedaj pa še reci , da tudi zaklet ne smemo in koga poslati v rodni kraj ??
Predvsem pa mi ni jasno , zakaj se razburjate , če vas kdo pošlje v 3 p..m..
ali kako drugače zakolne , saj niti ne ve koga je poslal v rodni kraj niti tisti ki se ga tiče ne ve od koga je to , zato mi je vse to razburjanje okoli tega kdo koga užali smešno in brezpredmetno .[/quote]

Nehaj Jon, rotim te… nova oblast ne prenese sarkazma, kletvic, pikrosti in pošiljk v rodne kraje. Boš kregan.

E jebiga zdej!!!
A sedaj še sarkastični , pikri in ironični ne bomo smeli biti ????
Sedaj pa še reci , da tudi zaklet ne smemo in koga poslati v rodni kraj ??
Predvsem pa mi ni jasno , zakaj se razburjate , če vas kdo pošlje v 3 p..m..
ali kako drugače zakolne , saj niti ne ve koga je poslal v rodni kraj niti tisti ki se ga tiče ne ve od koga je to , zato mi je vse to razburjanje okoli tega kdo koga užali smešno in brezpredmetno .[/quote]

Nehaj Jon, rotim te… nova oblast ne prenese sarkazma, kletvic, pikrosti in pošiljk v rodne kraje. Boš kregan.[/quote]

Prav qurc , sej sem navajen , da me stalno kdo qurca !!!
Novo oblast bom tradicionalno 100 dni pustil pri miru , potem bom začel piz..t , če ne bodo začeli izvrševat obljub , ki so jih dali .
Ker sem strpen , bom počakal eno leto , da vidim kaj so dosegli , in če ne bodo izpeljali ali vsaj začeli delati na tem , da uresničijo predvolilne obljube bom vladajočo koalicijo poslal v 3 komunistične p..m..
Mislim , da sem jim dal dovolj dolg rok , kaj praviš ????

E jebiga zdej!!!
A sedaj še sarkastični , pikri in ironični ne bomo smeli biti ????
Sedaj pa še reci , da tudi zaklet ne smemo in koga poslati v rodni kraj ??
Predvsem pa mi ni jasno , zakaj se razburjate , če vas kdo pošlje v 3 p..m..
ali kako drugače zakolne , saj niti ne ve koga je poslal v rodni kraj niti tisti ki se ga tiče ne ve od koga je to , zato mi je vse to razburjanje okoli tega kdo koga užali smešno in brezpredmetno .[/quote]

meni pa ne, ne rečem da se debata razvije v iskrivo in trdo, a še vedno je potrebno ohraniti vsaj košček dostojanstva in nek prag kulturnega dialoga.

ne pozabi na drugi strani je še vedno človek z vsemi čustvi vred, teh se ne da izklopiti z gumbom, tako kot računalnik.

nihče ne pravi da moramo črtati ves sarkazem, ironičnost in pikrost a vse v mejah normale, namensko žaljenje in spotikanje ob sogovornika pa nima prostora v nobenem dialogu, sploh na način kateri se tu rad uporablja!

ne pozabi tvoje pravice se nehajo tam, kjer se moje začno!:)

…ne morem bit tiho:((((

….in kjer se moje začno se tvoje nehajo………

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Odpusti ji, saj ne ve kaj govori.

Predolg. Zakaj so si zaslužili celo leto? Ajde, ajde 100 dni…

Predolg. Zakaj so si zaslužili celo leto? Ajde, ajde 100 dni…[/quote]

Saj sem povedal ; ker sem strpen , razumevajoč itd.
Šalim se ! ker mislim , da se na kratki rok ne da narediti dosti in vsaka stvar potrebuje svoj čas , zato sem rekel eno leto , da se začne resno kaj dogajati .
Če me spomin ne vara so samo pokojninsko reformo , ki je stopila v veljavo leta 2000 pacali skupaj dobro leto ali pa odprodajo delnic nove KBM , ki jo je finančno ministrstvo pripravljalo dobrega pol leta .

jon..100 dni je dovolj, da se pokažejo prve poteze….če do takrat ne mignejo na nobenem področju?….pa dobro…..bomo počakali še 100 dni a ne……pa potem še sto dni…. če ne bo nobenih premikov še potem???…..hmmmmm……al je najbolje če počakamo kar štiri leta?:)))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Tega nisem rekel !!!
100 dni ima zato , da se formira , razdeli resorje , ustanovi razne komisije itd .
Če pa misliš , da bo po 100-tih dnevih kar čez noč prišlo do sprememb se krepko motiš , ne ta ne prejšna ni in ne bo na kratki rok naredila nič , zato sem rekel , da vsaka stvar potrebuje svoj čas . Moje osebno mnenje je , da do kakšnih pretresljivih sprememb ne bo prišlo , no bomo videli .

ja, mislim da si dovolj pametna, ali pač ne!;)

čudno čudno, zdajšna vlada bi rada še en mandat, da bi lahko začela uresničevati obljube, ki jih je dala pred 4 leti, tej vladi pa niti enega leta, hmmm………..zakaj tako???

No malce strpnosti in pa realnosti bo pa že treba pri novi vladi .
Glede na to , da je dosedanja vlada govorila , da bi potrebovala še en mandat za ispolnitev nalog , ki si jih je zadala saj na kratki rok niso možne spremembe .
Vidiš nasprotniki dosedanje vlade bi ti odgovorili ; a naj čakamo še 4 leta , pa še 4 pa še 4 itd .
Zato pravim počakajmo no vsaj sam bom potrpel tako kot sem rekel in , če se po razumnem roku ne bo nič zgodilo potem , neusmiljeno kritiziranje nesposobnosti novih oblastnikov .

ne v tonu in z namenom, da se skregate, saj znate drugače če hočete, glede na prejšnje poste, pa je tvoj način meni ne všečen, in če je meni nevšečen, veš kaj to pomeni.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

E jebiga zdej!!!
A sedaj še sarkastični , pikri in ironični ne bomo smeli biti ????
Sedaj pa še reci , da tudi zaklet ne smemo in koga poslati v rodni kraj ??
Predvsem pa mi ni jasno , zakaj se razburjate , če vas kdo pošlje v 3 p..m..
ali kako drugače zakolne , saj niti ne ve koga je poslal v rodni kraj niti tisti ki se ga tiče ne ve od koga je to , zato mi je vse to razburjanje okoli tega kdo koga užali smešno in brezpredmetno .[/quote]

Že v najprej se da vedeti, kaj bo iz tega nastalo, ni bistvo tema, ampak udrihanje en proti drugemu.

Koliko je res debate o konfliktu med LDS in DEsusom, če mu tako lahko rečemo, v primerjavi z vašim obmetavanjem, zelo, zelo malo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

simpl ti si povsem narobe napisal, konec upanja bi bil pravi naslov:-)

KGB deluje po ustaljeni metodi! Tako ali tako midva oba veva kakšna je ta metoda:-)

E jebiga zdej!!!
A sedaj še sarkastični , pikri in ironični ne bomo smeli biti ????
Sedaj pa še reci , da tudi zaklet ne smemo in koga poslati v rodni kraj ??
Predvsem pa mi ni jasno , zakaj se razburjate , če vas kdo pošlje v 3 p..m..
ali kako drugače zakolne , saj niti ne ve koga je poslal v rodni kraj niti tisti ki se ga tiče ne ve od koga je to , zato mi je vse to razburjanje okoli tega kdo koga užali smešno in brezpredmetno .[/quote]

Že v najprej se da vedeti, kaj bo iz tega nastalo, ni bistvo tema, ampak udrihanje en proti drugemu.

Koliko je res debate o konfliktu med LDS in DEsusom, če mu tako lahko rečemo, v primerjavi z vašim obmetavanjem, zelo, zelo malo.

primož[/quote]

Konflikt LDS vs DESUS , to so stranski igralci , bi človek rekel , statisti , kolaterarna škoda , ki nastane po vsakih volitvah no vsaj prvi .
Mojga Karlčka pa kar pr mer pust , mi je edini obljubil , da se bo boril za mojo penzijo .

Jaz jim dam cela štiri leta časa…….v štirih letih bodo verjetno storili marsikaj dobrega (upam) in marsikakšno neumnost (upam, da čim manj)…dobro bom pohvalila, neumnosti pa ne…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close