Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zafurani medsebojni odnosi

Zafurani medsebojni odnosi

Če bi bili vsi sposobni tako razmišljat in v praksi komunicirat kot ti BTDT, ne bi bilo potrebno toliko ločitev. Tudi najboljšim ne uspe.;)
[/quote]

Definitivno nisem najboljši, niti med najboljšimi. 😉
Sem se pa nekaj naučil iz lastnega primera.

Finančno imam nekaj več kot moj partner.
Pleša mu raste, manjši je od mene pa ni glih postave z radiatorji:)
Jaz sem pa brez umetnih traparij.
Imamo se fajn.
Meni je tudi grozno videti “kurbiš” odrasle ženske ali pa wanabe moške lovce…

Če bi bili vsi sposobni tako razmišljat in v praksi komunicirat kot ti BTDT, ne bi bilo potrebno toliko ločitev. Tudi najboljšim ne uspe.;)
[/quote]

Uh, BTDT jo pri neizkušenih ženskicah kar dobro odnese. V resnici je precejšen šovinist in ga preganjajo komunistične nočne more, kar je ponavadi precej slab znak, razen seveda, če nisi doma kje v bližini Sv. Urha. Vprašaj Urško.
Še slabši znak za vsako njegovo potencialno partnerko je, da še po dolgih letih ni prebolel bivše.

Le kako da tebe tako krasno in idealno nihče ni dobil?

Lahko si krajši. odnosi posameznika z nasprotnim spolom so odvisni od socialne mreže in socialne spretnosti.

In kaj boš rekel za moške, ki sami hočejo takšne račke?

Nikoli nisem razumela moških, k iso jim všeč umetni joški, umetne trepalnice, lasni podaljški, petke,minice, odpete bluze in kar je še tega. Zdeli so se mi prazne glave.
Jaz imam svojo nepremičnino in svoj denar, ne rabim moškega da mu s češpljo plačujem vzdrževanje. Iščem nekoga, ki to dejstvo lahko prenese.

Zelo malo jih je.

Je je :)))
Mater , ampak kako se ne naveliča?
Večno eno in isto trajbat in to ne v enem stavku – napiše cel traktat, par strani, to mora biti resen psihičen problem, da ga ne izpusti.
Ženske namazane, zrihtane, pasivne. To ga zdribla, da zase ne ve.
[/quote]

Kratek parsekundni prelet in je jasno, da gre za neke travme in frustracije ampak jaz nisem placana, da bi morala te bedarije brat in poslusat. To je tist megatown al kaj je nabijal ze velikokrat? Zamorjeno bitje z hudimi kompleksi.

Kratek parsekundni prelet in je jasno, da gre za neke travme in frustracije ampak jaz nisem placana, da bi morala te bedarije brat in poslusat. To je tist megatown al kaj je nabijal ze velikokrat? Zamorjeno bitje z hudimi kompleksi.
[/quote]

Ma ja no, ne moreš verjet, kako vztrajno in prizadevno nabija te poste.
Včasih se vprašam – a te ljudi srečujem na cesti, v avtomobilih, v trgovinah? In me kar zmrazi.
Kaj se mora v teh glavah dogajati 😱😟

Ženske svojega načina osvajanja ne obsojajo. Trdijo, da je staromoden in da je romantičen, vse to pa je v resnici samo krinka za: nimam samozavesti, nemaram biti zavrnjena in krinka za lenobo. (…)

Neštetokrat videno (pri veliki večini tipov), da padajo točno na določene zunanje ženske atribute. To, kar na tem forumu, določeni vztrajno kritizirajo ( ličila, obleke ki zelo poudarjajo telesne obline, itd).
Zakaj večina žensk vztraja, celo v 21. stoletju, z določenimi pristopi (lepotičenje, zunanjost itd) ?
Pa zato ker je to lažje. To je isto, kot če bi moral izbirat, če se boš vsak dan od KP do LJ vozil po stari cesti ali po AC?! Morda bi parkrat šel po stari ovinkasti, a večinoma bi se vozil po hitrejši poti, je tako?!
Summa summarum:
– moški – pričakujejo od ženske, da neguje druge vrline (ne samo zunanjost) in na koncu večinoma podležejo nasprotju – potem se čudijo, da ni vsebine
– ženske – negujejo večinoma zunanjost (ker vedo da to vžge in moški odzivi to potrjujejo), istočasno pa ne želijo biti “objekti” poželenja

V bistvu precej ironično.

Resneži ste zafurani, velja za oba spola. Ko se enkrat razidete, samo še na portalih visite in s ezmerjate. Neresna populacija vsaj najde tisti občasni kavs. Vi resni kao dedci ne boste nikjer resnih bab srečali, ker one visijo doma, pri kolegicah, v cerkvi, na kvačkanju, aerobiki, vi pa v gostilni kelnarco v rit gledate, potem pa greste domov.

Pa si dobil razumen nasvet, da o stvareh, ki te dnevno mučjo in jih izlivaš na forum skozi primitivne blodnje in duševne napade, povprašaj svojo mamo, ker si le njen otrok, večni otrok, ki ni nikoli odrasel in ni sposoben svojih otrok imet, ne? Ti pa še kar kot tele v zid, na forum noret?

Pa si dobil razumen nasvet, da o stvareh, ki te dnevno mučjo in jih izlivaš na forum skozi primitivne blodnje in duševne napade, povprašaj svojo mamo, ker si le njen otrok, večni otrok, ki ni nikoli odrasel in ni sposoben svojih otrok imet, ne? Ti pa še kar kot tele v zid, na forum noret?
[/quote]

No takih blodenj kot jih ti maš, tukaj nima nihče. Malo se primi v roke. Pijačo na stran pa socializiraj se. Ker te tudi tukaj ne bodo dolgo prenašali. Neprimeren si in verjemi, da ti ne bomo več dopuščali, da boš vsak pogovor prekinil z žalitvami.
Odslej boš pod drobnogledom in prijavili te bomo za vsak napad in vsako žalitev. Blokada IP-ja in konec. Prešel si mejo dobrega okusa.

Seveda imam prav. Ko vas ločence babe našutirajo, samo še norite po internetu ko mala derišta. Polarni pacient je tipični primer. Zdaj bo spet naflozal, da je v reali uspešen jebach, dober družinski oče in podobno, kot da smo vsi tu zabiti.

Nič ne bo za vas ostarele ločence bab nikjer. Za neresne ste premalo atraktivni, prestari, za resne pa preneumni..

No takih blodenj kot jih ti maš, tukaj nima nihče. Malo se primi v roke. Pijačo na stran pa socializiraj se. Ker te tudi tukaj ne bodo dolgo prenašali. Neprimeren si in verjemi, da ti ne bomo več dopuščali, da boš vsak pogovor prekinil z žalitvami.
Odslej boš pod drobnogledom in prijavili te bomo za vsak napad in vsako žalitev. Blokada IP-ja in konec. Prešel si mejo dobrega okusa.
[/quote]
Globučna, ne rabiš multinika, si dobila razumen in spoštljiv nasvet.😁

General je ženskam simpatičen moški.Ti si pa navadna zguba!

Je tako golobučna, kot boš rekla, samo da ti bo lažje, jaz zaradi tea nisem nič prikrajšan.

Samo res, ti, ki pisarijo tu gor … se nahajajo tudi v vsakdanji reali. Spooky.


Ja saj, zakaj pa misliš, da jih je-bem v glavo, ker te zarukane izrodke dnevno srečujem povsod in to res ni vredno nobenega spoštovanja in ga ne bi od mene dobili niti v sanjah, ne. Imaš pa še vedno kar precejšen krog ljudi, ki so normalni, dobri in spoštovanj vredni.


Ja saj, zakaj pa misliš, da jih je-bem v glavo, ker te zarukane izrodke dnevno srečujem povsod in to res ni vredno nobenega spoštovanja in ga ne bi od mene dobili niti v sanjah, ne. Imaš pa še vedno kar precejšen krog ljudi, ki so normalni, dobri in spoštovanj vredni.
[/quote]

Pod grozen je mislil tebe.

Ta je nastal ponoči, eden podoben o tridesetki pa popoldan na isti dan. Naredi rdeč klicaj, ker sta dve na en mah.

Skoraj sovpada z moškim PMS-om. 😀 Vodim koledarček.

Rule 34

Sej ni tak hudo. Dobri copatarji pridete v štih, ko se punce malo postarajo, pod pod pogojem, da niste ločenci z otroki, pregrdi in brezposelni. Sem vas potolažil?

Znanec me je pred leti, ko sem se ločeval, opozoril na to na skoraj identičen način kot avtor prispevka in mi odprl oči.
Od takrat naprej dojemam medspolne odnose precej drugače, manj naivno in manj idealistično. Predvsem pa mi je postalo jasno, kaj lahko ponudim jaz in kaj lahko pričakujem od ženske. 😉
[/quote]

Ženske so takšne in takšne, počnejo to in to…
Moški so takšne in takšne, počnejo to in to…
Namesto, oseba, s katero sem, ima te in te lastnosti in se harmonično ujemava, dopolnjujeva. Ni boljšega recepta za ločitev, kakor stereotipiziranje po spolu.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za tvoren odnos z žensko boš moral razrešiti materinski kompleks, do takrat pa te bodo seksualno privlačile ženske, o katerih pišeš, in boš vedno v razkolu med k-u-r-b-o in svetnico, čeprav ti niso dosegljive ne ene in ne druge, ne tretje, ne četrte , ne pete… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close