Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je spolnost intimna?

Zakaj je spolnost intimna?


Hm,a ti bi mone in monovce gledala med sexom ali kako?
Pa brez zamere, prisotni moni in mone. :)). Jaz vas pač ne bi.. gledala med sexom.

Preprosto zato, ker to je intimno dejanje, ki ga deliš z izbranim človekom zasebno no.

Ker če smo realni inteligentna oseba to čuti kot nekaj primitivnega, prostaškega in malokdo si želi, da ga nekdo opazuje pri njegovem najbolj “živalskem” početju…

Saj ni treba, da je, če bi rada gledalce se vpiši v najbližji swingerski klub, pa je problem rešen.
Sicer pa večina ljudi (ne živali, ljudi) povezuje spolnost in bližino s čustvi, torej tudi ljubeznijo ali vsaj zaljubljenostjo – čustva pa so intimna, ekskluzivna (namenjena točno določeni osebi). Od tu tudi potreba po intimi, bližini in spolnosti, ki zadeva samo dva, ta je tudi izraz njune najgloblje povezanosti, telesne in čustvene.
Če mene vprašaš, v tej navezi ni prostora za tretjega, še manj za publiko.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Saj ni treba, da je, če bi rada gledalce se vpiši v najbližji swingerski klub, pa je problem rešen.
Sicer pa večina ljudi (ne živali, ljudi) povezuje spolnost in bližino s čustvi, torej tudi ljubeznijo ali vsaj zaljubljenostjo – čustva pa so intimna, ekskluzivna (namenjena točno določeni osebi). Od tu tudi potreba po intimi, bližini in spolnosti, ki zadeva samo dva, ta je tudi izraz njune najgloblje povezanosti, telesne in čustvene.
Če mene vprašaš, v tej navezi ni prostora za tretjega, še manj za publiko.
[/quote]

Dobra obrazložitev. In to od moškega. Ne moreš, da verjameš. :))

Dobra obrazložitev. In to od moškega. Ne moreš, da verjameš. :))
[/quote]
Tebe pa še kar presenečam… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Tebe pa še kar presenečam… 😉
[/quote]

Kaj pa vem, ko se vržeš na politično področje, me skoraj vrže s stola. :))) O splošnih vprašanjih pa dobro razmišljaš.


Dobra je ta z lulanjem ja :). Zakaj potem se ne plenimo vsega kar nam ugaja? Zakaj se ne pobijemo, ce si gremo na zivce? Zakaj hrano prej skuhamo ali olupimo? Zakaj sploh govorimo in nosimo obleke? Ljudje smo a ne?


Hm,a ti bi mone in monovce gledala med sexom ali kako?
Pa brez zamere, prisotni moni in mone. :)). Jaz vas pač ne bi.. gledala med sexom.

Preprosto zato, ker to je intimno dejanje, ki ga deliš z izbranim človekom zasebno no.
[/quote]
Al ne razumeš, ne gre za to, ona misli, da bi tako prišla na svoje, ker jo noben noče, če bi se lahko kar ponujala in nastvlajla povsod v javnosti. Klinc, čedalje več bo takih, so si same zakuhale, da jih dedci ne marajo.😁

Je že John Lenon in marsikdo ored njim to ugotovil: [img]http://static1.quoteswave.com/wp-content/uploads/2013/09/We-live-in-a-world-where.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Tu je glavni razlog zakaj ves ta sram. Saj tzdi danes vidiš da spolno zadrti so iz hribov doma, neki hudi verniki, o tem ne upajo reči na glas niti besedice.

Si predstavljate prizor, ko greste po mestu in se vaša žena daje dol sred ulice?

Bo treba Mireli obrazložit nekatere razlike med ljudni in živalmi, glede kazanja intime v javnosti .

New Report

Close