Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAJTRK!!!….

ZAJTRK!!!….

Tako: jaz imam kavo in finski kruhec,pa kakšen jogurt se najde…seveda da svežega sokca ne izpustim!!!!!!!!
Dober tek!!!!
Sonči kar pridi in prinesi tvoje dobrote…pravtako VSI ostali…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Jaz sem pa “zmazala” eno jabolko, zalila pa s kofetkom… kombinacija na višku, mi pa vsaj prebavo dobro požene…:-))

Narobe svet!
Cmoka na lička.

…in tako boš pristala na WCju…res odlična kombinacija…bom enkrat probala…
Čuda svetovna!!!

Jutro žverči,cmoka!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči kje si, ali ne bi bilo super, če bi si res privoščili u živo takšen zajtrk ali pa piknik, delajmo na temu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, edino, kar me še požene….. :-))))
Cmoka.

mene pa kava+cigaret in že je veselo laufanje v spodnje prostore naše “case”…hvala bogi,da imamo dva WCja,da se ne kregamo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

To pa ne verjamem…da je to edino kar te še požene, čakaj da te jaz sedajle kam ne preženem…recimo k meni na kafe…

cmoka, ti soncek-jaz kaj nagajam!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, ti kar vabi – ne boš rabilo dolgo….:-))
Cmoka.

Ja, le zakaj ne kadim – bi mi vsaj eno dobro delo naredilo…:-)) Eh, če pomislim, še vseeno raje trdo kakam…:-)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zdaj pa se ne morem nehat smejat…jooooj…si me pa spravila v smeh……….joooj…….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Me veseli, rada igram klovna….:-)))

…JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA…obožujem piknike….ko boš snega stopila in bodo travniki spet zeleni…bomo našli prijeten plac in bomo skupaj žurirali…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Okej, pridi…čakam te kot vedno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ko smo že pri kakanju,jaz pa moram lulat,mi bo mehur razneslo počasi…za minutko sem nazaj…
Kaj pa pust? Bos tudi klovn????:)))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja to je to, se trudim in že topim, grejem!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sorry Trilči,mi gre tako na smeh,da bom kar eksplodiruuuuuuuuuuuu!
Sem prebral,da imaš finski kurec :-)))))))))))))))))))))))))9
Sorry,se pa res režim zdaj kot opica,k vidi banano….
Hvala ti za dobro voljo!
Sp

Kaj pa je narobe s finskim kruhecom…jaz ga obožujem…pa banano tudi mam,a bi jo????
Si pa smeško,da veš???…Kaj te je pa zdaj pičlo????Maš sršene v riti ali kaj???
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ne,samo na hitro sem prebral,da imaš pač enga finca s kurcem tam in me je že smeh posilu.Oprosti!
A si dobila fotko?
Lepa si
Sp

Jaz ne pridem k sebi….joj joj joj…ne palim na svetlolase najbolj…ampak mogoče sploh ne bi bil kakšen finec slab za začetek…;))))))))))))))))))

Fotke nisem dobila še….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ne, letos bom pa seksi – :-))))) Videti bi me morala, bi pa umrla od smeha…:-))
Ti pošljem sliko?! :-)))

Daj pošlji,upam samo da nimaš s pošiljanjem take težave ko Sprevržko….
Boš taka “sexy mamma”….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

No pri nas,si že kar dobro opravil nalogo:snega ni več,le še malo mrzlo je še za valjat se po travi…
Lep si
Sp

Eh, ne…..
Ja, slikco pa dobiš, ko jih bomo naredili, prej ne gre, ne?! :-)) Zdaj pa nisem še tako – seksi………:-)))
Cmoka, obljubo bom držala.

ja boš moral še malo počakati, kar se valjanja po travici tiče, se boš pa valjal drugje, se boš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Te vzamem za besedo….komaj tipkam,se smejim še vedno zaradi onega finca….jooooj…………….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close