Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Zakaj moja maska, razdalja, razkuževanje ne velja v drugih občinah SLO??

Zakaj moja maska, razdalja, razkuževanje ne velja v drugih občinah SLO??

evo – vsi smo na enakih zaščitnih ukrepih … pa vedar te zaščitni ukrepi ne veljajo preko občinske meje !!
A mi lahko kdo iz NIJZ, vladine strokovne skupine ga Kovid 19 razloži, zakaj maska, radalja, razkuževanje deluje v moji občini, ne pa tudi v drugih občinah … vsaj države SLO ???

😀 Si pa za hece. Ukrepi delajo na ljudeh ne na virusu.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zato, ker v eni občini dihaš en zrak, v drugi pa drug. 🤣😂😜

Zato, ker v eni občini dihaš en zrak, v drugi pa drug. 🤣😂😜
[/quote]

Bravo! Končno razumem razmišljanje politikov, thanks.

Ne morjo ti povedat saj v teh ukrepih ni nobene logike, razen te da nas jebejo v glavo in nas delajo živčne.

Ne zastopijo da nekdo ki se bo držal, ne bo okužil nobenega. Tisti ki bo hotel sirit virus, ga širil bo in to povsod. Papirja da greš v lekarno ali odnest tablete bolnemu staršu v drugo občino ni težko spisat. Jaz sicer ne širim nič, sprehajam se pa po celi Sloveniji kot da ni nič z dopustnimi razlogi. So luknje v izjemah. Problem je ker tako delajo tud tisti ki vedo da so okuženi. Kolk jih ostaja v izolaciji pa nebom javno pisal.

Ne vem a ste res neumni, ali se samo delate. Omejitev na občine je, da znižaš pretok prebivalstva in medsebojno druženje. Kok težko je to dojet?

Pa ti si nor! Kdo pa hodi folk spoznavat v druge občine?
V drugo občino greš športat, gobe nabirat ali lučke gledat. To je vse na prostem.
Dosegli so to, da se ljudje družijo doma v zaprtem prostoru in ne na svežem zraku. Ker 400€ kazni je pa že pol plače ali ena pokojnina.
Izključen namen tega ukrepa torej je, da se okuži čim več ljudi!
Sla po oblasti nad ljudmi je neizmerna.
Da mi en prepotenten plešast dec določi kdaj grem lahko lučke gledat v drugo občino, je pa višek.

New Report

Close