Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zakaj

zakaj

moškim tako zelo paše “pasji” položaj?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

To izhaja še iz časov, ko smo bili neandertalci.

Ta položaj je bil zelo primeren zato, ker ni bilo priporočljivo za moškega, da bi svojo samičko gledal v obraz. Imela je namreč zraščene obrvi, strašno močno izražene ličnice, poraščena je bila, imela je nizko čelo in izredno močne čeljusti …
Nič kaj seksi … hehe …
In ob pogledu na njen obraz bi namreč samček kaj hitro izgubil željo po razmnoževanju! Najraje bi prijel za kopje in jo v smrtnem strahu in šoku kar prebodel …

:-)))))))))))))))))))))))))))

(Iz predstave 5 moških.com)

hahaha, vidš, tale razlaga mi je pa ušla.

HVALA!

Bogve, a žakelj bi pomagal, da bi pol od spredaj?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

bolje po pasje kt nič, a ne?;-)

Zakaj so vsi prepričani, da samo moškim?

se sprašujem isto kot pupa100

---------- le vent nous portera...

pašejo najbrž vsi, mojemu pa naprimer doggy ni najljubši, meni tud ne.

zdej sem pomirjena ko sem prebrala lunino razlago : )

no, saj vem, da ženskam tudi, samo, po mojih izkušnjah (nekaj:)))) so bli vedno pobudniki moški in po tem sklepam, da jim to izredno paše

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hja, če mene vprašaš, človeške samičke v današnjih časih niti niso več tako napačne, da bi bil glih žakelj potreben, ni res?!?!?!?!!
Zakaj je pa ta želja ostala, pa nimam pojma.
Čeprav po mojih izkušnjah to niti ni ne vem kako močna želja … tu in tam pa seveda mora na vrsto prit tudi ta položaj!

Ki, btw, ni čisto nič napačen, hehe …

ojla, mačka:-)))))
res bolje nekaj kot 0, haha

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

*To izhaja še iz časov, ko smo bili neandertalci.*

BTW: nikoli nismo bili neandertalci. vem , nima veze, a me je zmotilo 🙁

sem preskočila Luncino razlago. če bi bili mi nekoč neandertalci, nas danes ne bi bilo. neandertalec je izumrl.
pa tudi sicer mi razlaga s pradavnino ne zdrži. takratna ženska je je takratnemu moškemu verjetno zdela lepa, čeprav se nam zdaj morda zdi grozna. merila lepega so se vseskozi spreminjala. renesančna in baročna ženska je bila lepa, če je bila obilna (Boticellijeve slike npr), danes so merila estetike tako ponorela, da se nekaterim zdi lepa do kosti prehujšana ženska z velikimi silikonskimi prsmi.

---------- le vent nous portera...

A ženskam pa ne.Seveda jim,da si z drugo roko zraven dražijo ščegija ali pa to opravlja partner in je užitek še popolnejši.

ondi, hvala za razsvetljenje:-)))))

saj se mi je svetlikalo v tej smeri, pa se mi je vseeno zdelo, da je morebiti še kakšen drug razlog

HVALA

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

pišuka si ti človek omejen

KAJ pa po mačje? :))

hahaha, po mačje pa rajši ne

---------- le vent nous portera...

Antropologija te lahko razsvetli…. tako so to počeli v davnini, potem pa so jih župniki učili drugače in nastalo je to kar imamo danes 🙂

no, saj zdaj je to že druga tema, ampak nikoli mi ni bilo jasno, zakaj si župniki (katoliški) dovolijo pridigati o spolnih odnosih, zaščiti, splavu, družini, če pa sami ne smejo poznati nič od tega?!? Če naj že kdo pridiga, potem naj bo to nekdo, ki nima le teorije, ampak tudi prakso (oziroma to slednjo sme imeti).

---------- le vent nous portera...

Kdo pravi, da župniki nimajo prakse!? Družinskim obveznostim se res lepo elegantno izognejo, nedolžnih je pa pribl. toliko kot žensk ob poroki.

Pojma nimaš o pravem sexu

Res ja vtikajo se v spolnost in se imajo za ne vem kake “vsevede brihtne glave”kar se tiče spolnosti in vse okrog nje,sami pa tega ne smejo početi.No nekateri se znajdejo:-)

Na koga to leti?

Na Njur;-):-)pupika.

Hm..
Matjaž Tribušon je v 5moških.com, to mal drugače razložu!
😉

New Report

Close