Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zajček

Zajček

Kaj kuhaš danes,dejva eno po zensko načet..temo mislim..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, jest nč ne kuham, sem pa ravno dobro malicala – en tku fajn pohan sir je bil. Pa kruh in coca colo…. same fajn svinjarije….

No takole gre pri mojem šporget danes :

Goveja juha z ribano kašo

gozdarska omleta

zeljnata solata s fižolom

puding s smetano in jagodovim prelivom ( ta še vedno ni tak kot v mc”donaldsu un na sladoledu, ampak poiskušam……

kompot-jabuka, slive

Kako pa gre tole zajček?

Glede na moje tri fante doma, k so pri hrani kot trije knapi, bi morda bila to rešitev….

Ja viš sem vedela, da bo vprašanje…..sem jo enkrat jedla v mestu, pa mi niso hoteli izdat recepta, pa mi je uspelo sami pogruntat…..bom pol napisala zdejle je gužva na koharju!!!!

Jest grem pa lih zdej zastavt spagetke z omakco boloneze.(mleto meso).sa parmizanom na vrhu.Seveda obvezno juhica,ki bo danes s knedelcki,solata pa bo zelena-obična!
pa sladice nau nč razen zame in za deca heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gozdarska omleta:

Na olju, popražiš mal čebule, dva stroka česna in dodaš na drobne kocke narezane svinjske zrezke (dva ali tri ) nato dodaš na drobno narezano bloško klobaso (so dobre, dajo fin okus in kar je najbolj važno niso mastne)kocko za juho, malo timijana. zrel paradižnik, sol, peteršilj in rdečo papriko. Na koncu narediš malo zameta.
Nato narediš iz jajca omleto, saj veš za eno osebo v lončku zmešaš dva jajca lahko zmešaš zraven malo začimb in na vročem olju spečeš.
Na omleto nato naložiš prej omenjeno omakco in omleto prepogneš. Zraven ponudiš zeleno solato, ali kako drugo, je super in jed lahko počaka zamudnike :))).
Pa še kakšen štrudl lahko narediš,če se ti da….al pa skutne štruklje….
je nekaj novega Pandica, se splača poskusit naredit…..

Veš muca, jaz obožujem makarone in bolonese omako!!!
Pa polno skledo solatke zraven, mjam, mjam……..
sladica, hehe, to bi pa eno posebno, pa ne smem tle povedat….

zajček!!! kaj mi delaš…. :)) sem postala lačna ko volk. Še dobro, da tega nisem prej videla… njami! a se lahko oglasim ob treh pri vas? hehehe… prinesem sladico!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

E, moja Lili, seveda lahko prideš !
Tudi brez sladice:))

S futrom je pa muca začela…….pih..

Ja, vem, muca še pride na vrsto, da jo ok(u)rcam. Okrcam :)))

že pošteno potrebna (hrane) Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Joj, he, he Lili.
Jaz tudi nekaj hočem…..za probat……hm,,

O mili bože, mili moj zajček, jaz sem , jaz sem ,
ej, jaz sem en velik bogi bogi z a m u d n i k !

Ne utegnem vas prebrati, a sem utegnila prav to,
ko sem šla kar po vrsti – prav to o omleti – in to še
o gozdarsk omleti, bemti; in ko pomislim na gozdarsko …..
mi pridejo na misel še sopomenke, kot nekako: gozdar …
pa mi ob tem pride na misel eh, no, … pa še omleta zraven!

Jej, jej, jej, sem pa res en velik loooooooozzzzzzzerr, vse ta nar ta bulše
zamudim.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh krc krc

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh Marijaaaaaaaa madona si pa res zamudnik.Matr jest ti ogrejem meso mlado meso in sem ti voljna prepustiti in zaupati v dobre roke,bemti ti pa sestankuješ..evo vraga a on lover pobegne..jejejjjj

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pogegnuli su samo strahopetci! Mi smo ostali
i guramo dalje ovaj voz. Nek dođu, sjednu gore
i da se provozamo po ludoj zemlji!

Muca, sem zamudnik, sem, povsod in vedno sem zadnja
in kaj mi ostane – en velik mogočen prazen debel – nič!
Bemti, bemti!

Dost je tega! Mi gremo v napada, za svobodo, za ……
mlado ogreto meso. Si pa kolegica, muca, res, to ti bo
še prav prišlo, verjemi, jaz ne pozabljam dobrih uslug!!!
Heh, heh, heh!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja. Gozd, omleta, pa še……………………………………………………………………………………..še nekdo……………………………in potem v gozdu zapaše…………………….., točno tako Mariči.

cmoka, zajček
baje se samo enkrat živi!
v gozdu, heheh…

hahah Na lubačka cccmoooooooookkkkk pa glej da izziviš tud tist MOKRI POLJUB zdejle čez vikend.A prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

u zajči kaj pa ti obvladaš … v gozdu pa to :)))))))))

zdej je že skor čist primeren čas za … v gozdu 🙂

B.

Marija.. ne se sekirej 🙂 Tud jest očitno vse zamudim 🙂 Alora, pridem več k’sno :))

takihle k kasno pridejo se zmeraj boj,me je učila že moja mama..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gobice nabiram v gozdu, pa kostanje ponavadi, pa sprehajam se….

Bor, macesen, listavci…
pomlad v gozdu, ja Barbi…………………

pozdravček tja k tebi, zajček

ja ja ja ja ja ja ja ja … pa kej druzga zih še počneš tam v gozdu 😉 .. zdej bo ravno pravi čas za … hmmmmm .. no, mal bo treba še počakat 😉

B.

… ti zajči … a nisi ti enkrat rekla, da hodiš s kužitom na Golovec? Jest sem tudi včasih .. ko sem še tam stanovala .. hodila s kužitom na Golovec 🙂 .. moj najljubši hrib .. daleč naokrog 🙂

ej ej ej … nostalgija 🙂

B.

New Report

Close