Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški ne marajo feministk?

Zakaj moški ne marajo feministk?


A misliš da bi moški sovinist in feministka lahko skupaj furala.? Meni gre na smeh ko si to predstavljam
[/quote]

Lahko bi skupaj furala, če bi oba spoznala, da to ni prava pot in da se več da doseči na lep način. Niso vsi pari taki, kot bi jih narisal. So pari različnih nacionalnosti, veroizpovedi, političnega prepričanja, vse živo. Mogoče bi ju ljubezen spremenila na bolje. :))) Evo, antilopa idealistka. 😉

Seveda, sploh če si feminist. 😉
[/quote]
A to je tisto sem ljubitelj žensk vendar imam v postelji raje moškega

Lahko bi skupaj furala, če bi oba spoznala, da to ni prava pot in da se več da doseči na lep način. Niso vsi pari taki, kot bi jih narisal. So pari različnih nacionalnosti, veroizpovedi, političnega prepričanja, vse živo. Mogoče bi ju ljubezen spremenila na bolje. :))) Evo, antilopa idealistka. 😉
[/quote]

Šovinist se prekvalificira v jezno transspolno lezbijko moškega izgleda in je problem rešen. 😉


A to je tisto sem ljubitelj žensk vendar imam v postelji raje moškega
[/quote]

Ne, to je Cankar v momentu, ko je zatajil lastno mater.

Lahko bi skupaj furala, če bi oba spoznala, da to ni prava pot in da se več da doseči na lep način. Niso vsi pari taki, kot bi jih narisal. So pari različnih nacionalnosti, veroizpovedi, političnega prepričanja, vse živo. Mogoče bi ju ljubezen spremenila na bolje. :))) Evo, antilopa idealistka. 😉
[/quote]
Možno je čist vse. Ni dvoma da je ljubezen najmočnejše zdravilo za razne bolezni od sovinizma do feminizma :)))

Šovinist se prekvalificira v jezno transspolno lezbijko moškega izgleda in je problem rešen. 😉
[/quote]

Našemu milesu je všeč taka pisana družba. :))))


A misliš da bi moški sovinist in feministka lahko skupaj furala.? Meni gre na smeh ko si to predstavljam
[/quote]

Pa saj imata v osnovi povsem identične nazore in gradita iz povsem enakih vrednostnih izhodišč. To je v bistvu ena izmed idealnih kombinacij.


Haha to bi morala biti pa res vroča ljubezen
[/quote]

Why not?
Imaš en razvpit in neverjeten, naravnost bizaren primer: Marija Aljohina and Dmitri Enteo.
Marija Aljohina je članica skupine Pussy Riot, je ultra feministična aktivistka, on je vodja skrajne Ruske desnice, ultra nacionalist, fašist. Kako je to mogoče?
Spoznala ste se na sodišču, na njenem sodnem procesu – ljubezen je zmagala. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Why not?
Imaš en razvpit in neverjeten, naravnost bizaren primer: Marija Aljohina and Dmitri Enteo.
Marija Aljohina je članica skupine Pussy Riot, je ultra feministična aktivistka, on je vodja skrajne Ruske desnice, ultra nacionalist, fašist. Kako je to mogoče?
Spoznala ste se na sodišču, na njenem sodnem procesu – ljubezen je zmagala. 😉
[/quote]
O hudo nisem vedla
Vem kdo so pussy bejbe tipa pa ne poznam
Ljubezen nam je vsem v pogubo Al neki takega 🙂


O hudo nisem vedla
Vem kdo so pussy bejbe tipa pa ne poznam
Ljubezen nam je vsem v pogubo Al neki takega 🙂
[/quote]

[img]http://resize1-parismatch.ladmedia.fr/r/625,417,center-middle,ffffff/img/var/news/storage/images/paris-match/actu/international/la-pussy-riot-tombee-amoureuse-d-un-leader-d-extreme-droite-1373273/22810424-1-fre-FR/La-Pussy-Riot-tombee-amoureuse-d-un-leader-d-extreme-droite.jpg[/img]

Bomo videli, kdo bo zmagal, pussy al Q… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

[img]http://resize1-parismatch.ladmedia.fr/r/625,417,center-middle,ffffff/img/var/news/storage/images/paris-match/actu/international/la-pussy-riot-tombee-amoureuse-d-un-leader-d-extreme-droite-1373273/22810424-1-fre-FR/La-Pussy-Riot-tombee-amoureuse-d-un-leader-d-extreme-droite.jpg[/img]

Bomo videli, kdo bo zmagal, pussy al Q… 😉
[/quote]
Stavim na njo. Ima tisti pogled vse bo kot bom jaz rekla samo pocakaj
On pa tistega pa ne no pliz
:))

hahahha dobra 😀


O hudo nisem vedla
Vem kdo so pussy bejbe tipa pa ne poznam
Ljubezen nam je vsem v pogubo Al neki takega 🙂
[/quote]

Čudna so pota Gospodova. Mogoče pa ju višja sila tako opozarja, da sta oba preveč radikalna in da se morata umiriti. S pomočjo ljubezni.

Našemu milesu je všeč taka pisana družba. :))))
[/quote]

Mnogobarvna, ja…. 😉
Miles, na zdravje!

Mnogobarvna, ja…. 😉
Miles, na zdravje!
[/quote]

Mavrična… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Čudna so pota Gospodova. Mogoče pa ju višja sila tako opozarja, da sta oba preveč radikalna in da se morata umiriti. S pomočjo ljubezni.
[/quote]
Samo da ne bo potem taka slika kot pri tisti pussy in tistemu sovinisticnem rusu
Vse v imenu ljubezni večne in nepremagljive
Bolje ljubezen kot vojna

Čudna so pota Gospodova. Mogoče pa ju višja sila tako opozarja, da sta oba preveč radikalna in da se morata umiriti. S pomočjo ljubezni.
[/quote]

Gospod nima pri tem nič. Znano je namreč, da so desni tradicionalisti kar konkretni white knight mangine. 😉

Bil sem te dni na ex vikinškem koncu. Sedimo tako pri enemu od njih doma in pijemo Beck’s in vodko. Pa me tip, večji za glavo, vpraša kdaj mislim, da se bo problem z migranti na švedskem uredil. Odgovorim mu, da takrat, ko bo Viking prenehal biti white knight mangina.
Tip razjarjen vstane s klopi, da bi me mahnil, a od pijanosti pade vznak. Po 30 sek grobne tišine se ostalih 7 krohota in skorajda valja po tleh. Priznali so, da je prav švedski moški tisti, ki bi moral udariti po mizi in prekiniti s sranjem, ampak je zamudil kakih 40 let.
Zanimalo jih je kako je pri nas… Pa sem povedal, da so Švedi svetel vzor in da gremo po njihovi poti.
….spet korohot!

Naslednja fotka v novicah
Znani nacionalist, sovinist predvsem pa mož od pussy bejbe viden v prvih vrstah na paradi ponosa
E to pa bo ljubezen za v zgodovino

Mu je malo pomigala pred nosom in ga je pussy spell prekvalificiral. 😉

Mu je malo pomigala pred nosom in ga je pussy spell prekvalificiral. 😉
[/quote]
Mr. Pussy man haha


Mr. Pussy man haha
[/quote]

Še kako leto z njo pa jo bo pustil zaradi lepega Vasilija. 😉

Še kako leto z njo pa jo bo pustil zaradi lepega Vasilija. 😉
[/quote]
Haha in pol ko ga bojo strankarski kolegi povprašali po zdravju jim bo mrtvo hladno odgovoril
Jaz nisem fajter jaz sem laver

Bemtiš, pa tako sem se potrudil včeraj, vse taluštne sem prilepil sem, sploh naše, po večini lezbeki, so tako srčkane kot cukrčki, pa gredo brisat moj trud. Pffuj jeebeeemti.😁

Kako tu in tam pa tudi sreča pamet.

[img]http://shrani.si/f/2b/Bk/1ZdDGoHf/zajeta-slika15.jpg[/img]

Saj davno tega, ko smo še živeli v jamah, je bil matriarhat…nato so se moški, zbrani v lovskih skupinah, uprli, zvrgli ženske in zavladali. Po 20 000 letih v jamah, se je končno začel razvoj…

In ker je moškim jasno, da bi ob nadvladi žensk znova vse človeštvo čepelo po jamah, jasno ne marajo feministk.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close