Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Zakaj mora biti moški velik najmanj 185 cm?

Gre za to, kaj je komu privlačno. Glih tko kot določene ženske ne bodo povohale nižjega tipa od 185 cm, tko ti ne boš ene bajse ane? 🙂

Rule 34

Zato pa svojih centimetrov ne dam. So dragocena dodana vrednost.

Si vis pacem, para bellum.

Dolgo nazaj, ko sem bila še mala pupa, mi je bilo zelo čudno, ko sem videla gospoda, ki je imel pol manjšo ženo ob sebi …
Vprašam nono, če je to normalno, pa mi odgovori:
“Seveda, v postelji se vse poravna.”
Kako? Mi ni bilo razumljivo?
No, zdaj mi je.

Zato pa svojih centimetrov ne dam. So dragocena dodana vrednost.
[/quote]

Katerih centimetrov? Misliš na tiste okrog trebuha?

Dolgo nazaj, ko sem bila še mala pupa, mi je bilo zelo čudno, ko sem videla gospoda, ki je imel pol manjšo ženo ob sebi …
Vprašam nono, če je to normalno, pa mi odgovori:
“Seveda, v postelji se vse poravna.”
Kako? Mi ni bilo razumljivo?
No, zdaj mi je.
[/quote]

Ne drži ravno ta stara šraga – sploh sedaj v času gibčnosti in novih inovativnih seks položajih, pa tudi nekaj “starih klasičnih” ne.
Pri določenih položajih zmanjka – če so noge ali roke prekratke :). Stoječka, en proti drugemu, če nimata dovolj enako dolgih nog in višine mednožja, ni govora za ta stoječi užiek – pa nikakor ni isto, kot met jo v naročju, naka.
Ali pa kavboj stil, če je ženska niskorasla na visokem dolgem moškem, nikakor ni dovolj “dolga” s trupom, da ji on lahko vmes glavo da v “prsni naslonjač”, ker če se naprej nagne, ne “doseže njegove glave…. – ker se sname dol z “vtikača”, pa spet ni OK, kerje prekratka, žal… 🙂

Mi je povedal een, ki je imel prej žensko, i je bila visoka 165cm, zdaj ima pa 10 cm višjo :))

Ne drži ravno ta stara šraga – sploh sedaj v času gibčnosti in novih inovativnih seks položajih, pa tudi nekaj “starih klasičnih” ne.
Pri določenih položajih zmanjka – če so noge ali roke prekratke :). Stoječka, en proti drugemu, če nimata dovolj enako dolgih nog in višine mednožja, ni govora za ta stoječi užiek – pa nikakor ni isto, kot met jo v naročju, naka.
Ali pa kavboj stil, če je ženska niskorasla na visokem dolgem moškem, nikakor ni dovolj “dolga” s trupom, da ji on lahko vmes glavo da v “prsni naslonjač”, ker če se naprej nagne, ne “doseže njegove glave…. – ker se sname dol z “vtikača”, pa spet ni OK, kerje prekratka, žal… 🙂

Mi je povedal een, ki je imel prej žensko, i je bila visoka 165cm, zdaj ima pa 10 cm višjo :))
[/quote]
Enaindvajset centi razlike, pa se da marsikaj. Kakšna stvar je pač malo težje izvedljiva, se pa vseeno da (magari na prstih) 🙂


Enaindvajset centi razlike, pa se da marsikaj. Kakšna stvar je pač malo težje izvedljiva, se pa vseeno da (magari na prstih) 🙂
[/quote]

Niso vse tanizke akrobatke in gimnasitčarke, a veš 🙂 In obratno – niso vsi tavisoki “gibčni giboni”, da bi dosegli tisti ključni dodatni ( uh) zaradi razlike v centimetrih.. Pri veliki višinski razliki je neskladje zagotovi v se*ksu, za dober užitkarski seks – mnogo položajev je “no go”:…. Tudi 69 varianta -pri eni malo nad 160 cm in enemu , ki ima skoraj 2 metra. Njej zmanjka “dolžina nogic”, da lahko ponudi svoj zadek v enakovredno obdelavo v zanj udobno ležečem položaju, ne pa da mora še vaje za 6packe on zraven delat….Sorry, realty sucks….

Ko tule berem, kako da je s*ks pri veliki višinski razliki ‘no-go’ in da ne velja, da se ‘v postelji vse poravna’ – ker je ona prekratka on pa predolg – ja, kako pa potem košarkarji hendlajo te stvari?

Ker košarkarkji, kolikor vidim, imajo žene, ki so po celo nadstropje pod njimi. Redko vidim košarkarja z visoko žensko. Njihove žene dostikrat še 170 cm nimajo.


Enaindvajset centi razlike, pa se da marsikaj. Kakšna stvar je pač malo težje izvedljiva, se pa vseeno da (magari na prstih) 🙂
[/quote]

Where there’s a will there’s a way! 💪

Kakšne dobre štikle znajo pomagat pri tem. Niso švoh zadeva. 😉 Tud v postelji ne. 😉

Kakšne dobre štikle znajo pomagat pri tem. Niso švoh zadeva. 😉 Tud v postelji ne. 😉
[/quote]

Jaz prisegam na Loboutinke. 👠

Jaz prisegam na Loboutinke. 👠
[/quote]

CL for the king, saj to itak vemo. Ampak vse ostale so tud kar (zelo) ok. 😉

CL for the king, saj to itak vemo. Ampak vse ostale so tud kar (zelo) ok. 😉
[/quote]

So ortopedski čevlji Borovo – Borosana Stretch tudi kar (zelo) ok?

So ortopedski čevlji Borovo – Borosana Stretch tudi kar (zelo) ok?
[/quote]

Če so uporabljeni za tisto, za kar so bili v osnovi mišljeni (torej za dolgotrajno stanje na nogah, delo v kuhinji in podobno) so baje top, ja. 😉

Isto velja za čevlje z rdečim podplatom. Kot erotični rekvizit so top, za vrt prekopavat pa ne ravno. 😉

Mene pa predvsem žalosti, kaj je v glavah ljudi, ko berem tele zapise polpismenih ljudi. Kako je ljudem SMEŠNO gledati nizke ljudi. A potem vam je blazno smešno tudi gledani ljudi, ki imajo še kakšen hujši hendikep, kakšno obliko telesne ali duševne prizadetosti? S tem, da vam je smešno, izražate samo lastno frustracijo in nezadovoljstvo nad sabo, saj se zadovoljni ljudje na tak negativen način ne ukvarjajo z drugimi (temveč so jim kvečjemu naklonjeni pomagati). Enako se kaže z naslavljanjem s “palčki”. Čestitam, ker ne spadate med palčke, upam, da boste lažje spali, čeprav glede na frustracije, ki se na ta način kažejo, temu ne bo tako.

Meni je jasno sicer, da je večini žensk višji moški privlačnejši – tu gre preprosto za lastnost, ki vpliva na (povečuje) fitnes potomcev, hkrati pa lastnost igra vlogo le pri moških zaradi spolnega dimorfizma. Zato mi je pa toliko manj jasno, da je lahko razlog za zavrnitev razlika v višini med nošenjem pet??? Zakaj pa potem sploh potreba po petah, če si že dovolj visok??

Na kratko …. moški mora biti visok najmanj 185 cm, zato, da mi pri 175 cm ni potrebno hoditi v balerinkah, ampak lahko obujem tudi seksi čeveljce z rdečim podplatom.
👠💄💋

Dober zapis.
Se strinjam s teboj.
Tiste, ki pišejo, da je smešno gledati nizke ljudi so vredne pomilovanja.
Smilijo se mi.
So brez globine. Brez empatije. Žaljive.
Ne nazadnje tudi brez EQ. Verjetno pa tudi IQ.

Se vse našemljene maškare, ki mislijo, da so vrhunske lepotice, sploh zavedajo kako so SMEŠNE s trepalnicami, mi spominjajo na peruti.
S kilo fasade na obrazu in umetnimi nohti in lasnimi podaljški?
Ja, one so smešne, ker so kot klovni in lahko na to vplivajo/ je njihova izbira …. ne pa ljudje, ki so nizke rasti in so dosegli višino, ki jim je bila namenjena že ob rojstvu.


Leonardo di Caprio in Brad Pitt odpadeta kot knof od gat. Oba imata tam okol 180 cm.


Leonardo di Caprio in Brad Pitt odpadeta kot knof od gat. Oba imata tam okol 180 cm.
[/quote]

Res je. Mi pa ostanejo še Adrien Brody, Liam Neeson, Gerard Butler in Dwayne Johnson.
Samo jaz bi pri teh verjetno odpadla kot knof od gat. 🤷‍♀️

Res je. Mi pa ostanejo še Adrien Brody, Liam Neeson, Gerard Butler in Dwayne Johnson.
Samo jaz bi pri teh verjetno odpadla kot knof od gat. 🤷‍♀️
[/quote]

No, da se razumemo … vsekakor bi verjetno odpadla tudi pri Leu in Bradu.
Me pa zato Jože zelo obrajta. 🤗

Okus je pač okus. Bi pa lahk res vsak pri sebi razmislil (oz.to od odraslega človeka nekak pričakujem) na kak način in, če sploh, naj izraža neskladje dejanskega stanja drugih s svojim okusom.

Od kje tebi to? Kaj pa Dinarsko gorstvo? Tam so eni najvišjih ljudi na svetu.

New Report

Close