Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj me mučiš?

Zakaj me mučiš?

Ja, ti nagajivka moja. Povej kje sem te videl, da sem te sanjal tako natančno!

Ja sej si si ze sam odgovoril..samo sanjal si me. 😉

www.studentarija.net

Pa kako sem vedel, ljubica kakšna si? To mi povej!

Tega pa ne wem..mogoce kksne vrste telepatija 😉

www.studentarija.net

… sladkobeseden KIR…bi ti najrajš jezik odgriznila in pojedla…se zavedaš, da delaš zmedo v srčkih in muckah po vsej sončni strani Alp… se igraš do onemoglosti s sladkimi besedami, si moram kar “čepke zatlačit v ušesa”…
…in se hkrati ne morem upreti skušnjavi, da te ponovno berem…

Al sva pa že nekoč bila skupaj in tako lepo plesala, se poljubljala, pa….

Potem sva pa zihr plesala na kksne latino ritme…verjamem da ti zihr dobr pleses 🙂

www.studentarija.net

O Tjaška moja, jaz bi pa sam tebi dal jeziček v tvojo lepo miško in ti gumbek obdeloval dokler te ne dvignem v oblake naslade

Kako si zdaj zadela?!!!!! Latino mi je najbolj pri srcu, saj verjetno veš da sem na pol Lah. Pa kako bi lepo zaplesala, čustveno, lepo, vsi bi se odmaknili in prepustili prostor nama. Midva pa bi čutila le telesa, no dele najinih teles, se gledala v očke…. Ti paše?

No zdj si pa nasel nacin kako bi se jaz zacela kr topit..ples je zame neki posebnega..salsa na primer je zame zelo cuten ples..s pravim plesalcem je pa sploh super.

www.studentarija.net

…ti bom usta najprej umila, z žajfnco…ga cel dopoldne vtikaš levo in desno…
…me še ne boš speljal, se bom še čist en mal odklopla…

Pa govorim ti, da sem pravi jaz, ne pa nek Remedy!

Ti porednica ti!

Ja sj jaz ti verjamem da pri vseh svojih izkusnjah najdes pravi nacin do zensk..

www.studentarija.net

Ljubica, ne do žensk! Do tebe bi rad.

…torej, poljub sladkobesednež…zaenkrat bo dovolj…ugotavljam, da slej ko prej te vsaka cmokne in še kaj več, zanimivo kajne…čeprav, najrajši bi roke stegnila skozi ekran, te zagrabla za kravatlc, potegnila skozi, ups…in že si moj…

Ja le pazi da tega kksna ljubosumnica ne prebere 😉

www.studentarija.net

…lepotec, koliko naenkrat jih pa ti takole crkljaš… bi si zaslužil nagrado…se mi zdi, da narediš več za osamljena in nesrečna ženska srca, kot kterkoli psihoterapevt v državi…

Saj ne sme, to pišem sam teb, a ne vidiš?

A ne ljubica? Predlagaj me za namestnika k dr Ruglju.

No ce pa samo men pol nej pa bo. 😉

www.studentarija.net

…široko je tvoje srce…da ne bo težav?

Tjaška, enkrat mi ga bo kar razneslo!
Sicer pa: dobro jutro, lepo spančkala? Pa sex,si bla lepo potešena?

…spančkala lepo, blo mal gužve zjutraj, ko se je sončeče, ki sliši na otrok, odločilo, da rabi sladke objeme z leve in desne…potešitev…hja, smo mal v krizi…ni več enga pravga ognjemeta…ampak, počasi se daleč pride in tko tud delamo…

To maraš pa čim prej zrihtat in ne samo ognjemet, kar vulkan naj bo!

New Report

Close