Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zahvala

Zahvala

S tem bi se rada zahvalila temu forumu in sodelujočim na njem.

Našla sem vas po naključju in ko sem vas spremljala iz anonimnosti sem se mnogokrat nasmejala raznim komentarjem, mislim in našla tudi kaj uporabnega …., kmalu sem se opogumila in se vam pridružila. Kar tako, iz radovednosti. Takrat nisem slutila, da mi bo ravno ta forum in vi z njim pomagal skozi eno, ne bom rekla težko, temveč čustveno neprijetno preizkušnjo. Ja … prav to. Pomagali ste mi, da sem svoje misli preusmerila stran od težavic … k vam, ki ste me … priznam … prav prevzeli in zasvojili. Zato mi prosim ne zamerite, če sem na začetku pisala in pisala in v bistvu nič konkretnega povedala, kot bi rekli nekateri stari mački tega foruma. Zame je (bila) to neke vrste sprostitev in, kot sem že rekla, beg iz realnosti.

Hvala vsem.

P.S. tiste, ki si potihem želijo, da vas s tem zapuščam, bom razačarala … še naprej vam bom malo težila in kakšno trapasto napisala… :)))))
Pa naj mi ne zamerijo… Cmok

Ojla, Bea

tole si pa zelo lepo napisala….in upam, da ti je kdaj tudi kakšen moj nasvet prišel prav pri reševanju, kot si napisala, neprijetne preizkušnje….čeprav sem še med bolj” ta zelenimi” na tem forumu.
Verjetno jih (nas) je še več takšnih, ki smo prav na tem forumu našli neko oporo, mnenja, odgovore na vprašanja….ki nas mučijo.

Vesel pa sem, da še naprej ostajaš “naša”!

Cmok!!!

Tale forum je mal… drugačen od ostalih… Vsekakor pa vreden branja… Tudi pisanja…

Bea, ti le ostani… In piši… In, ne opravičuj se…

:))) Bejči, ti le ostani. Tudi meni je forum zelo pomagal, jaz pa bom rekla skozi težko obdobje. Torej zahvala tudi z moje strani. Tisti, ki ste mi še posebej pomagali, pa mislim, da že sami veste kateri ste.
cmok vsem!

Beička, vesel bom če boš še naprej “težila” na tak prijeten način!:-)))

Zame, kot verjetno prvega domorodca tega foruma je ta lep prostorček za sprostitev in zabavo, občasno pa tudi mesto, kjer lahko najdem prenekatero idejo za pod odejo:-)))))))

tudi sproščat se je treba, če ti pa uspe zraven še “stati trdo na tleh” je tlele kar dobro postlano, ja…

:-)))))))

*

lep dan vsem…

Jap. Se skušam prizemljit…:)

da se ne boš “nikoli” popolnoma postavila na svoje noge, ker si, če si iskrena, ne želiš nikomur zameriti tukaj…khmmm

pravilno razumela?

leta letijo - iščem stevardeso

ne. prosim dešfriraj

take mlade punčke….

“nikoli postavila na nogice” = HOČEM(O) DA OSTANEŠ TUKAJ Z NAMI ALI PA
NIKOLI NE BODI VEČ ŽALOSTNA V ŽIVLJENJU!

no ti je zdaj prišlo?..upsssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

Ah, kar tako mi pa tudi ne pride. Se bo treba bolj potrudit za to…:)

Sem predvidevala, da je kaj takega, vendar me je zmotilo tisto, da bi se komu zamerila na forumu ;).

hahaha stari kaj misliš, ali res tem najinim pupkam tako hitro pride?

odvisno kdaj in odvisno s kom… enkrat tako in tako ni nobenkrat :)))) mater smo zahtevne.

Pa ste res:-))))

:)))
vam pa takooooo hudo zaradi tega..

ne naju dražit…da se ti ne bo kaj zgodlo….heheh

ane kir?

leta letijo - iščem stevardeso

:))))
več kot pojest me ne moreta…

Ja, sem šel kar v kot, pa v jok….

:-))))) Lahko ji še kaj narediva, sicer mladička ravno nisva…

pridem obrisat solzice in enega lubčka dat. te bom hitro potolažila.

si vaju kar predstavljam… kot dva slon(čk)a v trgovini s porcelanom…:))))

Ti kar ostani tu.Brez tebe in ostalih simpatičnih žensk bi bil ta forum prazen in nezanimiv.

:-)))))))))))))

Moj luli tud joka:-)))))))))))

hahahahahahaa………..
jaz se vedno nasmejim, ko te berem………

New Report

Close