Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zajček,pa ježek sta pa….

Zajček,pa ježek sta pa….

Zaležala danes.Eden svoja ušeska,drugi svoje bodice..heheh Še kar se pod koutrčkom grejeta…ja ja j
Dost je vidva lenuha..hiter auf!!! Sonce je že visoko..pa petelinček je že v deseto zakikirikal…….alo..pokonc če ne nebo nič kosila!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo muca ej..
dobro jutro !
Zajček je na ježka hud….in ne bo komentiru):
Je pa zajček zdajle nekaj delu, pa bil v trgovini, pa na sprehodu, pa še predolgo je spal. Cepo, zajček !

Aha ježka bo treba za ušesa..ja kaj se pa to pravi!!Uh preveč kandidatov je za izvajanje sankcij..bo treba eno frontalno usekat,kazen mislim…za vse enako!!
Muca je tud velikokrat žalostna ker manjkajo nekateri šmrc..šmrc..manjkajo višš k se člvek navadi pa si v srčka marsikaj vtisne..in ker mu je lepo..je potem takole hudo.Hmm res hudo.Tud muci je hudo…pa se tolažim vsak ima svoje obveznosti..ampak minutka..hudič že minutkla je dovolj..samo da veš,da čutiš..da te ima nekdo rad in da si v njegovih mislih..ma sam to…Sej to ni preveč kaj?Al pač….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidiš vraga, ja, nihče mi ne bo rekel , da ne more najti za prijatelje niti minutke. In zdaj sem besni zajec in ne bom pisal …
Ti si tole še lepo napisala…
al pa sva midve dve budali, ki nimava drugega dela….

Ja, dvema budalama se pridružuje še tretja, če
sta slučajno name pozabili. Je že res, pismo, da
sem tako nepomembno bitje, da se name da pozabit,
to čisto drži, ampak, da sta vidve pozabili name, mi pa
kljub vsemu ne gre iz glave. Če bi jaz pozabila, ko sem
se ga včeraj oz. danes zgodaj zjutrja, malo po polnoči
še ulivala, bi človek ne rekel, tako pa…..
bemti ježa, zajca, muco in vse po vrsti, tko…. tudi jaz ne
bom več pisala, nimam zakaj, nimam komu, tako !!! Če
pa vsi pozabljate name !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej ja tudi tako si lahko razlagajo..Zajček..jest sem do grla v delu.Nihče mi nebo rekel.da nimam kaj za delat.Naj samo en dan preživi z menoj..pa bo videl kakšen tempo imam..res za zmešat.Nisme scrkljana…na svoja ramena sem si marsikaj naložila..ampak res dobesedno guram guram..ampak še si najdem čas..za tiste stvari,ki mi pomenijo veliko….resnično jaz doma nimam nikakršne pomoči,ne notri ne zunaj…vse vodim sama..nevem od kje mi energija..Oz..mislim da vem..Od tukaj..zato mi tolko veliko pomenite vsi skupaj..Z vami premikam gore…Pa kar recite sej si osmojena..ampak prisežem to je resnica..To je vse kar imam..IMAm vas…Vse vas..in res mi ogromno pomenite.TOLIKO!
Zato nekatere tako hudo močno pogrešam….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marička…ojej nikar no..hej bombosa prtekla tja dol k tebi..Sej ni res,da pozabljamo nate…hej a veš da je živa resnica da nekdo res pozablja name..zato sme tako žalostna včasih..Ampak mi vaša družba odvrne misel..na žalost..Misel,da pa le nisem sama….
S tem,ko sme napisala za zajčka..in za ježka..sem imela v mislih vse gmajnarčke..a jih nebi mogla vse skupaj spravit v ta naslov….Preveč vas je..a veliko premalo,pišete tukaj gor…Tako!
res..ne razumem..ne razumem..mogoče pa so vsi drugi začeli razmišljatzi drugače o vseh nas…Mogoče smo pa res ene budale,ki visimo ko šmrklji tukaj gor..
Marija pisat pisat..nč nebom več….Pisat..Sej se ve kdo vse skup tole gmajno gor drži..
vem pa nekaj..premalokrat se vidimo,premalokrat se domibmo skupaj..zato ta razhajanja..pa naj reče kdo kar hoče….RABIMO VEČ DRUG DRUGEGA!!! Dejmo si vzet..makar ob kavici…DEJMO DEJMO…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne bo držalo, da sem pozabila nate. Sem ravno hotela dopisati, da je tu še tretja budala, pa so me zmotili doma.
Eh, Mariči, gremo na pir!

Muca, ravno zato pravim, da se vedno najde čas, če se le hoče. Ker vem kako je, tudi sama imam malo časa, ampak ker mi pomenite veliko, si utrgam vsak hipec da sem z vami. Pa toliko bolj sem vesela, da sta vsaj še vidve tukaj z Mariči. Ampak malo jezna na ostale pa vseeno, ne znam skrit 🙂

Mariči če tebe tuki gor ne bi bilo, tudi mene in muce ne bi bilo več !
Tako pa vse tri ” budale ” še upamo !

o ja.. tud Jani je dolg bil budala.. zdej pa je.. kot kaže.. izpadel budala 🙂 Punce, ne se sekirat 🙂 pa lepo nedeljo :)))

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, da mi je to dozivet! Ce bi bilo res, nimas dost mocnega glasu, da me izpod kovtra spravis, tko da ves, ti macka z pohujsljivimi mislimi… Bemti, pri nas nocoj zavijajo ene zivali okrog voglov.. Pa niso volkovi!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hihi kako pravijo..če mački na rep stopiš..tkole zavpije..heheh sm kar slišala tale tvoj auuuuu..
Mislim ej..hja kolk pa rabiš,da kej takega doživiš..dej povej vse zrihtam…
Ej spod koutrčka vaju oba za ušesa…vn prvlečem..heheheh pa oba po nagi riti napokam! TKO! Kaj se to pravi!!
A bo že enkrat ena orenga kot se šika al ne?
Ježek…dej dej dej…****************************en fejst objemček in sladek poljubček dobiš od mene..sej to veš a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hihi kako pravijo..če mački na rep stopiš..tkole zavpije..heheh sm kar slišala tale tvoj auuuuu..
Mislim ej..hja kolk pa rabiš,da kej takega doživiš..dej povej vse zrihtam…
Ej spod koutrčka vaju oba za ušesa…vn prvlečem..heheheh pa oba po nagi riti napokam! TKO! Kaj se to pravi!!
A bo že enkrat ena orenga kot se šika al ne?
Ježek…dej dej dej…****************************en fejst objemček in sladek poljubček dobiš od mene..sej to veš a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hihi kako pravijo..če mački na rep stopiš..tkole zavpije..heheh sm kar slišala tale tvoj auuuuu..
Mislim ej..hja kolk pa rabiš,da kej takega doživiš..dej povej vse zrihtam…
Ej spod koutrčka vaju oba za ušesa…vn prvlečem..heheheh pa oba po nagi riti napokam! TKO! Kaj se to pravi!!
A bo že enkrat ena orenga kot se šika al ne?
Ježek…dej dej dej…****************************en fejst objemček in sladek poljubček dobiš od mene..sej to veš a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close