Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj bom ostala samska

zakaj bom ostala samska

Tudi jaz podobno. Te razumem. Srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
pokradli so mi prihranke, 13.07.2021 ob 11:41

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo še verjame sponzorušam, 09.07.2021 ob 20:45

Odgovor na objavo uporabnika
edini približek, 09.07.2021 ob 20:33

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo še verjame sponzorušam, 09.07.2021 ob 20:29

Še ena, ki newagersko klamfa o nekakšnih harmoničnih ujemanjih, samo zato da čim bolj zadimi dejstvo, da je edini kriterij globina denarnice.

Motiš se in posplošuješ. Moji kriteriji se nanašajo na stvari, ki jih ne moreš z ničemer kupiti. Jih imaš ali pa ne.

 

Seveda, ker so vse že kupljene!

Lej, zatrapala si se v poročenega oz. “zasedenega”, kar koli to pač je. Recimo, da “zaseden” pomeni poročen. No, zdaj pa razmisli, kako se poročen moški prezentira v svetu, tudi če ne veš, da je poročen. Prvo kot prvo, poročen bo zelo verjetno imel službo. Drugo, imel bo avto, po možnosti večjega kalibra (za družino). Tretje, kot poročen in zaposlen bo vsaj do določene mere negovan in vzdrževan. Torej, tudi če ne veš, da je poročen, bo ženska TAKOJ ujela signale o materialni preskrbljenosti takega moškega. TAKOJ! A na glas bo prodajala newagersko verzijo o ujemajočih harmonijah. Sploh zavedaš se ne, kako preračunljivo si se spravila točno na tega zasedenega!

Keri kretten. Kva a misliš, da bo ženska imela tipa namesto otroka ali kaj?

Takega, ki ga mora ženska pedenat, da je videti urejen in da ni videti zanemarjen, mrššš v p.m s takimi desci.

Nimam tipa, pa grem vseeno bolje napravljena v trgovino, kot večina poročenih, celo tako dobro, da se mi smejijo  zaradi starega avta…. BMW pa zanamemajen videz se pa super ujema, se pa nihče ne smeji.

 

Iddioti, tle pa mamico iščejo namesto žene, da jih bo negovala…. Moški so taki iddioti,  zato se pa grebejo za tistega, k ni, k jim na prste prešteješ, da ni NAJJAČI, pa ne vem kva še vse… pokvarjen,… s čudnimi nagnenji, zadrt, psihopat…..

Zakaj pa se ne more ujemati? BMW je večinoma športen avto in avtomobilski navdušenci se radi odločijo zanje, ker radi hitro vozijo, zanemarjeni ali ne zanemarjeni.

Loterija pač da ga spoznaš pravi čas. Kar pa je malo verjetno in je treba partnerja vzgojit kar je težja pot. Drugače mogoče ga srečaš prostega v domu upokojencev čez 40 let… Matematično je dokazal nek Američan, da če prvih 42 ni dobrih je vsak naslednji le še slabši. Ampak to so povprečja…

Si napisala da bi ga spustila v svoje življenje, kar pomeni da razmišljaš o razmerju z njim čeprav veš da je zaseden….pa o sebi praviš da si moralna oseba..pač si dvolična….

Odgovor na objavo uporabnika
Staritrooper, 15.07.2021 ob 09:16

Si napisala da bi ga spustila v svoje življenje, kar pomeni da razmišljaš o razmerju z njim čeprav veš da je zaseden….pa o sebi praviš da si moralna oseba..pač si dvolična….

Ja, bi ga spustila v svoje življenje, trenutno samo njega, ker še do sedaj nisem nikogar drugega spoznala s podobno redko energijo kot jo ima on in očitno na to padam. Seveda, če ne bi bilo toliko ČEjev (ČE ne bi bil zaseden, ČE bi čutil isto kot jaz in ČE bi ga imela priložnost spoznat zasebno in bi se ujemala še pri drugih stvareh,…)

 

Isto mislila. Sem potem spoznala dobesedno sorodno dušo. Čeprav kdaj pride, da mi pokrov dvigne, pa ne menjam za nič koliko mi ta človek ob strani stoji, dviguje moralo, mi je čustvena opora. Moj bivši je bil pravi bedak napram temu, urejen, dobra služba, sam sebi všeč, ta pa je živo nasprotje.

Da ti je pa redko kdo všeč, je pa normalno. Drugače bi jih menjali ko gate in se ne bi mogli odločit. Raje v tistih redkih trenutkih rečem JA.

Odgovor na objavo uporabnika
ajaa750, 13.07.2021 ob 15:03

Čudno, da bi te zadovoljil takšen, ki ni zvest svoji sedanji partnerki. Jaz sploh ne bi želela tipa, ki ni zvest, pa če je še tako po mojih kriterijih. Če ni pošten do nje, tudi do mene enkrat ne bo…..

Od kje pa tebi, da ni zvest svoji partnerki? A sem mogoče kje napisala, da me je osvajal ali jaz njega? Malo preveč ti deluje domišljija ali pa zmotno misliš, da lahko kvalitete določenega človeka spoznaš samo prek intimnega druženja. Če znaš opazovat, se ti marsikaj razkrije pri človeku že ob čisto navadnem kulturnem druženju z njim.

Odgovor na objavo uporabnika
Buksy, 15.07.2021 ob 13:08

Isto mislila. Sem potem spoznala dobesedno sorodno dušo. Čeprav kdaj pride, da mi pokrov dvigne, pa ne menjam za nič koliko mi ta človek ob strani stoji, dviguje moralo, mi je čustvena opora. Moj bivši je bil pravi bedak napram temu, urejen, dobra služba, sam sebi všeč, ta pa je živo nasprotje.

Dokler ne doživiš, niti ne veš kaj pomeni prava sorodna duša. Vsi pred njim se lahko samo skrijejo, pa četudi sem mislila, da so “ta pravi”. Niso.

In ja, super da imaš visoke zahteve in veš kaj želiš in česa ne. Tako dobiš tisto, kar je res dobro zate in imaš lahko kvaliteten odnos.

Nekaj gobcate kot da je greh, če želi ženska tipa z urejeno službo, češ da se ji gre le za denar, kot da bi tisti, ki ste kao vzvišeni nad nečim tako banalnim, imeli partnerja brez službe. To je nekaj najbolj normalnega na svetu, nobena ne misli skrbet in služit za celo družino, dvomim da obstaja tak moški, ki bi bil to pripravljen. ne bodite hinavski.

Odgovor na objavo uporabnika
Ni greh, 16.07.2021 ob 08:41

Nekaj gobcate kot da je greh, če želi ženska tipa z urejeno službo, češ da se ji gre le za denar, kot da bi tisti, ki ste kao vzvišeni nad nečim tako banalnim, imeli partnerja brez službe. To je nekaj najbolj normalnega na svetu, nobena ne misli skrbet in služit za celo družino, dvomim da obstaja tak moški, ki bi bil to pripravljen. ne bodite hinavski.

Saj se najde služba danes za vsakega, ki jo išče. Če ne se pa ustvari. Jaz bi imela partnerja brez službe prav komot. Raje kot ves dan odsotnega. No, slednje sem dala že skozi in otroci so že odrasli, sedaj sem pa našla nekaj zase, za dušo. Službo ima, hobi tudi in je dobrega srca, kar je meni najbolj pomembno. Da ni zloben in nespoštljiv, predvsem pa da vidi mimo denarja pravo vrednost v življenju. Denar ok, vsi ga moramo nekako dobiti, da preživimo, a večina jih je danes prav obsedena s tem tako ali drugače. In ne, moški niso prav nič boljši glede tega. Korist na prvem mestu, potem pa vse ostalo. Sem prav srečna, da sem naletela s pomočjo višje sile na pravega moškega, ki mu denar pomeni le sredstvo za preživljanje in ne obsesije, ki zna ceniti malenkosti in prepoznati posebne trenutke, ljudi in dejanja, ki štejejo več kot ves denar tega sveta.

Človek, ki ima zdravje, ljubezen, družino in prijatelje je resnično bogat. Vse ostalo so umišljeno bogati, ki ne razumejo, da v življenju resnično šteje le to kolikokrat si tuje potrebe dal pred svoje!

Jaz sem ista.

haha, spet ena k bo na stara leta z več mačkami okrog sebe

    Menim da bi vsi ki so poroceni in varajo morali imet na sodiscu obravnavo in sodbo. Ker vem avtorica da ti tega ni takoj povedal in te je vleko za nos. Taki si zasluzi kazen!

Odgovor na objavo uporabnika
Daj ne bluzi, 09.07.2021 ob 23:29

Nehaj bluzit o kriterijih, ker to nima nobene veze s tem, da si samska. Kriteriji so opravičilo, ne pa razlog. Ko pa se samskosti enkrat navadiš, je pot nazaj zelo težka. Pri meni vem, da se to ne bo zgodilo in se sploh ne obremenjujem s tem, ker je svet postal tako nor, da partnerstvo praktično nima več pravega smisla. To je samo še pogrevanje neke stare juhe, ki se je že zdavnaj izpridila in je nikoli nismo okusili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
edini približek, 09.07.2021 ob 20:24

Preživela sem ločitev in dolgo obdobje družinskega življenja. Po razvezi nisem iskala partnerja, niti nisem razmišljala o ponovnem življenju v dvoje, ker sem uživala v svoji samskosti in še vedno uživam. Kar nekaj časa po razhodu se je v mojem življenju pojavil moški za katerega bi si upala trditi, da kljub temu, da ima določene napake tako kot vsi, ustreza mojim kriterijem oz. je edini približek, ki bi ga bila pripravljena spustit v svoje življenje. Seveda ugotovim, da je tip zaseden in se pomirjena prizemljim, da mi je trenutno dovolj to, da vem, da imam normalne kriterije in da nekdo točno tak kot si ga jaz zamišljam za kvalitetno vezo, obstaja.

Sprašujem se kako je lahko med tolikimi moškimi samo eden, ki ti ustreza? Seveda bom ostala samska, ker ne verjamem, da še obstaja en tak približek. Sicer se čisto zadovoljno počutim v svoji koži, samo zaradi njega pa bi bila pripravljena poskusiti v dvoje.

Mi pa ne pade na kraj pameti, da bi spustila kriterije, zdaj ko vem, da obstaja točno to, kar si jaz predstavljam za kvaliteten in harmoničen odnos. Še kdo podobno?

 

 

 

Še najbolj blizu resnici vsega.

to je demokracija. sjebeš zakon… razbiješ družino… uničiš zakonca psihično custveno… poigraš se z življenjem drugega… custvi… zaupanjem… izdaš…

nikom ništa.

 

tak ne razume. mu ne moreš objasnit. takmu treba sam kamn u glavo vržt. ker drugo ne bo dojel.

Kar ostanite same, tako je še najbolje za vse nas.

Ali pa:

Sedaj se bo odprla meja za ilegalne migrante. Tako da zlovenke, pojdite tja. Fukačev oziroma princev na obrezanem tiču bo dovolj. Nas slovenske desce pa pustite na miru.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40926, 09.07.2021 ob 20:46

Ti samo še dvigni kriterije in se jih drži. Je vredno.

Hehehe 😉

Stvari se zgodijo, ko pač se. Takrat nimaš kaj razmišljati o svojih teoretičnih kriterijih, če ne gre reč hitro mimo.

Da ženska želi, da ima moški službo, avto in da je vsaj povprečno negovan, to pomeni, da je totalna materialistka? A ste normalni? To so vendar osnove od osnov za vsako normalno odraslo osebo. Dobro, so lahko primeri, ko ne sme vozit avta zaradi bolezni in podobno, ni pa variante, da bi bila z nekom, ki nima življenje vsaj povprečno pošlihtano. A naj si zdaj navlečem pijanskega filozofa, ki bo živel na moj račun in še hvaležna bi mu morala bit, da me je izbrat? Nori ste, majke mi, ni čudno, da nobene ne najdete, če imate o ženskah tako mnenje.

Ti si jo boš pa še dolgo na “prst” metala!🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
soledad, 17.07.2022 ob 15:27

Da ženska želi, da ima moški službo, avto in da je vsaj povprečno negovan, to pomeni, da je totalna materialistka? A ste normalni? To so vendar osnove od osnov za vsako normalno odraslo osebo. Dobro, so lahko primeri, ko ne sme vozit avta zaradi bolezni in podobno, ni pa variante, da bi bila z nekom, ki nima življenje vsaj povprečno pošlihtano. A naj si zdaj navlečem pijanskega filozofa, ki bo živel na moj račun in še hvaležna bi mu morala bit, da me je izbrat? Nori ste, majke mi, ni čudno, da nobene ne najdete, če imate o ženskah tako mnenje.

Soledad, jest sem preskrbljen, z redno službo, avtom, lastno hišo, pes mi je žal poginil imam pa še mačka, ki pa je zunanji. Okoli bajte je nekaj zemlje tako, da si lahko urediš vrt če želiš. aja, star sem pa 43, bi bila moja?

Jest tudi tak …😉

Baje so ene take, da jo je treba vsak dan objeti in ji reči, rad te imam.

Joj, take zapriseženke samskemu stanu, prepričane, da so preveč dobre za vse moške na tem svetu, ste grozne osebe. Glasne 100 na uro, kako ste pa ve zadovoljne s svojim življenjem, a stalno tečne, zagrenjene, vse vam je brez veze, sejete slabo energijo s tem furanjem tečne vzvišenosti, obračate oči vsakič, ko kdo reče kaj lepega o svojem partnerju….. resnično, to ste osebe, ki jih je najtežje prenašat. Pa takoooooo ste srečne…. ja ja, bla bla bla…..

New Report

Close