Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj cepljeni vedno pogosteje zbolevajo

Zakaj cepljeni vedno pogosteje zbolevajo

Ni konca te korone,eni so kar naprej bolani

Odgovor na objavo uporabnika
Nikakor, 22.04.2023 ob 22:13

Ni konca te korone,eni so kar naprej bolani

V našem podjetju pa vegetarijanci in vegani. Bolniške v intervalih. Pojavil se je vzorec, tako, da že vnaprej vemo kdo, kdaj in koliko časa bo bolniške.

Moč besed je več kot neskončna. Z besednimi ukazi programiramo kompjuterje. Človek je več kot vrhunski robot, mašina vseh mašin. Brez vas niti sonce na nebu ne sije.

Je pa zaznat poslabšanje hudih duševnih bolezni pri antivaxer teoretikih.

Besede niso iz atomov. Pozitivne besede imajo pozitiven učinek, negativne pa negativen.

zboljevajo v glavnem ce3pljeni, pri nas so samo cepljeni na bolniški. Mi vse cepljene poznamo, no jaz sem cepljen nekam drugam hahahahahihihihi

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljeni ne, 23.04.2023 ob 04:08

Je pa zaznat poslabšanje hudih duševnih bolezni pri antivaxer teoretikih.

Prej obratno, cepivo poslabša obstoječe psihične težave, bipolarni Milan aka Jaz vem je/si odličen dokaz za to. Teoretik antivaxerje pa odslej lahko nazivaš kot preroke in ljudi z odličnim predvidevanjem!

Zakaj? Ker bo kmalu tako kot je bilo z Dengvaxia. Premalo časa za raziskave in kup bedakov, ki so hoteli biti laboratorijske podgane samo zato, ker je bil to pogoj za obisk restavracije ali frizerja. Zakaj pa? Imam svoje škarje.

Zakaj se o nenadnih smrti pri nas ne govori…

https://www.osmrtnice.si/vsebina/sara-korosak

 

https://m.facebook.com/sara.korosak

 

29 letnica

Grozljivo.

 

Jaz se trikrat cepljena, pa se nisem zbolela. Prav tako me se ni infarkt, kap ali katera druga “nenadna” bolezen. Prav tako nikogar v mojem sirsem krogu sorodnikov, poznanih in prijateljev. Sta pa moja otroka skoraj vsak mesec bolna. Mogoce zato, ker nista bila cepljena?

Eni pa res na vsak nacin poskusate najti vzrok za vso sranje v cepivu.

Odgovor na objavo uporabnika
3x cepljena, 09.05.2023 ob 01:13

Jaz se trikrat cepljena, pa se nisem zbolela. Prav tako me se ni infarkt, kap ali katera druga “nenadna” bolezen. Prav tako nikogar v mojem sirsem krogu sorodnikov, poznanih in prijateljev. Sta pa moja otroka skoraj vsak mesec bolna. Mogoce zato, ker nista bila cepljena?

Eni pa res na vsak nacin poskusate najti vzrok za vso sranje v cepivu.

Maš prav, ni vse sranje v cepivu. Veliko ga je v mesu (antibiotiki, cepiva), zelenjavi in sadju (pesticidi), in še kje. Vsekakor pa v svoje telo nebi dal nekaj kar so preizkusili na osmih miših.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jana959, 02.05.2023 ob 21:15

Zakaj se o nenadnih smrti pri nas ne govori…

https://www.osmrtnice.si/vsebina/sara-korosak

 

https://m.facebook.com/sara.korosak

 

29 letnica

Grozljivo.

 

Ker je umrla v prometni nesreci. Eni pa res nimate vseh kolesckov v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
Wtf, 27.06.2023 ob 19:28

Ker je umrla v prometni nesreci. Eni pa res nimate vseh kolesckov v glavi.

ne, umrla je zaradi cepiva proti namišljeni  nategunski covid19

Jaz sem našpukala kot sam hudič zaradi cepljenja.Drugo cepljenje astrozenike in tretji teden težave,ki jih prej sploh nisem nikoli imela v svojem 55 letnem življenju.Srce mi je začelo odpovedovati,težko dihanje,zastoj vode v srčnem prekatu,bakterije,bolečine kot da sem vsak dan v boksarskem ringu in še in še.Dobro da sem zdržala eno leto in pol,ampak ko so videli zakaj gre sem kar v bolnišnici počakala na operacijo srca.Dobila bay passe oziroma nove obvode ali če hočete novo avtocesto,ki mi je rešila življenje.Hvala srčnim ljudem in srčnim strokovnjakim.Bila sem 90 % aut,pol veste koliko je bila zame to ura.Naglas pa nobeden noče povedat,da je cepivo krivo.

Toliko z moje straniin še povedo mi,da imam veliko srečo,da sem sploh še živa ostala.Zdaj je dve leti od prvih težav,sem pa za vedno zaznamovana,kot srčni bolnik.Vsak dan samo na ta račun pojem 14 tablet.Fino,kajne.

LP

Odgovor na objavo uporabnika
Kiara606, 28.06.2023 ob 17:29

Jaz sem našpukala kot sam hudič zaradi cepljenja.Drugo cepljenje astrozenike in tretji teden težave,ki jih prej sploh nisem nikoli imela v svojem 55 letnem življenju.Srce mi je začelo odpovedovati,težko dihanje,zastoj vode v srčnem prekatu,bakterije,bolečine kot da sem vsak dan v boksarskem ringu in še in še.Dobro da sem zdržala eno leto in pol,ampak ko so videli zakaj gre sem kar v bolnišnici počakala na operacijo srca.Dobila bay passe oziroma nove obvode ali če hočete novo avtocesto,ki mi je rešila življenje.Hvala srčnim ljudem in srčnim strokovnjakim.Bila sem 90 % aut,pol veste koliko je bila zame to ura.Naglas pa nobeden noče povedat,da je cepivo krivo.

Toliko z moje straniin še povedo mi,da imam veliko srečo,da sem sploh še živa ostala.Zdaj je dve leti od prvih težav,sem pa za vedno zaznamovana,kot srčni bolnik.Vsak dan samo na ta račun pojem 14 tablet.Fino,kajne.

LP

To se že na daleč vidi da je izmišljeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5636, 28.06.2023 ob 18:49

To se že na daleč vidi da je izmišljeno.

Ti si izmišljen spaka plačana!!

Moja mati in njen brat- stric, soseda in njen mož vsi stari od 72 do 81 let so imeli po cepljeno vse do smrti velike težave- danes jih ni več. Sram te bodi da tukaj trolaš in s tem žališ vse umrle, zaradi tega natega

29 letna sara je umrla v prometni nesreci. Ne trosite gluposti.

Zelo se motiš, zbolevajo in umirajo izključno anticepilci. Pa ne bomo jih preveč pogrešali.

Leta 2022 je velikan življenjskega zavarovanja OneAmerica poročal, da so se odškodninski zahtevki za smrt povišali za 40 odstotkov, potem ko so bila uvedena kovid »cepiva« .

Anticepilci bi najraje videli, da bi vsi cepljeni vzeli konec, da bodo oni dokazali svojo resnico. Vsak je v takratni situaciji zase izbiral manjše zlo. Ljudje so in bodo umirali tudi v prihodnje, mladi in stari, vse dokler ne bodo izumili čašao nesmrtnosti. Nikogar ne poznam v svoji bližini, ki umrl zaradi cepiva, so pa imeli nekateri tudi  stranske učinke. Poznam pa neceplene ljudi, ki so se jim po težkem prebolelem kovidu zaradi oslabelosti imunskega sistema pridružile druge bolezni in so temu posledično tudi umrli.

 

New Report

Close