Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški ne marajo feministk?

Zakaj moški ne marajo feministk?

Feministk ne maramo, ker vemo da to prinaša popolnoma nepotrebne in butaste probleme.

….in zato:

Vaš link

Why not?
Imaš en razvpit in neverjeten, naravnost bizaren primer: Marija Aljohina and Dmitri Enteo.
Marija Aljohina je članica skupine Pussy Riot, je ultra feministična aktivistka, on je vodja skrajne Ruske desnice, ultra nacionalist, fašist. Kako je to mogoče?
Spoznala ste se na sodišču, na njenem sodnem procesu – ljubezen je zmagala. 😉
[/quote]

Eh, odkar so v sočiju kozaki z biči namahali pusi riotke, je njih akriera šla samo še navzdol…itak imajo skrajno zanič muziko, niti čajka ni nek presežek

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Neka feminsitika je še nekaj stokala na moj post, nato pa je kak feministični moderator po ženinem ukazu zbrisal temo… 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ma stokate najbolj šovinistki o feministkah gor in dol, še zdaj niste nehali. Večjih jamračev ni.

Saj tudi ženske ne marajo feministk, ne samo moški. Zaradi feministk noben moški praktično ne upa več pogledati in ogovoriti ženske, tudi tiste, katera bi rada bila pogledana in ogovorjena. Ker je dandanes praktično že vsak pogled spolno nasilje. Poleg tega bodo delodajalci zaposlovali ženske s čedalje večjim odporom, saj bodo predvidevali na podlagi izkušenj s feministkami, da so z ženskami same težave.
Skratka, slabo reklamo delajo feministke ženskam.

Veš kaj, da prestrašeno žensko zakleneš in si ga pred njo zdrkaš v fikus, pač ni ogovarjanje in tega nobena noče, čeprav se prepričuješ v nasprotno.

Za “ej, bi šla na pijačo?”, te nobena ne bo napadla, če si en štor, ki mu je to težko, imaš pa veliiiiko večjih problemov od feminizma.

Why not?
Imaš en razvpit in neverjeten, naravnost bizaren primer: Marija Aljohina and Dmitri Enteo.
Marija Aljohina je članica skupine Pussy Riot, je ultra feministična aktivistka, on je vodja skrajne Ruske desnice, ultra nacionalist, fašist. Kako je to mogoče?
Spoznala ste se na sodišču, na njenem sodnem procesu – ljubezen je zmagala. 😉
[/quote]
Enostavno, oba imata skrajno leve poglede na svet. In ti kot levičar bi to moral vedet.

Lahko bi skupaj furala, če bi oba spoznala, da to ni prava pot in da se več da doseči na lep način. Niso vsi pari taki, kot bi jih narisal. So pari različnih nacionalnosti, veroizpovedi, političnega prepričanja, vse živo. Mogoče bi ju ljubezen spremenila na bolje. :))) Evo, antilopa idealistka. 😉
[/quote] Tudi sovraštvo zbližuje.

Tudi sovraštvo zbližuje.
[/quote]

zakaj si pa ti hejter potem samski? Najdi si eno feministko.

Tudi sovraštvo zbližuje.
[/quote]
Pred šesto Tarčika vsak dan štemplaš kartico na monu? Nisem vedel, ker običajno nisem tako zgodaj tu. To se ti pa nabere ur potem tam do polnoči in malo čez, ha?😁😁😁

Ja, ti ob 6:03 prideš svoje puhoglave lajne gonit, čestitke.

Si feministek, se nisi izjasnilo še? 😁 Vidim pa, da si z imenom nisi določilo spola, potem si že moderno in napredno.😁

Če smo odkriti, tudi ogromno žensk ne mara feministk. Feministke marajo samo feministke. Ker so zatežene, zelo 🙂

Hvala bogu za tebe in za tvoje zapise – večje reklame za feminizem ni in ne more biti.
Piši Vinko, piši 🙂

Ne poznam osebno nobenega moškega, ki bi sploh imel mnenje o “feministkah”…
Tudi sam nimam nobenega dodelanega mnenja o nečem, kar se me ne tiče – torej feminizmu. Saj nisem ženska…

Daj avtor/ica povej, od kje ti mnenje, da imamo moški kaj proti – oz. da večinsko sploh imamo mnenje o tem?

Ne poznam osebno nobenega moškega, ki bi sploh imel mnenje o “feministkah”…
Tudi sam nimam nobenega dodelanega mnenja o nečem, kar se me ne tiče – torej feminizmu. Saj nisem ženska…

Daj avtor/ica povej, od kje ti mnenje, da imamo moški kaj proti – oz. da večinsko sploh imamo mnenje o tem?
[/quote]

Pa res misliš, da je avtorica?
Tema je bila odprta izključno za skupinsko pljuvanje po ženskah, kar nekateri moški počnejo raje celo od gledanja fuzbala s pirom v roki…na kupe jih je, kot tudi linkov na youtube, slikovnega materiala, vicev, umetelno skovanih žaljivk, člankov – kar hočeš.
“Feministke” do jim samo za izgovor…ker si ne upajo napisati “ženske”… in javno obelodaniti svojega najbolj priljubljenega športa – lajanje ćez ženske…

Pa res misliš, da je avtorica?
Tema je bila odprta izključno za skupinsko pljuvanje po ženskah, kar nekateri moški počnejo raje celo od gledanja fuzbala s pirom v roki…na kupe jih je, kot tudi linkov na youtube, slikovnega materiala, vicev, umetelno skovanih žaljivk, člankov – kar hočeš.
“Feministke” do jim samo za izgovor…ker si ne upajo napisati “ženske”… in javno obelodaniti svojega najbolj priljubljenega športa – lajanje ćez ženske…
[/quote]

V resnici me sploh ne zanima ali je avtor ali avtorica – zato piše “avtor/ica”.
Zanimanje kdo to piše, je že preveč vloženega interesa za pljuvaške teme.

Od kje ti ideja, da moški ne marajo feministk?
Kolikor jaz poznam, feministk ne marajo luzerji.
Samostojni, samozavestni, ok moški pa nimajo nič proti feministkam. Še podpirajo jih.
Torej, vprašaj zakaj luzerji ne marajo feministk.

Ne poznam osebno nobenega moškega, ki bi sploh imel mnenje o “feministkah”…
Tudi sam nimam nobenega dodelanega mnenja o nečem, kar se me ne tiče – torej feminizmu. Saj nisem ženska…

Daj avtor/ica povej, od kje ti mnenje, da imamo moški kaj proti – oz. da večinsko sploh imamo mnenje o tem?
[/quote]
Koji ignoramus, lol.

Evo zakaj se razumni ljudje, moski in zenske, zgrazajo na feminizmom. Med drugim:

https://www.youtube.com/watch?v=3WMuzhQXJoY

Zahodne feministke se zadnja desetletja pod krinko boja za zenske borijo proti vsemu kar jim v bolanih glavah polnih sovrastva do moske populacije, sploh belega moskega, predstavlja zahodna civilizacija. Cilj jim je nic manj od destrukcije zahodne civilizacije.

Ja pa jasno no.
Dobivamo se pa opolnoči na GR in planiramo destrukcijo. Organizirane smo v skupinah po 5, ker ena sama ne more čisto popolnoma uničiti moškega. Najprej uničimo prvega (moža od taprve), potem naslednjega itd. Lepo počasi pridete vsi na vrsto, potem pa nadaljujemo s samskimi.
Ta najbolj beli pa pridejo sploh naprej na vrsto.

Ja pa jasno no.
Dobivamo se pa opolnoči na GR in planiramo destrukcijo. Organizirane smo v skupinah po 5, ker ena sama ne more čisto popolnoma uničiti moškega. Najprej uničimo prvega (moža od taprve), potem naslednjega itd. Lepo počasi pridete vsi na vrsto, potem pa nadaljujemo s samskimi.
Ta najbolj beli pa pridejo sploh naprej na vrsto.
[/quote]
Ti si zgolj budala, ne feministka. Tako da… si mirodajna kot predlanski sneg.


Ti si zgolj budala, ne feministka. Tako da… si mirodajna kot predlanski sneg.
[/quote]

Mirodajna …lol….
en nepismen trot bo mene sodil….lol

Mirodajna …lol….
en nepismen trot bo mene sodil….lol
[/quote]
Ja, ja, kokos. Kar isci slamce. Ne prides mi do snirancev.

New Report

Close