Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu zakaj

zakaj

KIRči, srček, kaj se razburjaš?

Vsak, ki sexa z drugim kot s svojim partnerjem vara. Pa naj bo ženska ali moški. Pa jasno, da maš prav.
In če bi večina tistih, ki vara povedala, da varajo iz različnih vzrokov nezadovoljstva (vsak zase ve), in ravno tako tudi tisti, ki so že kdaj skočili čez plot (morda zaradi prilike, kaj vem….) priznala, da niso ljubili….ja potem bi verjetno prišli do tega, da sexanje izven zvez pomeni sexanje brez ljubezni v tistem določenem prvem trenutku.

Spolnost je močna zadeva, ne de? S tem se mi zdi, bi se stgrinjali vsi. In menim, da je zaljubljenost spolnost, če je tako usmerjena.

Kaj pa pride naprej…..Morda tudi ljubezen?
Kakor za koga. To vedo tisti, ki vzdržujejo zvezo poleg recimo zakona.

Enkrat mi je eden reku….ni varno varat, niti enkrat ni pametno, ker se ti lahko zgodi, da ti ne bo pomenilo nič, medtem ko ljubimcu lahko pomeni vse.

pik*ica napisal:

> Jah, backa, zgleda, da ti tudi ne razumeš moških, ki, kako naj
> se izrazim – varajo?. ….

Povleče vonj, ko tole berem, na neizlečiv sexsizem. In take stavke moja peristaltika pošlje skozi debelo črevo zelo hitro in “priporočeno”.
Brez zamere, ampak od kod hudiča ti, da so moški “tisti” prasci? Veš ljuba duša kok “prasic in kurb” je samo za …. Kaj pa vem … V Sostrem?

Eh, grem raje na kavo.

Sorry, sorry, sem pozabla na nas ženske.
Vse našteto velja isto za ženske! Čeprav, mogoče je žensk ki kr tko sexajo, malce manj.
Veš, pikica, me imamo samo eno glavo, vi imate pa dve. Pa še precej narazen sta. V tem je menda razlika med nami.
Tistega pa še nisem prebrala. Bom kuj zdejle!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Tole si pa prav dobro zadel!
Se mi je zdelo, da bo tle nekje, samo, sem rabila potrditev.
Hvala!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Se moram strinjat, sploh pa glede na zadnji del zadnjega odstavka, čeprav ne razumem da nekdo gre seksat kljub temu da vnaprej ve, da mu ne bo pomenilo nič…

Če si spolno vzburjen, zaljubljen, ali kar je še takega kar zraven paše, potem lahko storiš tisto, kar običajno ne bi, bi rekla.
Po moje ne gre zato, da naj bi karkoli vedel vnaprej. A ti bo kaj pomenilo ali ne. Kako naj pa veš ali ti bo všeč vnaprej in kaj naj bi se iz tega izcimilo, še posebej, če gre za skok čez plot?
A nisi ti tam gor napisal pikici: 1. firbec?
Ja, firbec tudi.

hahahahaha! No vidiš kako se lahko nekateri vskladimo…

Malenkost, hahaha

Firbec le takrat, ko vnaprej čutim da bo sladko! Če tega občutka ni, tudi firbca ni! Vsaj pri meni, le kje piše da je pri vas drugih enako??

Halo, ne se no razburjat. Sem že KIR-u napisala, da velja isto za ženske.
Pač sem spraševala o MOŠKIH! Ženske pač zato, ker sem ženska, razumem!
Sploh vas – moških nimam za prasce! Niti enkrat. Vedno rečem samo, da je z vami težko, brez vas pa še težje.

Nekdo – moški, mi je priporočil ogled komedije Jamski človek in da bo zame poučna kljub temu, da imam mogoče glede moških malce krajšo lajtngo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Zanimiv pogled na svet, ljubi…..

me vzameš zraven??? sem tud jaz slišala same pohvale za to predstavo…in fullll enga smeha – satiričnega!!!!

lp

Ja, zanimiv pogled na lelep svet….

Kaj pa jst vem kaj kdo piše. Preberem in neodvisno od kogarkoli repliciram. In tako po vrsti. No, sam da smo si na sončnem, da moški niso svije. :-)))))

Jamskega človeka si pa le oglej. Ironija je v tem, da se pri tej predstavi nasmeješ svojim budaleštinam. Da bi to gledala sama pa nikakor ne gre. Fürst interpretira zadevo parom, ker gre za “kritiko” odnosov v nekogaršnjem domu.

In btw. Na to predstavo se moraš samokritično naštelat. Šele takrat zaboli trebuh od smeha, ker je noro dobra. 😉 VTukaj v bližini, v hotelu Union jo vsake tok časa pripravijo. Pa v Mengšu, če se ne motim.

Eh, če on sam sebi ne zna prisluhnt in ugotovit vzroka, ti pa tudi tu nobeden ne more odgovort na to – zakaj on ni mogel posexat žene – .

hehehehehe.

Bravo Maxi!
Lupčka

-;)))))

New Report

Close