Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški sami športajo, ženske pa ne?

Zakaj moški sami športajo, ženske pa ne?

da polarc raje seksa z moškimi
[/quote]
Se ti še ni izboljšalo, pa se ti spet poslabša, to je pa tudi vrag, ne?😁

da polarc raje seksa z moškimi
[/quote]

Hja, to pa itak. Zato pa kar naprej teži z homoseksualnimi temami. Jaz sem že nekaj desetletij na svetu pa ne poznam nobenega homoseksualca osebno (no ja, ziher koga poznam pa ne vem, da je homo, ker pač o tem ne razlaga). On pa skoz homoseksualce srečuje…


Se ti še ni izboljšalo, pa se ti spet poslabša, to je pa tudi vrag, ne?😁
[/quote]

pa je vendarle fino, ko te goli nagajžla in do konca porine?

Veš v življenju se nisem šminkala, pudrala ali lakirala.
Zato si samo predstavljam kak bebček spravi tak post skupaj kot si ga ti.
[/quote]
Glej tako je, v povprečju je 40 letna ženska videt stara baba v primerjavi z enako starim moškim, vedno bila. Na monu ste seveda izjeme, ker je vsaka od vas videt mlajša.😁😁😁😁 Ostalo pa kar drži, le da ne nosimo takih očal, kot jih ve, da same sebe vidite popolnoma drugače. In prfliknjenost v betici se kaže tudi s tem črednim tekcanjem bab. Še kaj?😁


Glej tako je, v povprečju je 40 letna ženska videt stara baba v primerjavi z enako starim moškim, vedno bila. Na monu ste seveda izjeme, ker je vsaka od vas videt mlajša.😁😁😁😁 Ostalo pa kar drži, le da ne nosimo takih očal, kot jih ve, da same sebe vidite popolnoma drugače. In prfliknjenost v betici se kaže tudi s tem črednim tekcanjem bab. Še kaj?😁
[/quote]

Hja, debeli trebuhi moških pa res niso ravno znak mladosti.
Od žensk samo dve malo bolj okrogle.
Tako, da… aja, razen, če so tebi vampi znak mladosti.
AJa, zgledam pa stara 40 let.

slabo opazuješ 🙂 ni povsod tako … v naši družbi smo babe aktivne, možje pa na kavčih

Hja, debeli trebuhi moških pa res niso ravno znak mladosti.
Od žensk samo dve malo bolj okrogle.
Tako, da… aja, razen, če so tebi vampi znak mladosti.
AJa, zgledam pa stara 40 let.
[/quote]
Shirana baba izgleda še satrejša, kar je tudi trend dela modernih “zdravoživečih” tupoglavk, kot bi bila sicer videt, toliko o tvoji tolažbi in verjetju temu kako druga drugo hvalite, da ste videt mlade. Dedci si pa svoje mislijo in tako kot vedno v zgodovini, raje pogledajo mlajšo od vas. S temi trebuhi se pa ti kar tolaži, če ti je lažje, ker resnice je frdamano malo v tem, razen izjem. Prej vidiš babji svaljk v črnih pajkicah, ki ji šlaufi visijo preko pasu do polovice debele riti, ki jo je stlačila v črne pajkice, kot ap moške s trebuhom.😁saj si lepa no, vem to, tudi če te ne vidim, komot se lahko pri 40+ primerjaš z najstnico, ne se jezit brez veze. Zagotovo si v vsem boljša in tudi mlajša videt od 25 letnice.😁😁😁

slabo opazuješ 🙂 ni povsod tako … v naši družbi smo babe aktivne, možje pa na kavčih
[/quote]
Jp, ampak samo ko je dovolj toplo za tekcat v črnih pajkicah.😁

Sam tale Polarni je res čisti peder, ampak un ta najhujši, ki ne more sprejeti samega sebe take kot je in je zafustriran ko neka furija.


Glej tako je, v povprečju je 40 letna ženska videt stara baba v primerjavi z enako starim moškim, vedno bila. Na monu ste seveda izjeme, ker je vsaka od vas videt mlajša.😁😁😁😁 Ostalo pa kar drži, le da ne nosimo takih očal, kot jih ve, da same sebe vidite popolnoma drugače. In prfliknjenost v betici se kaže tudi s tem črednim tekcanjem bab. Še kaj?😁
[/quote]

Meni je smešno, ko začne en pleško, ves zastan, ki se plazi za mlajšimi ženskami, govoriti o starih babah pri 40 :). Ti pa bi jim bil lahko skoraj foter :).


Shirana baba izgleda še satrejša, kar je tudi trend dela modernih “zdravoživečih” tupoglavk, kot bi bila sicer videt, toliko o tvoji tolažbi in verjetju temu kako druga drugo hvalite, da ste videt mlade. Dedci si pa svoje mislijo in tako kot vedno v zgodovini, raje pogledajo mlajšo od vas. S temi trebuhi se pa ti kar tolaži, če ti je lažje, ker resnice je frdamano malo v tem, razen izjem. Prej vidiš babji svaljk v črnih pajkicah, ki ji šlaufi visijo preko pasu do polovice debele riti, ki jo je stlačila v črne pajkice, kot ap moške s trebuhom.😁saj si lepa no, vem to, tudi če te ne vidim, komot se lahko pri 40+ primerjaš z najstnico, ne se jezit brez veze. Zagotovo si v vsem boljša in tudi mlajša videt od 25 letnice.😁😁😁
[/quote]

Hja, od ostarelega, okroglega, plešastega tipa pa res ne bi mogla pričakovati, da bi znal brati.
Namreč sem napisala, da sem videt stara 40 let. Poskusi to razumeti, da ne boš še naprej pisal traparij.
Ampak itak vemo, da je tvoja bivša bila dosti mlajša od tebe, da te zato motijo 40letnice, ker te je dala na čevelj. Vseeno pa ti pri 60ih laziš za 40letnicami. Sanja svinja o koruzi.

Meni je smešno, ko začne en pleško, ves zastan, ki se plazi za mlajšimi ženskami, govoriti o starih babah pri 40 :). Ti pa bi jim bil lahko skoraj foter :).
[/quote]
Tudi s tovrstnimi psihozami se imaš pravico tolažit, čeprav, da ti je kaj lažje zaradi tega, pa ni videt, ne? Tako da morda bi bilo pa bolje, če sploh ne bi pisalo in se zapikovalo vame, da si prišparaš dodatno trpljenje.😁


Jp, ampak samo ko je dovolj toplo za tekcat v črnih pajkicah.😁
[/quote]

lubek, se ti vidi, da ne hodiš po zasneženih hribih in nas torej ne srečaš

Meni je tako smešno, ko začne Polarni pisat o starih babah, ki so stare 40 :). Saj stvar bi bila logična, če bi bil on 20 star.
Mene je enkrat pecal, sem mu povedala, da ne bo šlo, da je vrstnik mojih staršev.

Le kam sem spet pol stoletja starim najstnicam stopil, da tako cvilijo?😁😁😁

lubek, se ti vidi, da ne hodiš po zasneženih hribih in nas torej ne srečaš
[/quote]

Pa ne more starček v hribe v snegu.

Ej, Polarni, daj predstavi sina, on bo bolj primeren za 40letnice kot pa njegov ostareli foter.

lubek, se ti vidi, da ne hodiš po zasneženih hribih in nas torej ne srečaš
[/quote]
Jp, to mi je pa znano, v hribe pa hodijo tiste ekstra zafrustrirane in popolnoma asocialne večno samske. Vas pa ni tako veliko.😁

lubek, se ti vidi, da ne hodiš po zasneženih hribih in nas torej ne srečaš
[/quote]

Veš v hribe, gore, sploh zasnežene pa hodijo sami ta pravi moški in ta prave ženske. To ni za zagrenjence, zoprneže, to je za prijetne ljudi. Zato Polarneža v hribih ne boš srečala.
Srečaš pa prijetne moške, ženske, v glavnem fajn ljudi. Prijazni, nasmejani. Fit.

Veš v hribe, gore, sploh zasnežene pa hodijo sami ta pravi moški in ta prave ženske. To ni za zagrenjence, zoprneže, to je za prijetne ljudi. Zato Polarneža v hribih ne boš srečala.
Srečaš pa prijetne moške, ženske, v glavnem fajn ljudi. Prijazni, nasmejani. Fit.
[/quote]
Pa ravno najhujše zagrnejenke tavajo v trifrtalkah po hribih, ostale tekcajo v črnih pajkicah, ker so “fit”.

Ma, saj je za razumet, vrag je to, ko je pol stoletja stara baba v najstniški dobi, pol pa še pride polarni na forum in ji nastavi špegu, je pa itak konec….😁😁😁

Dobro je, dovolj sem se nadelal za danes, grem spat, da bom še jaz lep in mlad.😁😁😁😁


Pa ravno najhujše zagrnejenke tavajo v trifrtalkah po hribih, ostale tekcajo v črnih pajkicah, ker so “fit”.

Ma, saj je za razumet, vrag je to, ko je pol stoletja stara baba v najstniški dobi, pol pa še pride polarni na forum in ji nastavi špegu, je pa itak konec….😁😁😁

Dobro je, dovolj sem se nadelal za danes, grem spat, da bom še jaz lep in mlad.😁😁😁😁
[/quote]

Daj Milan, ustavi konje. Veš zate so 70 letnice. 40 letnice res ne bodo šmirglale takega ostarelega vola kot si ti. Vola, ne bika.


Pa ravno najhujše zagrnejenke tavajo v trifrtalkah po hribih, ostale tekcajo v črnih pajkicah, ker so “fit”.

Ma, saj je za razumet, vrag je to, ko je pol stoletja stara baba v najstniški dobi, pol pa še pride polarni na forum in ji nastavi špegu, je pa itak konec….😁😁😁

Dobro je, dovolj sem se nadelal za danes, grem spat, da bom še jaz lep in mlad.😁😁😁😁
[/quote]

Ja, moj sosed je tudi nekje tvojih let. Tudi ves zakrnjen, zastan, okrogel. Posledično mu gredo vsi hribolazci, tekači, kolesarji, smučarji noro na živce. Iste izpade ima kot ti. Sam ves zastan, okorel, debel, potem pa ga tisti, ki kaj dajo nase, svoje zdravje in so vitalni, spravljajo ob živce. Stari je pač fovš. Namesto, da bi še sam obul gojzarje, raje teži.

Srečujem tako ženske, kot moške, ki sami športamo. Zame osebno tale tema ni glih relevantna…

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Jp, to mi je pa znano, v hribe pa hodijo tiste ekstra zafrustrirane in popolnoma asocialne večno samske. Vas pa ni tako veliko.😁
[/quote]

Tole ima pa polarni žal prav. Dve samski kolegici, redno v hribih, a zafurstrirani in negativni.
Pravijo, da se pri športu sproščajo hormoni sreče – ne vem, kaj ti dve počneta narobe.

Tole ima pa polarni žal prav. Dve samski kolegici, redno v hribih, a zafurstrirani in negativni.
Pravijo, da se pri športu sproščajo hormoni sreče – ne vem, kaj ti dve počneta narobe.
[/quote]

Tega ti pa preprosto ne verjamem. Predlagam, da greš tudi ti kdaj v hribe, boš videla, da pišeš nesmisle. Še bolje, da greš v gore. Ko boš parkrat šla v gore, ne boš več pisala takih traparij :). Pa nič več ne boš nevoščljiva samskim kolegicam :). Res pa, da se ne boš več razumela s Polarcem.

New Report

Close