Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek zakaj ima Janša …..

zakaj ima Janša …..

torej, zakaj ima Janša tako obrazno mimiko???? mene s tem kao nedolžnim izrazom totalno odbija. Prav vidi se kako se trudi obdržati ta izraz na obrazu, izgleda pa prov bedno. Še obroček gor mu manjka, mal perja in krilca pa bi bil pravi 🙂

sicer bi postavil isto vprašanje tudi če bi bil baletnik(ali karkoli drugega), ne politik 🙂

Ja s čim pa misliš da še lahko pridobi volilce?? :)))

Sem pa ravno razmišljala, zakaj hudiča lepi, plavooki Pahor ves čas nekam v nebo pogleduje??? Pa ja menda ne pričakuje od tam pomoči???b Zakaj ne zna pogledat naravnost, iz oči v oči???

Pahor je od svoje bolezni dalje, še posebej pa od združenja vseh levih, v kao neko koalicijo, postal samo še senca samega sebe….na žalost:(

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

aveste kako je ponavadi…v oči ne morajo gledati osebe, ki kej skrivajo, so nardile kej “nekorektnega” itd…

Študentka22, si ti že slišala za predvolilni molk? Ali pač misliš, da si ti izjema?

morda niste opazili vendar: Pahorjev pogled je popolnoma steklen.
Kaj se z njim dogaja?

Pahor osebno sploh ni slab, le komunistično krdelo za njim je v p****.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Drži…vladali nam bodo itak Kučan,Jankovič,itd…Pahor je na žalost lutka.

sprašujem se kako dovoli, da ga spreminjajo v drugo oz. drugačno osebo oz. spreminjajo (so spremenili) njegovo osebnost?
S čim vraga ga drže v strahu?

New Report

Close