Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Zakaj kraljica pije kri belih otrok,a ni od vseh enaka kri?

Zakaj kraljica pije kri belih otrok,a ni od vseh enaka kri?

Sem mislila,da je kri od vseh enaka a zgleda ni,če kraljica pije samo od belih otročkov kri,zakaj nepije od črnčkov al pa kitajčkov?A pol imamo različno kri al kako?Groza kaj se grejo.

Kaj pa verjameš take traparije. Jasno je, da ne pije ne krvi belih, ne krvi kakšnih drugih otrok.

Noro, res, ampak če bi pila bi bila to kri kvečjemu črncev. Še svoje dvorjanke je pošiljala na delo v Afriko, da bi se dokopala do črnske krvi.
: ))

Če že komu pije kri, potem je to vojvodi Filipu. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ha ha :)))

Kraljica je placento, ko na dvoru v podzemlju rodijo ženske, je kraljica zraven in poje posteljico in placento, ter mlado kri, zato je nesmrtna!

Tu smo anonimni. Po pravici povejte, koliko vas verjame v to. Jaz sem nekaj časa verjela, bi še verjela, če bi se za resnično pokazalo karkoli iz teorije zarot (če izvzamemo kovid). Kup govorov, videov, nobenih konkretnih dokazov.

A to je tudi megica rekla. Da noče krvi od arota ampak sam od đorđa, šarlote pa luisa.
Hahahahah

Kraljica ne pije nobene krvi in ni nesmrtne.
Skrivnost je v dobr zdravniški oskrbi na dvoru.

New Report

Close