Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Da vidim, kakšne so moje jasnovidne sposobnosti?
Torej, koliko so visoki naši monovski moški:
– Viharni – 176 cm
– BDBT – 186 cm
– Popay – 181,9 cm
– Željko – 178 cm
– Banda di Lupi – 190 cm
– Pikulet – 184 cm
– Matjažko – 178 cm
– Gunnar – 177 cm

Sam res, vse je v okviru višine, dolžine, € ….
Kje so čustva?
Mi da misliti reCaptha – Potrdi – Nisem Robot!

Je zadnjič Banda di Lupi dobro povzel – ženska postavlja pogoje, kot da bi bil razgovor za službo.
Torej idealen partner nima nič s čustvi, ampak morajo pri tem biti izpolnjeni določeni kriteriji?
Tako kot pri robotih?
[/quote]

Mislim, da podobno velja tudi za moške in zgleda, da ni vezano na spol, pač pa bolj na stil “iskanja”

Poznaš privlačne tipe visoke od 160 do 170?? To so otroci. Aahahahaha

Tip brez višine, že v štartu ne more biti privlačen, pač palček za ženske -160cm. Vse, ki smo visoke 170 plus, pa vemo, da manjši od 185 sploh ne pridejo v poštev.

Je ni grše stvari na svetu, kot da je moški manjši od babe. Ampak dobiti danes visokega moškega je problem. Sami miniaturci.

Opažam da tele zadnje generacije moških študentov so prav hecne, vsi so taki mali, suhceni, s čudnimi frizurami, prav poženščeni delujejo. Vidim v trgovini med malico, marsikatera srednješolka je višja od svojih sošolcev

Uuuuu [hashtag=moški]#moški[/hashtag], pa sem mislil da sem še vedno v [hashtag=Junior]#Junior[/hashtag] kategoriji ^ . ^

Uradno sem ravno na sredini med 185cm in 190cm pa si računaj…

Si vis pacem, para bellum.

Poznaš privlačne tipe visoke od 160 do 170?? To so otroci. Aahahahaha

Tip brez višine, že v štartu ne more biti privlačen, pač palček za ženske -160cm. Vse, ki smo visoke 170 plus, pa vemo, da manjši od 185 sploh ne pridejo v poštev.

Je ni grše stvari na svetu, kot da je moški manjši od babe. Ampak dobiti danes visokega moškega je problem. Sami miniaturci.
[/quote]

Je ni grše stvari na svetu kot ženska, ki je visoka kot žirafa.

Namig:
Kaj pa, če niso moški problem (sami miniaturci), ampak je problem v tebi?
Na to pa nisi pomislila?

Ker sem visoka in mi nižji od mene niso všeč. 185cm je nižje od mene.

Jaz sem visoka 164cm, moj mož pa 193cm. Meni je prav smešno, ko se pogovarjam z moškim, ki ima oči na isti višini kot jaz… ali pa malo višje. Enostavno sem navajena, da moškega gledam (kar precej) navzgor. Nizki moški mi niso privlačni. Zakaj? Ne vem 🙂

Enkrat je sestrična pripeljala domov tipa, nevem če je bil 160. Po višini sta bila tam-tam. Prav hecno sta delovala, kot dva otročka

Babe a lahko zvem vaso visino in kilograme.
Pomojem ste same manekenke.

Tud jaz sem majhna in tud moj je velik. Samo s to razliko, da meni sploh ni smešno, ko se pogovarjam z manjšimi. Zgleda da nima veze s cm ampak s smislom za humor 😉

babe komplicirate povsod, zdej je že višina važna?? :)) no mal se hecam, visok sem 181 imel sem pa punco k je bila 150

Noces vedet kako izgledajo te zenske ki iscejo 185+

Al so zirafe
Al so zavaljene
Al so ze cez 30 in itk ni vazno kaj misljo ker jih noben ne mara.

Ce ti mlada in lepa rece da nisi dost velik, razumem, da ti stara ovenela koka to govori ne pa nesmisel.

Sicer je pa z zenskami tko al tko da za razliko od tipov fafajo, fukajo ce so nagrajene =)


[/quote]
Slovenci smo s 180,3 cm na desetem mestu lestvice najvišjih na svetu. Tik pred nami so s povprečno višino 180,5 pristali sosedje Hrvati, medtem ko so Srbi zasedli tretje mesto s povprečno višino 182 cm.
Prvo mesto si, upoštevajoč podatke, objavljene na Wikipediji, delijo Nizozemci in Črnogorci, ki imajo enako povprečno višino – 183,2 cm. Enak rezultat – 182,4 cm si na drugem mestu delijo tudi Danci in Norvežani.

mi je čisto vseeno, kolikšna je njegova višina, samo da ima toliko dovolj dolge noge, da ga med plesom ne suvam v mednožje 🙂

Ostalih stereotipov, da mora bit moiški višji, pa varnost in stik v objem in bla, bla, bla, se pa po toliko letih in dosedanjih zvezah nikakor ne držim. Ker so glede na izkušnje brezvezne. Če mi je moški všeč, je lahko končno tudi 10 cm nižji od mene, samo da so njegove noge dovolj dolge.

Bodi prizanesljiva do svojih potomcev, da ne bodo tako kot ti “štrleli” za 15 cm iz povprečja. Izberi si no nižjega moškega od sebe, da bodo potomci glede višine v nezakompleksanih oblakih, za razliko od tebe 🙂

To pa nikakor nikakor res – ti napišem iz izkušenj – imela 197cm visokega, pa je imel precej krajšega od tistega, ki je bil visok 175cm ( 22cm, pa ne merjeno od korena pri anusu, ampak dejansko toliko na voljo za pomakanje)…. Tako da….. Pade tvoja teorija 😛

Kolk pa maš ti? 1,60 al 1,70?

Bodi prizanesljiva do svojih potomcev, da ne bodo tako kot ti “štrleli” za 15 cm iz povprečja. Izberi si no nižjega moškega od sebe, da bodo potomci glede višine v nezakompleksanih oblakih, za razliko od tebe 🙂
[/quote]

Zdaj, ko je že sezona vrtnih palčkov tukaj, lahko prizaneseš ljudem s svojim pametovanjem in greš raje stražit vrtne gredice 😀

Moj ni, pa mu nič ne manjka 😉

Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm, verjetno imate v glavi, da je v vojnih razmerah boljša, bolj vidna tarča. 🙂 aja , pa veliko premoženja mora imeti, ampak ne v hlačah.


[/quote]

Je Kerum recimo pa Zoki sta tipična predstavnika visokih Hrvatov in Srbov.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Mene si sicer nekoliko pomanjšala, drugače pa kar blizu.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz imam dva metra in sto kil…..so plusi in minusi.

New Report

Close