Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj me mučiš?

Zakaj me mučiš?

Bila si tam. Vsa dišeča in vabljiva, s spuščenimi lasmi nedoločljive barve, prelepo postavo. Tvoje oči so vabile, vabile so tvoja usta, tvoje roke, tvoje telo… Tako blizu si bila… Stegnem roki k tebi, ti pa se odmakneš in vsakokrat ko te poizkušam doseči, se bolj oddaljuješ… Nazadnje si samo še svetleča zvezda na nočnem nebu, potem si se razpršila kot meteorski dež…

Kdo si bila, vsaj javi se!

Si prepričan, da ni bila ena od treh sester? 😉

Pismo, kren, čist lahko, haha

Lepo se imej!

To je bla zihr sanjska zenska 🙂 te so vedno nedosegljive 😉

www.studentarija.net

Vendar si se javila! Ti si torej bila? Pol s pa ti moja sanjska ženska!

Ne, ne…jaz mam dolocljive barve las..pa moja postava ni prelepa..ok usta so res vabljiva..ampak to je samo en faktor. 😉

www.studentarija.net

Nič se ne zgovarjaj, ti si bila – z lepimi ustki pa lase če se ne motim dolgi, temnorjavi! Si bla al ne?

Pozdravljen lepotec!

Sem te opazila, me je kar malce odneslo, …ko sem poslušala tvoje lepe besede, ki pašejo ravno v tisti del srčka, ki ga rahlo zebe,ko so te želele moje roke, moje telo,…sem ti hotela povedati vroooče besede na uho…pa vendar, ravno, ko sem bila dovolj blizu in ti odpirala svoje telo, si omotičen od strasti, s stegnjenimi rokami proti meni zašepetal čarobno besedo…
…backa…

…zemlja kliče KIRa…

Tjaška, tako zelo lepo pišeš, sam si tud mal žleht, se ti ne zdi?

Ne vem ce sm bla…kje si me pa vidu..al si me samo sanju? 😉

www.studentarija.net

OPROSTI, maš prav…sarkazem ponavadi naleti na odpor…to bi že lahko vedela…
Drugače pa, sladkobesednež, zelo lepo pišeš, mi postane kar toplo pri srčku ko te berem … in hkrati izvabljaš iz mojih ustec nagajive nasmehe…sem vedno govorila, da so sladke besede balzam za žensko srce in da le tisti, ki jih obvlada lahko resnično kraljuje muhavi ženski duši…

…še enkrat, oprosti, sem res bila brez potrebe zlobna, priznam…

Al si vidla kako resnično jst sanjam? In veš zakaj?

Nič oprosti! Kljub sarkazmu te zelo rad berem, le kje si bila prej?

Tud ti si naredila, da se kar topim. Hvala ti!

Nimam ti kaj oproščat. Tako lepo pišeš, da se kar topim. Le kje si bila prej?
Hvala ti!

Tjaška, ni kaj oproščat, kjub sarkazmu tako lepo pišeš, da se kar topim. Hvala ti!

Zdaj se pa jaz oproščam, prej ni pokazalo, da je bilo sporočilo poslano

Torej, sladkousti KIR, sem se slučajno zgubila, sem knjigce iskala, pa kaj…naletela na moškega, ki brezkompromisno osvaja ženska srca… si mi povzročil zmedo v srčku in glavi…
…ampak, kljub vsemu, najbolj si mi pa ostal v mislih, ko si za svojga otročka “klatil zvezde z neba”… bravo očka.

No powej zakaj…

www.studentarija.net

Če pa take zadeve zahtevajo od mene, hahaha

Ker te LJUBIM, srček! Sem preveč oseben?

V bistvu si prov prikupen. 🙂

www.studentarija.net

Res je srčkan, kajne?
Bi ga kar s sabo vzela in pocrklala…o nebesa…

Sej si ti tud! Sam nis odgovorila ali sem res videl točno tebe

Bi, a ne?

A sm te nagajivo pogledala in se ti nasmehnila preden si me izgubil izpred oči?

www.studentarija.net

New Report

Close