Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zakaj

zakaj

se je moškemu zgodilo, da doma ni mogel posexat žene?
Kljub nekaj časa trajajočemu postu?

Se tudi vam sex dogaja v glavi?

Začel je z najboljšimi nameni, da jo kresne, pol pa ni šlo. To se mu je do zdaj zgodilo 2x. Občasno si privošči kakšno sprostitev drugje, vendar zadnje čase manj. Res pa je, da se zna zgoditi, da gresta z ženo narazen, vendar, sex je občasno še laufal. Kaj se mu dogaja?

Moški vedno zatrjujete, predvsem tudi on, da mu to ni in ne bo problem. Da mu je žena še vedno dovolj privlačna za sprostitev. Da jo lahko zadovolji kadarkoli.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

V drugo je zaljubljen, ona pa mu ljubezni ne vrača! Simptomi so jasni kot beli dan…

japaja, to se pa njemu ne more zgoditi. V to je pa sveto prepričan.
Še kakšen drug utrinek, pikica?
Daj mi povej, a tebi paše da ti prstki krožijo po bradavičkah, pikicah?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Zakaj…ker ima glavo polno vsega, ker se ni znal izkopiti, ker ga je nejak mučilo..ga mogoče še in naštela si toliko dejavnikov, da ni čudno da mu je vse zatajilo…da se mu je to že dogajalo,sprostitev drugje..ločitev…ne vem no, meni se zdi tako življenje zelo stresno..in normalno da je zatajil, preveč je vsega na kupu..kaj če se je zacopal v neko frišno…kako bo potem seksal doma..včasih je ze moral zaradi ljubega miru..sedaj mu to ni treba vec, saj se ve o njegovih prevarah, govori celo o locitvi..in takrat se moskim zacne po domace prav fuckat vse skupi, sploh če mu glavo mesajo nenehno neke sveze..pohotne…in se izgublja v vsem tem…mogoče ga daje celo druga ali tretja puberteta…je v tistih letih, ko doma ne dobi vec dokazovanja kako je oh in sploh in to isce drugje…ufff..lahko je toliko vzrokov..odgovor ve on, zakaj ga ne vprasas…

Pa nič, verjemi ali ne!
Če si mislila name, veš da mi paše vse to! Sam zavisi katera to dela!

po moje tud moški ne morejo večno sexat zato da sexajo…. doma…
razumem, da lahk sexa z osebo, ki mu nič ne pomeni (razen trenuten dvig korenjaka), razumem pa tudi, da ne more več sexat z osebo, ki mu pomeni manj kot nič…ko mu že vse dol visi – dobesedno!!!!

lp

Vse je v glavi…..mislim odvisno od čustev, lahko je zaljubljen v drugo ali pa enostavno v tej ženski ne vidi tiste ženske , ki bi jo želel p*****.

:-)))

Enostaven odgovor in zelo dober približek resnice.

Ja, se mu je že naredil, da je v mislih f**** z drugo. Pa je šlo. Menda, ko sexa, sploh ne misli – tolk o tem. Zaljubil se menda ne bo več v tem življenju in kolikor vem, raje hitr spoka proč od ljubice, da to možnost za zihr prepreči.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Jah, ljubic@, MENDA moški sexajo zato, da sexajo. Vsaj eni se tko prepričujejo. Sem zaradi takih izjav že večkrat komu predlagala, naj si ga raje vtakne med vrata, če je sex zarad sexa, zato, da ga pač ko je potreba, nekam vtakne.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hahahahaha

Sej ljubezen ne vpraša al hočeš al nočeš, sama pride…mogoče, se še sam ne zaveda tega ali pa beži pred tem…..

O tem bo pa več KIR vedel povedat. Kako se izognit čustvom. Pismo, kterga koli vprašam o tem, vsak se malce namuzne, pa kar na drugo temo prešalta. Konkretnega odgovora pa v vseh letih nisem dobila. Pa me to čist resno zanima. Kako se ne zaljubit. S predpostavko, da ne gre za en, dva sexa, tist mi je jasno, da se da. Pri tretjem z isto osebo je pa že malce vprašljivo. Kaj meniš, KIR?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

enostavno ga ne privlači več ne vizualno, ne umsko in še manj spolno…do nje mu vse dol visi, dobesedno, zato tud sexat ne more več z njo…mislim, da vsak moški (zdrav!!!) potrebuje vsaj enega od zgoraj naštetih impulzov, da se mu dvigne…

lp

Hmm, izzivaš pikica? Ravnodušen je res težko ostat, sploh ko se srečaš večkrat. In sploh če ti je oseba takoj všeč, to pa itak takoj ugotoviš. Še vedno pa ne vem ali si pisala o svojem dedcu ali si mislila nasplošno.
V glavnem: recepta mislim da ni!

odvisno od tega, zakaj je sploh prišlo do sexa…

Kako se ne zaljubit? Ne vem, ker brez ljubezni ne moreš živeti….smo pač tako narejeni….

na splošno!!!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne razumem tistega, da naj ne bi bil problem sexat z ženo, ki naj kmalu to več ne bi bila?
Komu pa paše sexat z nekom, s katerim te vežejo travme razdrtega zakona?
Kakšna naj bi bila sprostitev ob njej, ki jo ne ljubi?
Očitno žena za bodočo ločitev sploh ne ve oziroma za problem med njima al kaj?
Zakaj sploh ločitev? Valjda ne le zaradi lepšega? (Je pa že nekaj zelo konkretnega razlog) Le v tem primeru si lahko predstavljam, da ti je nekdo še vedno privlačen za posexat, hkrati pa misliš to osebo pustit?

Ni mi čist jasno, verjetno, pikica, kaj sploh sprašuješ. Zato sem tole nakucala….

in zakaj potem greš še v tretje z isto osebo? Da se prepričaš, da se ne moreš zaljubiti?
Zanima me, zakaj si si za dodatek izbral tole misel? Je zlo zanimiva, sploh če jo napiše moški.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Jah, backa, zgleda, da ti tudi ne razumeš moških, ki, kako naj se izrazim – varajo?. Lahko sexajo doma IN drugje. Enim je pač potreba večja kot čustva. Saj, čustva vseeno še nekako obstajajo. Če si z nekom zlo dolgo, valjda, da do njega še nekaj čutiš. In če ni to glih sovraštvo, al pa grozen odpor, pol se lahko tud dol še daš z njim. Menda. In če glih ni dokončno dorečeno za odhodkanje od doma, se tud lahko še malce potrudiš, pa zadovoljiš še koga, kajne? Eni so bolj načelni in takoj, ko se jim nekaj ne izide več, rečejo stop, eni pa še malce omahujejo.

Eni imajo menda v glavi sex pa čustva strogo ločeno oz. MISLIJO, da imajo, pol se jim pa to zgodi.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hvala za tole. Počasi bom tud jaz še kaj razumela, ha ha, no, če bom vsaj nekaj časa še živa…
Pol praviš, se jim pa zgodi in ne zmorejo uspešno ločit obe zadevi.
Ja, saj tako je pravzaprav edino pravilno. Da enkrat do tega pride.

No, verjetno ne paše. Ne, seveda ne. Si mislim.

Prvič: firbec
Drugič: ker že ful paše
Tretjič: ker ne morem brez nje

Slogan? Ker je res! Celo kraljevske glave so že letele zaradi ljubezni, divjale so vojne…. kaj hočeš še?

Opa pikica, tu se pa čist ne strinjam! Govoriš o moških, ki samo ali predevsem varajo. Ženske pa ne??? S kom se pa potem dajejo dol če ne z ženskami? S kozami al kaj?
Konec koncev si lahko prebrala odgovore na mojo temo ali ženske seksajo samo iz ljubezni ali tudi brez. Tudi takšen je bil kakšen odgovor, kar preberi si!

New Report

Close