Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj imajo ženske tko rade pse?

Zakaj imajo ženske tko rade pse?

Moški, ki pelje svojega psa na sprehod, postane zgolj zaradi tega bolj privlačen. Ker skrbi za smrdljivega posranega cucka.

Zakaj so ženskam psi tako prikupni, da jim odpove razum? Če si moški, rabiš nabavit le psa, pa te že zavohajo candre. Takoj te ogovarjajo, pa ti hvalijo ščeneta, pa bla bla, da se bi dobila drugi dan na kavi.

Kaj je ženskam s psi??

🤮🤮 Tipi so isti.. Fuj😨

Odgovor na objavo uporabnika
psi psi prekleti psi, 05.12.2022 ob 17:42

Moški, ki pelje svojega psa na sprehod, postane zgolj zaradi tega bolj privlačen. Ker skrbi za smrdljivega posranega cucka.

Zakaj so ženskam psi tako prikupni, da jim odpove razum? Če si moški, rabiš nabavit le psa, pa te že zavohajo candre. Takoj te ogovarjajo, pa ti hvalijo ščeneta, pa bla bla, da se bi dobila drugi dan na kavi.

Kaj je ženskam s psi??

jaz nisem ta ženska… sicert nimam odpora do živali, samo,da bi pa padala na pse, in to kot nekatere, ki jih kar objemajo ližejo, ljubčkajo… bljak.. pes je pes, je žival… somi lepi, ga pa nimam sama, in nisem obsedena z njimi – se posebej pa ne maram da ga imajo in nekateri obravnavajo kot čkloveka in se ližejo z njim, spi z njimi… bljak

Tem babam je čebula segnila.

Glede na vaše imenovanje žensk s candrami bi bil najverjetneje vsakemu normalnemu človeku, ne samo ženskam, pes zanimivejši od vas. Zamislite se.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8369, 05.12.2022 ob 19:25

Glede na vaše imenovanje žensk s candrami bi bil najverjetneje vsakemu normalnemu človeku, ne samo ženskam, pes zanimivejši od vas. Zamislite se.

Dej no, če ima baba dedca in psa, ok. Če ima pa le psa-psa zdresiraš, pravega dedca pač ne 😊

Jasno je, zakaj imajo ženske pse. Ker jih moški razočarajo. In potem to kompenzirajo s psom, v veliko primerih pripelje to tako daleč, da ženska spi poleg psa, se ljubčka z njim in podobne bolne fore.

 

 

Anomalije v slovenski družbi. Znano je, da ženske, tudi Slovenke, rade seksajo z živalmi, najraje s psi. Vtipkajte v Google, nočno branje za tiste babe, ki zagovarjajo “kužke”.

Zakaj zdaj ženske žalite, če avtor/ica piše o moških s psi?

Babe imaju pse da jih jebeju ali pa jim pičke ližeju. Zavisi od tega ali je pes veliki ali je mali.

Ne vem zakaj. Ne razumem niti jaz, pa sem ženska.

Sem imela psa, ampak ne vem če bi še kdaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Limona 🥴, 05.12.2022 ob 17:53

🤮🤮 Tipi so isti.. Fuj😨

kaj misliš zakaj imajo mnoge samske ženske nekastrirane pse. jaz sem to osebno videl na divji plaži in še kje, pa tudi ene dve so se mi že izpovedale. ena je rekla, tip je komaj enkrta na dan, psa pa sam mal po jajcih požgečkam pa že skače 10 krat na dan če hočem.

 

Si si temo odprl! Bolnik, ki rabi psihiatrično zdravljenje na zaprtem oddelku! Vsak ki ob omembi psa pomisli na sex je prikrit zoofil in take je treba zapret skupaj s pedofili. Pa ključe stran zmetat!! Človeški izmečki!

New Report

Close