Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek zakaj JJ računa

zakaj JJ računa

na glasove iz tujine???

http://www.finance.si/224454/Jansa_Verjetno_se_bomo_izenacili_s_SD

hja ,če na njih kdo lahko računa je to NSi!

očitno sedaj svoje farba do konca, ejejej sprijazni naj se!

ne vem, sem mislil da si pri teh letih in xxx otroci kaj bolj pametna..

pa pojdimo po vrsti kot v 1. razredu..

če NSI dobi tisti 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (kar je sicer res malo verjetno!)..
se povsem spremeni {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vrednost strank v parlamentu..

še vedno bo zmagovalec SD, bo pa koalicija težje vzpostavljiva, če ne celo nemogoča..

štekaš??

hahaha, ne tole pa res ne štekam!!!

uf..
manj {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ..manj levih poslancev..
manj levih poslancev(SD) + manj levih poslancev(ZARES +LDS)

uf..
manj {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ..manj levih poslancev..
manj levih poslancev(SD) + manj levih poslancev(ZARES +LDS)

Ste gledali Dnevnik?

Ljudje naj bi v Kanadi skupaj z glasovncami v pismu dobili tudi prospekte SDS.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

saj o tem je govoril Potrč in da bodo razmišljali o pravnem sporu!

pa ne samo v Kanadi tudi drugod!

V Ljubljani obstajajo resni sumi, da so člani odborov po zaprtju volišč smai podpisali tiste, ki niso prišli volit in v njihovem imenu obrkožili SD.

hahaha, a ressss, kaj ni bilo pri vseh volilcih prazen prostor na mestu podpisa.

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042209556

Nemogoče !!!!!!!!
Člani odborov in volilnih komisij na terenu so tudi člani ene od strank ( komisija ima 3-4 člane in vsak je član ene od strank ) tako , da je mahinacija z podpisovanjem nekoga drugega nemogoča , ne da bi člani komisije to videli .
Tu kjer sem jaz volil je bila 4-članska komisija in vem da so bili iz SDS , SD , NSi , ZARES , res me zanima kako pred tako komisijo goljufaš in podpišeš za nekoga drugega člani komisije pa bi to mirno gledali ???

V volilnem odboru je 6 članov, tudi pripadniki strank. Mislim, da moraš biti presneto neumen, da se spustiš v kakno goljufanje. Pa še precej reskiraš, saj v nedeljo niti ne veš, koga bi podpisal… kaj če je ta človek zaprosil za glasovanje po pošti ali v drugem kraju? Ni kar vse prazno za podpisat… Kdor ne sedi v odboru, lahko misli, kaj vse se dogaja, ko si pa tam, je pa to precej resna muzika. Bi pa rekla ja, da so tile odbori precej neizkušeni in naivni, če vsakih sedijo notri drugi pripadniki strank in kar na oko postanejo predsedniki odbora. Za to sem zelo proti, da se daje pripadnike strank v odbore, če nimajo nobenih izkušenj.

čist možn da je blo v kakšni volilni komisija večina recimo za sd (samo hipotetično) zato ker jest sm pač rečmo temu desničarka 🙂 pa sm bla do sedaj vedno na volitvah-refernedumih letos so me pa kr skenslal, prejšna leta so pa stalno jamral da kao noben noče delat na volitvah…malo je čudno vse skupaj…

a resss, kaj pa tvoja volivna pravica????:))))))

New Report

Close