Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je spolnost intimna?

Zakaj je spolnost intimna?


A res? In zakaj potem ateisti ne seksate vse povprek in niste bilj promiskuitetni? Zakaj niste bolj liberalni pri seksu? Ne kar bluzit v tri krasne in za vse obtozevat religijo
[/quote]
Ne spraševat ateistov, sprašuj ateistke.


Religije = nadzor množic = laganje
[/quote]

Bumbar zivis v popolnoma nadzorovani druzbi s strani vlade in pol se ti obregnes ob religijo? Nihce ti bolj ne laze kot ti vkafa in pa tvoja baba bi rekel


Religije = nadzor množic = laganje
[/quote]

Torej:
Ti = ateist, ki seksa v intimi spalnice = hinavec
Al kako?


Ne spraševat ateistov, sprašuj ateistke.
[/quote]

Kot da bi odgovor drugacen

Kot da bi odgovor drugacen
[/quote] Kaj ti je odgovoril oče, ko si ga kaj vprašal? A je bi odgovor- mamo vpraš?

Kaj ti je odgovoril oče, ko si ga kaj vprašal? A je bi odgovor- mamo vpraš?
[/quote]

Pametnem ni treba nic sorasevati gledespolnosti vse pride samo po sebi ;tepcem je pac treba vse povedat in razlozit ;tako zdaj ves da nisem nikoli potreboval koga sorasevat glede spolnosti brat sem pa tud znal ze pri petih letih tako da…

Pametnem ni treba nic sorasevati gledespolnosti vse pride samo po sebi ;tepcem je pac treba vse povedat in razlozit ;tako zdaj ves da nisem nikoli potreboval koga sorasevat glede spolnosti brat sem pa tud znal ze pri petih letih tako da…
[/quote]
In kje omenjam spolnost:-))) Strahove vidiš:-)

No…saj ce kdo zeli delati kot zivali, lahko gre kamot zivet v gozd, se prehranjuje z mrhovino in tem kar najde, bos in nag sredi zime skace po grmovju, ne pozna ogrevanja ali klime, cele dnevi pazi, da ga kaj ne bi pozrlo…in seveda sexa kjer mu pase!


In kje omenjam spolnost:-))) Strahove vidiš:-)
[/quote]

Ka si ti en bumbar,res

Zato verjetno, ker psihološko zdrav človek ni ekshibicionist. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A da je taka kriza ratala, da bi kar na ulici počepavale kot kokoši? Ja babe, boste se morale pa začet drugače obnašat, da vas bdo dedci še sploh povohal.😁

Zato verjetno, ker psihološko zdrav človek ni ekshibicionist. 😉
[/quote]
Kera neumnost

Ka si ti en bumbar,res
[/quote]
Če pa domnevaš in predvidevaš v tri krasne. Mal kiksaš, ni treba panike zganjat, no.


Kera neumnost
[/quote]

Jah, potem pa seksaj pred ostalimi, javno. 😀 Če bi pred otroki, je zloraba. Zakaj neki, a ne?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če pa domnevaš in predvidevaš v tri krasne. Mal kiksaš, ni treba panike zganjat, no.
[/quote]
Butara;ti si en tistih za odvracanje pozornisti;ko je crno iz onata trdis da je belo in kaj si naj pol s tabo clovk pomaga?

Jah, potem pa seksaj pred ostalimi, javno. 😀 Če bi pred otroki, je zloraba. Zakaj neki, a ne?
[/quote]

Zakaj le ti butec? Znas pojasnit?

Zakaj le ti butec? Znas pojasnit?
[/quote]

Butec je tisti, ki mu je treba pojasnjevati obče stvari, ker mu zdrava pamet ne zadostuje. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Butec je tisti, ki mu je treba pojasnjevati obče stvari, ker mu zdrava pamet ne zadostuje. 😉
[/quote]
Butec je ki ne zna vleci rdece niti teme;v zem si ti svetovni prvak ze od nekdaj in v psiholoskem nakladanju in profiliranju


Butec je ki ne zna vleci rdece niti teme;v zem si ti svetovni prvak ze od nekdaj in v psiholoskem nakladanju in profiliranju
[/quote]

Če ti v življenju nisi odprl knjige ali vsaj povohal dela velikanov svetovne književnosti, ti jaz nisem kriv, da spraviš skupaj največ en stavek. In jaz bi se na tvojem mestu tudi počutil manj vredno. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če ti v življenju nisi odprl knjige ali vsaj povohal dela velikanov svetovne književnosti, ti jaz nisem kriv, da spraviš skupaj največ en stavek. In jaz bi se na tvojem mestu tudi počutil manj vredno. 😉
[/quote]
Kaj je manipulator? Res ne znas kaj drugega ?o cem je govora v tej temi? O knjizevnosti ti butara?


Kaj je manipulator? Res ne znas kaj drugega ?o cem je govora v tej temi? O knjizevnosti ti butara?
[/quote]

Ne bodi zafrustriran, če si že brez ženske in zasebnega življenja! Glej na življenje še malo s pozitivne strani, namreč forum ti omogoča, da si za vzdevek lahko nadeneš imena velikih zgodovinskih osebnosti, kot je bil Julij Cezar.
Mislim, da je skrajni čas, da nik zamenjaš z nečim novim, bolj odmevnim, zvenečim, recimo Napoleon, Aleksander Veliki, Einstein…, potem se verjetno ne boš več počutil tako majhnega in nepomembnega. 🙂 Aja, pa se je spet vmešala psihologija, kompenzacija… Jeb* ga … 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če te smeti, polne obtoževanja med sabo še kdo bere: po moje gre za skrivanja predvsem zaradi zaščite mladičev – otrok in preprečevanje krvoskrunstva. Če bi otroci starša gledali bi se kmalu začeli poskušati udeleževati in posnemati. To bi bilo za njih resno škodljivo. Še tako je tega preveč. Pri nas doma ne pobegnem kriče, če me kateri od otrok vidi golo, pa tudi ne paradiram gola okoli. O spolnosti povem, če jih kaj zanima, ko bodo starejši pa še kaj. Ni pa mi ok, da se otroke sili in vanje rine z nekimi didaktičnim urocami, če Sam ne pokaže radovednosti.
Nedvomno bi bila težava tudi posilstva, če bi ne bilo nekih zavor in pravil vedenja.

Ne bodi zafrustriran, če si že brez ženske in zasebnega življenja! Glej na življenje še malo s pozitivne strani, namreč forum ti omogoča, da si za vzdevek lahko nadeneš imena velikih zgodovinskih osebnosti, kot je bil Julij Cezar.
Mislim, da je skrajni čas, da nik zamenjaš z nečim novim, bolj odmevnim, zvenečim, recimo Napoleon, Aleksander Veliki, Einstein…, potem se verjetno ne boš več počutil tako majhnega in nepomembnega. 🙂 Aja, pa se je spet vmešala psihologija, kompenzacija… Jeb* ga … 😀
[/quote]

Kaj ti mislis je irelevantno ce se ne nanasa na temo in ocitno se z svojim vzdevkom zgolj ti poistovetis s svojin primarnim spolnim organom s cimer se ponovno vracava k osnovni temi ki se nanasa na intimo spolnosti in zakaj je temu tako;ce se povrneva k temi in temu jar indicira tvoj vzdevek potem je razumljivo zakaj zelis da tvoja spolnist odtane zgolj v tvoji lastni intimi in spuscene spodnje hlace postanejo sinonim za spuscene rolete v tvoji spalnici in ugasnjeno luc? Kaj se? Imas zeno zaklenjeno v cumnati o stric fritz?

Zato ker smo na višji ravni mentalno v primerjavi z ostalimi živalmi.

Približno tako brihtno vprašanje, kot da bi se spraševal, zakaj se poserjemo na samem na wc, ne pa v javnosti.

New Report

Close