Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je paracetamol škodljiv? Je potem boljši Aspirin?

Zakaj je paracetamol škodljiv? Je potem boljši Aspirin?

Ampak ti moraš pa tudi vedeti, da se paracetamol zlorablja. In zato težave.
Saj že na tem in podobnih forumih bereš, kako že dojenčke mamice za vsako klinčevo izraščanje zob futrajo s paracetamolom.[/quote]

Vem. Na naše veselje le nismo vsi funkcionalno nepismeni in brez kritične distance.
Vemo pa tudi, kakšen presing se vrši tako na zdravnike s strani farm. lobijev, kot na bolnike, ki pa le v manjšini berejo spremne liste.
Saj pravim, da smo tudi sami pe pred nekaj leti futrali navedenega strupa na kile.
Ravno zaradi dezinformacij.
Mi smo bili poskusni zajčki.

Preverjeno bodo tako sedaj iztrebili Kitajce in Indijce, ljudi, ki do sedaj alzheimerjeve niti poznali niso, sedaj pa pandemija le- te.

Ampak ti moraš pa tudi vedeti, da se paracetamol zlorablja. In zato težave.
Saj že na tem in podobnih forumih bereš, kako že dojenčke mamice za vsako klinčevo izraščanje zob futrajo s paracetamolom.[/quote]
To je pa res, ko sem znanki rekla da bolj slabo spimo ker nasemu rastejo zobki je rekla: ah, jaz sem ji kar svecko dala v rit pa je spala! To edino pomaga.

Za zadovoljeno dnevno količino telesa po jodu, je potrebno pojesti dnevno 9 kg rib.
Iz soli izhlapi, ker je hitro hlapljiv.
Ostane torej še alga kelp.[/quote]

Ta je pa bosa. No, jod je elemtarno I2 in je v trdnem stanju. Ob segrevanju hlapi ter je izredno drazljiv za dihala in toksicen. Vendar clovek potrebuje jodid ( v obliki ki, nai niti ni vazno), kar dobi dovolj s hrano in jodirano soljo. Vemo, da prevec solimo hrano..

Verjemi, ribe nimajo elementarnega joda. Tudi ljudje nimamo elementarnega zvepla.

Aja, ki, nai ne hlapita. Halo?!

Pa tam en pise o lugolovi, da te kar zmrazi. Uzivanje je korozivno za poziralnik in zelodec, poleg tega zavre scitnico, da pride do hipertiroze, ker se ljudje predozirajo. Kaj so pa posledice, si naj pa kar vsak sam pogleda.

Danes ne mores verjet, kaj vse preberes. Ali ljudem res ni vec mar za zdravje, ali pa so res tako neumni.[/quote]

Kaj vsebuje lugolova raztopina in česa?

Kaj pomeni acetaminofen?
Koliko smrti in razpad jeter, ter ledvic je zakrivil?

Ampak ti moraš pa tudi vedeti, da se paracetamol zlorablja. In zato težave.
Saj že na tem in podobnih forumih bereš, kako že dojenčke mamice za vsako klinčevo izraščanje zob futrajo s paracetamolom.[/quote]

Vem. Na naše veselje le nismo vsi funkcionalno nepismeni in brez kritične distance.
Vemo pa tudi, kakšen presing se vrši tako na zdravnike s strani farm. lobijev, kot na bolnike, ki pa le v manjšini berejo spremne liste.
Saj pravim, da smo tudi sami pe pred nekaj leti futrali navedenega strupa na kile.
Ravno zaradi dezinformacij.
Mi smo bili poskusni zajčki.

Preverjeno bodo tako sedaj iztrebili Kitajce in Indijce, ljudi, ki do sedaj alzheimerjeve niti poznali niso, sedaj pa pandemija le- te.[/quote]
To seveda nima veze z daljsanjem zivljenjske dobe in pojavljanjem starostnih bolezni, ki jih prej niso docakali, ker jih je pokoncalo kaj drugega.

Vem. Na naše veselje le nismo vsi funkcionalno nepismeni in brez kritične distance.
Vemo pa tudi, kakšen presing se vrši tako na zdravnike s strani farm. lobijev, kot na bolnike, ki pa le v manjšini berejo spremne liste.
Saj pravim, da smo tudi sami pe pred nekaj leti futrali navedenega strupa na kile.
Ravno zaradi dezinformacij.
Mi smo bili poskusni zajčki.

Preverjeno bodo tako sedaj iztrebili Kitajce in Indijce, ljudi, ki do sedaj alzheimerjeve niti poznali niso, sedaj pa pandemija le- te.[/quote]
To seveda nima veze z daljsanjem zivljenjske dobe in pojavljanjem starostnih bolezni, ki jih prej niso docakali, ker jih je pokoncalo kaj drugega.[/quote]

Kdaj prej?
Moji stari starši umrli čez 80. Preživeli obe sv.vojni, aktivno prosotni v prvi.
Lugolova raztopina je bila uradno zdravilo do l. 1980. Ravno v prvi vojni je rešila več življenj, kot karkoli drugega.
Rekli so ji panaceja, tudi in predvsem zdravniki.
Danes pa se vrši gonja proti njej, ker je farmacija ne more izdelovati, ker je naravni proizvod, pa še učinkovito zdravi. Farmacija si ne more privoščiti zdravih ljudi.
Zato uporabijo tudi plačance, ki se imenujejo študent 20.
Kdo pri teh letih se s tem ukvarja?
V katerem študiju v 1.letniku?

Razen z mozolji. Kar tudi te navedena raztopina učinkovito posuši. Po vsem telesu. Brez heca.

Zakaj pa jo veterinarji uporabljajo?
Ker za živali uporabljajo le najboljše.

Vem. Na naše veselje le nismo vsi funkcionalno nepismeni in brez kritične distance.
Vemo pa tudi, kakšen presing se vrši tako na zdravnike s strani farm. lobijev, kot na bolnike, ki pa le v manjšini berejo spremne liste.
Saj pravim, da smo tudi sami pe pred nekaj leti futrali navedenega strupa na kile.
Ravno zaradi dezinformacij.
Mi smo bili poskusni zajčki.

Preverjeno bodo tako sedaj iztrebili Kitajce in Indijce, ljudi, ki do sedaj alzheimerjeve niti poznali niso, sedaj pa pandemija le- te.[/quote]
To seveda nima veze z daljsanjem zivljenjske dobe in pojavljanjem starostnih bolezni, ki jih prej niso docakali, ker jih je pokoncalo kaj drugega.[/quote]

Kdaj prej?
Moji stari starši umrli čez 80. Preživeli obe sv.vojni, aktivno prosotni v prvi.
Lugolova raztopina je bila uradno zdravilo do l. 1980. Ravno v prvi vojni je rešila več življenj, kot karkoli drugega.
Rekli so ji panaceja, tudi in predvsem zdravniki.
Danes pa se vrši gonja proti njej, ker je farmacija ne more izdelovati, ker je naravni proizvod, pa še učinkovito zdravi. Farmacija si ne more privoščiti zdravih ljudi.
Zato uporabijo tudi plačance, ki se imenujejo študent 20.
Kdo pri teh letih se s tem ukvarja?
V katerem študiju v 1.letniku?

Razen z mozolji. Kar tudi te navedena raztopina učinkovito posuši. Po vsem telesu. Brez heca.

Zakaj pa jo veterinarji uporabljajo?
Ker za živali uporabljajo le najboljše.


To seveda nima veze z daljsanjem zivljenjske dobe in pojavljanjem starostnih bolezni, ki jih prej niso docakali, ker jih je pokoncalo kaj drugega.[/quote]

Kdaj prej?
Moji stari starši umrli čez 80. Preživeli obe sv.vojni, aktivno prosotni v prvi.
Lugolova raztopina je bila uradno zdravilo do l. 1980. Ravno v prvi vojni je rešila več življenj, kot karkoli drugega.
Rekli so ji panaceja, tudi in predvsem zdravniki.
Danes pa se vrši gonja proti njej, ker je farmacija ne more izdelovati, ker je naravni proizvod, pa še učinkovito zdravi. Farmacija si ne more privoščiti zdravih ljudi.
Zato uporabijo tudi plačance, ki se imenujejo študent 20.
Kdo pri teh letih se s tem ukvarja?
V katerem študiju v 1.letniku?

Razen z mozolji. Kar tudi te navedena raztopina učinkovito posuši. Po vsem telesu. Brez heca.

Zakaj pa jo veterinarji uporabljajo?
Ker za živali uporabljajo le najboljše.[/quote]
Govorim o kitajcih in indijcih, ne o tvojih starsih.
Vedno ko nekdo zatrjuje da je nekaj dobro ta VSE in ne skodi NIČ se mi prizge rdeca lucka. To je namrec definicija za placebo.

Metamizol (Analgin, Metamizol STADA) ni brez recepta. Kodein je v caffetin tabletah, plivadonu, vecje jakost je samo na recept. Enako velja za naproksen, ibuprofen.[/quote]

metamizol je res na recept, imaš prav..spada pa v to skupino nenarkotikov, kot ostali našteti.

Kdaj prej?
Moji stari starši umrli čez 80. Preživeli obe sv.vojni, aktivno prosotni v prvi.
Lugolova raztopina je bila uradno zdravilo do l. 1980. Ravno v prvi vojni je rešila več življenj, kot karkoli drugega.
Rekli so ji panaceja, tudi in predvsem zdravniki.
Danes pa se vrši gonja proti njej, ker je farmacija ne more izdelovati, ker je naravni proizvod, pa še učinkovito zdravi. Farmacija si ne more privoščiti zdravih ljudi.
Zato uporabijo tudi plačance, ki se imenujejo študent 20.
Kdo pri teh letih se s tem ukvarja?
V katerem študiju v 1.letniku?

Razen z mozolji. Kar tudi te navedena raztopina učinkovito posuši. Po vsem telesu. Brez heca.

Zakaj pa jo veterinarji uporabljajo?
Ker za živali uporabljajo le najboljše.[/quote]
Govorim o kitajcih in indijcih, ne o tvojih starsih.
Vedno ko nekdo zatrjuje da je nekaj dobro ta VSE in ne skodi NIČ se mi prizge rdeca lucka. To je namrec definicija za placebo.[/quote]

Lahko rečem, da enako. So pa to panacejo, termin za lugolovo raztopino, uporabljali ravno zdravniki. Tudi, če niso vedeli točno, za kaj gre, so jo predpisali. “Saj nisem vedel, za kaj je šlo, in kako je pravzaprav delovalo, vendar je delovalo!”
To je njihova pogruntavščina, tu jo uporabljam v razvid, kako so vse, kar je bilo naravno, je delovalo dobro in v korist zdravju, skoraj 200 let, zamenjale strupene umetno pridobljene substance, ki imajo sploh vprašljiv in legitimen prihod na trg kot zdravilo, če govorimo o paracetamolu alias acetaminofen.

V Indiji in na Kitajskem pa je ravno pandemija alzheimerjeve demence tista, ki pove, da se zadeve dogajajo prehitro in v prevelikem obsegu, ne le življenjski stil.
Pri nas se življenjska dolžina skrajšuje, ne obratno.
Alzheimerjeva demenca postaja očitna bolj po 80tih, smrtnost proti 90tih. Pa še to predvsem zaradi padcev bolnika in poškodb stegnenice.

Nimam pa podatkov za te relacije.

New Report

Close