Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nam pravijo, da moramo uporabit kontracepcijo, a kondomi so tako dragi?

Zakaj nam pravijo, da moramo uporabit kontracepcijo, a kondomi so tako dragi?

Mam problem, pač kondomi so zlo dragi, skor 1€ za kondom in s punco jih porabiva vsaj 3 na dan in pač problem je, ker nimam tolko dnarja za vse te kondome. Zakaj nam zastonj ne dajo kondomov, če hočjo, da se zaščitimo? Al pa vsaj da bi dijakom in študentom subvencijo dal, ker to so veliki dnarji. Skoraj 100€ na mesec te pride in je ful problem za mlade k nimamo tolk dnarja. Sm punci reko, da bova morala začet brez, sm mal se bojim kr vem, da ni tolk učinkovita metoda umika in nočm, da bi zanosla, kr sma še premlada.

Mate kak nasvet?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Najstnik555, 23.06.2022 ob 09:42

Mam problem, pač kondomi so zlo dragi, skor 1€ za kondom in s punco jih porabiva vsaj 3 na dan in pač problem je, ker nimam tolko dnarja za vse te kondome. Zakaj nam zastonj ne dajo kondomov, če hočjo, da se zaščitimo? Al pa vsaj da bi dijakom in študentom subvencijo dal, ker to so veliki dnarji. Skoraj 100€ na mesec te pride in je ful problem za mlade k nimamo tolk dnarja. Sm punci reko, da bova morala začet brez, sm mal se bojim kr vem, da ni tolk učinkovita metoda umika in nočm, da bi zanosla, kr sma še premlada.

Mate kak nasvet?

 

Ceneje te pride kontracepcijska tabletka. Predlagaj jo punci. Lahko ji predlagaš tudi, da si vstavi vaginalni obroček.

Sam sicer najraje s svojo kar brez kondoma in se še ni zgodilo, da bi zanosila. To ženskam tudi najbolj paše. Moja mi pravi, da me mora začutit, noče gume čutit, ampak kožo na kožo.

Je pa potrebno nekaj vaje, da uspeš nadzorovat svoj izliv, nato je pa enostavno.

Ni dnarja ni muzke.

Lahko z nami podeliš kontakt svojega dekleta. Je videti, da si zasluži bolj sposobnega moškega in ne reveža, ki še za kondome nima. Jaz bi jo lahko veliko bolj razvajal in ji pokazal nebesa na zemlji, sploh če ima res tako visok libido. V preteklosti sem se namreč soočal s pomanjkanjem liboda s strani žensk in trikrat na dan bi bila zelo dobrodošla popestritev.

Imam dovolj denarja, da bi lahko kupil milijon kondomov na leto.

Delaj študentska dela kokr js pa bo. Pa js nimam stalne samo po partyih ga mal zaserjemo pa so mi vse rekle  da so na tabletki tko da itak nism rabo kondoma. Sploh nvm kdj sm nazadne s kondomom. Mi je pa bedno s kondomom to je isto kokr da bi sladoled cez steklo lizal itak da nc ne obcutis pol. Rec svoji da al brez al s tabletko al ti pa ona kondome casti.

To je zelo res. In se s tabo popolnoma strinjam. Tudi v drugo smer gre: zakaj ne dajejo za ženske vložke in higienske pripomočke zastonj? Me moramo to vsak mesec kupovat. mene pride približno 10 eur na mesec. To je na leto 120 eur. meni to ni malo. Tore,zakaj kondomi niso zastonj in zakaj vložki niso zastonj? in zakaj pa je metadon zastonj? To,so pa še domene razvitega sveta,ki je še v povojih. Mislimo kakšno levičarsko demokracijo imamo,pa jo nimamo. Tako da,popolnoma se strinjam s tabo. In ja dragi so,tisti ki so poceni so pa švoh. Če pa nimaš klasične oblike penisa,ali zelo velikega ali zelo majhnega pa toliko dražje za prilagojene,pa še težje se dobijo. podpišem to,kar si napisal. To je pereč problem.

Drgač pa jaz zbiram kondome,jih mam že 55 različnih,če rabiš ti jih ene 30 škatlic dam. Ni panike 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:45

To je zelo res. In se s tabo popolnoma strinjam. Tudi v drugo smer gre: zakaj ne dajejo za ženske vložke in higienske pripomočke zastonj? Me moramo to vsak mesec kupovat. mene pride približno 10 eur na mesec. To je na leto 120 eur. meni to ni malo. Tore,zakaj kondomi niso zastonj in zakaj vložki niso zastonj? in zakaj pa je metadon zastonj? To,so pa še domene razvitega sveta,ki je še v povojih. Mislimo kakšno levičarsko demokracijo imamo,pa jo nimamo. Tako da,popolnoma se strinjam s tabo. In ja dragi so,tisti ki so poceni so pa švoh. Če pa nimaš klasične oblike penisa,ali zelo velikega ali zelo majhnega pa toliko dražje za prilagojene,pa še težje se dobijo. podpišem to,kar si napisal. To je pereč problem.

Drgač pa jaz zbiram kondome,jih mam že 55 različnih,če rabiš ti jih ene 30 škatlic dam. Ni panike 🙂

Morda veste, da nimajo neomejenega roka trajanja? Morda je nekaterim že potekel rok, kar pomeni, da je velika verjetnost, da bodo počili. Previdno!

ne bi bilo škode da jih dajo na recept, saj povzročijo najmanj zdravstvenih težav (morebitna alergija,pa še to je danes toliko izbire da se najde tudi hipoalergen kondom!).. tabletki in ostale ženske zadeve naredijo ogromno škode ženski, en najbolj ironičen stranski učinek je, da jim zbije libido na nulo hahahaha.. so zaščitene pred nosečnostjo tako da nimajo želje po sexu 😁

Če si to lahko napisal na splet, lahko na spletu poiščeš tudi poceni kondone. Recimo tu imaš ene 0,458 € na kondom

https: //www.kondomanija.si/kondomi/poceni/mesanica-vitalis-50-kondomov.html

Poštnina 1,5 € nad nakupom za 20 €.

Zdaj pa, da bi mi za tebe iskali, pa ti še na dom pripeljali …

Lahko kupuješ durex v DM po 12 kosov v paketu, nekaj čez 11 ali 12 €, pri tem ima lahko bejba DM kartico, kjer se nabirajo točke in ko jih dovolj nabereš, lahko unovčiš točke in dobiš en paket skoraj zastonj.

Pa kaj nič ne znate razmišljat, samo provocirat?

je pa vseeno smešno če je tip tako škrt da ne kupi kondomov..

A bi midva mal pokurila tisto zalogo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.06.2022 ob 10:49

je pa vseeno smešno če je tip tako škrt da ne kupi kondomov..

Si morda pomislila, da eni niso škrti, ampak enostavno nimajo denarja?

Odgovor na objavo uporabnika
Po pameti, 23.06.2022 ob 10:48

Morda veste, da nimajo neomejenega roka trajanja? Morda je nekaterim že potekel rok, kar pomeni, da je velika verjetnost, da bodo počili. Previdno!

Vložke lahko kupiš pralne, pa jih imaš za dlje časa, pa daš mal več. Sam jaz osebno se s tem nisem igrala, ker bi se skos živcirala, da gre kaj skozi.

10 € na mesec daš za vložke? Pa kake ti kupuješ? Jaz vedno samo Tosamo.

ne ne. sem vodja nabave pr men doma 😀 čekiram vsak mesec vsako škatlco obrnem. zaenkrat vse piše do 2024. Pa Norleve jutranje tabletke tud mam,rok majo do 2024,pa nosečniški testi tud do 2023. Lahko ti pokažem mojo lepo izložbo. A ni kul?
temu se reče “mini sex shop”. Vse vrste kodnomov mam. Tud za Pikoline črvičke. 🙂

https://i.postimg.cc/sf7r9RMQ/sex.jpg

Zakaj bi bili vložki zastonj?

Metadon je zastonj, saj so tudi cepiva za ošpice, mumps, oslovski kašel zastonj … kapiš? Saj štekaš, kaj ti hočem povedat, ane? Nič ni zastonj.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 23.06.2022 ob 10:49

Če si to lahko napisal na splet, lahko na spletu poiščeš tudi poceni kondone. Recimo tu imaš ene 0,458 € na kondom

https: //www.kondomanija.si/kondomi/poceni/mesanica-vitalis-50-kondomov.html

Poštnina 1,5 € nad nakupom za 20 €.

Zdaj pa, da bi mi za tebe iskali, pa ti še na dom pripeljali …

Lahko kupuješ durex v DM po 12 kosov v paketu, nekaj čez 11 ali 12 €, pri tem ima lahko bejba DM kartico, kjer se nabirajo točke in ko jih dovolj nabereš, lahko unovčiš točke in dobiš en paket skoraj zastonj.

Pa kaj nič ne znate razmišljat, samo provocirat?

Pri določenih stvareh se ne splača šparat. Kondomi so ena izmed teh stvari. Z razlogom so cenejši, saj imajo manjko pri kakovosti, posledično lahko počijo in je škoda še veliko večja, kakor bi bila cena dražjega kondoma.

Bolje biti vzdržen, kakor pa šparati pri kondomih.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:53

ne ne. sem vodja nabave pr men doma 😀 čekiram vsak mesec vsako škatlco obrnem. zaenkrat vse piše do 2024. Pa Norleve jutranje tabletke tud mam,rok majo do 2024,pa nosečniški testi tud do 2023. Lahko ti pokažem mojo lepo izložbo. A ni kul?
temu se reče “mini sex shop”. Vse vrste kodnomov mam. Tud za Pikoline črvičke. 🙂

https://i.postimg.cc/sf7r9RMQ/sex.jpg

Redna wow a ti si prava zbirateljica. :)) Dobra ideja

O, končno ena, ki ima kondome zame. Kje si dobila King size škatlico?

Meni so vsi premajhni in me stiskajo, že en čas iščem kaj večjega.

Odgovor na objavo uporabnika
Luka H, 23.06.2022 ob 10:54

Pri določenih stvareh se ne splača šparat. Kondomi so ena izmed teh stvari. Z razlogom so cenejši, saj imajo manjko pri kakovosti, posledično lahko počijo in je škoda še veliko večja, kakor bi bila cena dražjega kondoma.

Bolje biti vzdržen, kakor pa šparati pri kondomih.

Jaz sem samo “na hitro” poiskala odgovor, kje kupiti cenejše kondome. Čeprav jaz še nikoli nisem uporabila cenenih, poceni kondomov. Vedno durex, sploh nikoli nobene druge znamke. Ne vem, pride ti v kri. Kot Coca-Cola. Veš, da je Pepsi boljši, ampak vedno boš izbral Coca-Colo pred Pepsijem, ker je pač “znamka” in maš to vtisnjeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 23.06.2022 ob 10:55

Redna wow a ti si prava zbirateljica. :)) Dobra ideja

ja,kondome zbiram. To sem naumila zdej zadnje dve leti. Full fuull mam željo met škatlco kondomov iz vseh držav na svetu enkrat. FuuuL.

Odgovor na objavo uporabnika
Mr.King, 23.06.2022 ob 10:56

O, končno ena, ki ima kondome zame. Kje si dobila King size škatlico?

Meni so vsi premajhni in me stiskajo, že en čas iščem kaj večjega.

na spletni strani svet-užitka.com. Majo svega in svašta,pa tud zelo ugodno,pa večinoma kvalitetne stvari.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:56

ja,kondome zbiram. To sem naumila zdej zadnje dve leti. Full fuull mam željo met škatlco kondomov iz vseh držav na svetu enkrat. FuuuL.

Potem mogoče pobrskaš na e-bay, verjetno se tam kaj takega dobi. Za zbirko, seveda. Samo pazi, od kje nabavljaš, da ti ne nabijejo carine ali pa kaj. Jaz že dolgo nisem nabavljala iz tujine.

Res je. In tudi popolnoma razumem,da je za tega najstnika prevelik strošek. Sicer ne razumem zakaj jih samo on kupuje,nej jih še ona mogoče se bo to malo razbremenilo. Ampak ja,kondomi so drag špas. In ni fer da so za plačat.

Papirnati robčki so cenejši. Če nisi vedel.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 23.06.2022 ob 10:58

Potem mogoče pobrskaš na e-bay, verjetno se tam kaj takega dobi. Za zbirko, seveda. Samo pazi, od kje nabavljaš, da ti ne nabijejo carine ali pa kaj. Jaz že dolgo nisem nabavljala iz tujine.

Ste samski?

Hvala za Vaš odgovor. (:

New Report

Close