Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nam pravijo, da moramo uporabit kontracepcijo, a kondomi so tako dragi?

Zakaj nam pravijo, da moramo uporabit kontracepcijo, a kondomi so tako dragi?

Redna  A si že kaj potna med nogami k take pišeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:58

Odgovor na objavo uporabnika
Mr.King, 23.06.2022 ob 10:56

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:53

Odgovor na objavo uporabnika
Po pameti, 23.06.2022 ob 10:48

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:45

To je zelo res. In se s tabo popolnoma strinjam. Tudi v drugo smer gre: zakaj ne dajejo za ženske vložke in higienske pripomočke zastonj? Me moramo to vsak mesec kupovat. mene pride približno 10 eur na mesec. To je na leto 120 eur. meni to ni malo. Tore,zakaj kondomi niso zastonj in zakaj vložki niso zastonj? in zakaj pa je metadon zastonj? To,so pa še domene razvitega sveta,ki je še v povojih. Mislimo kakšno levičarsko demokracijo imamo,pa jo nimamo. Tako da,popolnoma se strinjam s tabo. In ja dragi so,tisti ki so poceni so pa švoh. Če pa nimaš klasične oblike penisa,ali zelo velikega ali zelo majhnega pa toliko dražje za prilagojene,pa še težje se dobijo. podpišem to,kar si napisal. To je pereč problem.

Drgač pa jaz zbiram kondome,jih mam že 55 različnih,če rabiš ti jih ene 30 škatlic dam. Ni panike 🙂

Morda veste, da nimajo neomejenega roka trajanja? Morda je nekaterim že potekel rok, kar pomeni, da je velika verjetnost, da bodo počili. Previdno!

ne ne. sem vodja nabave pr men doma 😀 čekiram vsak mesec vsako škatlco obrnem. zaenkrat vse piše do 2024. Pa Norleve jutranje tabletke tud mam,rok majo do 2024,pa nosečniški testi tud do 2023. Lahko ti pokažem mojo lepo izložbo. A ni kul?
temu se reče “mini sex shop”. Vse vrste kodnomov mam. Tud za Pikoline črvičke. 🙂

https://i.postimg.cc/sf7r9RMQ/sex.jpg

O, končno ena, ki ima kondome zame. Kje si dobila King size škatlico?

Meni so vsi premajhni in me stiskajo, že en čas iščem kaj večjega.

na spletni strani svet-užitka.com. Majo svega in svašta,pa tud zelo ugodno,pa večinoma kvalitetne stvari.

Tale Svet užitka pa se fulll reklamira zadnje cajte, videla sem znane osebe, da imajo pripomočke kupljene iz Svet užitka, zdaj pa ne vem, ali je treba kaj naročit pa sprobat :)) Ker je že toliko reklame :DD

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 23.06.2022 ob 10:58

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 10:56

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 23.06.2022 ob 10:55

Redna wow a ti si prava zbirateljica. :)) Dobra ideja

ja,kondome zbiram. To sem naumila zdej zadnje dve leti. Full fuull mam željo met škatlco kondomov iz vseh držav na svetu enkrat. FuuuL.

Potem mogoče pobrskaš na e-bay, verjetno se tam kaj takega dobi. Za zbirko, seveda. Samo pazi, od kje nabavljaš, da ti ne nabijejo carine ali pa kaj. Jaz že dolgo nisem nabavljala iz tujine.

Hja sej to. Za Ebay je zdej nov sistem že 1 leto. ne glede na vsoto plačaš carino. Sem se tko zajebala z enim prstanom za 1 euro. Bi mogla dat 2 eura carine. Sem rekla kva?! ne hvala.. kar nazaj nej ga pošljejo. So spremembe.

Odgovor na objavo uporabnika
Luka H, 23.06.2022 ob 10:52

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.06.2022 ob 10:49

je pa vseeno smešno če je tip tako škrt da ne kupi kondomov..

Si morda pomislila, da eni niso škrti, ampak enostavno nimajo denarja?

a za bejbija pa imajo, če se nezščiten sexsf iži? zakaj naj bi avtomatično ženska jedla hormosnko zaščito če le ta dokazano povzroča veliko škode?

če ni denarja pač ne sexaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Eno vprašanje, 23.06.2022 ob 11:00

Ste samski?

Hvala za Vaš odgovor. (:

Seveda. Uživam. :))

Zakaj jih po uporabi ne opereš v pralnem stroju.

Odgovor na objavo uporabnika
Jebač, 23.06.2022 ob 11:00

Redna  A si že kaj potna med nogami k take pišeš.

ne nisem butelj. Jaz se normalno pogovarjam na forumu,če pa tebe meče pa ne morem pomagat. nč tazga niso take teme. grow up.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 23.06.2022 ob 11:01

Seveda. Uživam. :))

Tudi sam sem samski. V kolikor bi želeli, se lahko spustiva v zanimivo debato.

Lahko Vam priložim svoj kontakt.

Odgovor na objavo uporabnika
Najstnik555, 23.06.2022 ob 09:42

Mam problem, pač kondomi so zlo dragi, skor 1€ za kondom in s punco jih porabiva vsaj 3 na dan in pač problem je, ker nimam tolko dnarja za vse te kondome. Zakaj nam zastonj ne dajo kondomov, če hočjo, da se zaščitimo? Al pa vsaj da bi dijakom in študentom subvencijo dal, ker to so veliki dnarji. Skoraj 100€ na mesec te pride in je ful problem za mlade k nimamo tolk dnarja. Sm punci reko, da bova morala začet brez, sm mal se bojim kr vem, da ni tolk učinkovita metoda umika in nočm, da bi zanosla, kr sma še premlada.

Mate kak nasvet?

 

če so ti kondomi predragi, pol nočeš imet otroka. veš koliko te bo tisti prišel?

aja, tistega boš itak punci uturil

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 11:01

Hja sej to. Za Ebay je zdej nov sistem že 1 leto. ne glede na vsoto plačaš carino. Sem se tko zajebala z enim prstanom za 1 euro. Bi mogla dat 2 eura carine. Sem rekla kva?! ne hvala.. kar nazaj nej ga pošljejo. So spremembe.

Kje si dobila manjše kondome?

+

Ali je velik problem, v kolikor uporabiš prevelik kondom?

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 23.06.2022 ob 11:30

če so ti kondomi predragi, pol nočeš imet otroka. veš koliko te bo tisti prišel?

aja, tistega boš itak punci uturil

Če bi avtor želel imeti otroka, verjetno ne bi kupoval kondomov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 11:02

ne nisem butelj. Jaz se normalno pogovarjam na forumu,če pa tebe meče pa ne morem pomagat. nč tazga niso take teme. grow up.

Kaj me ne bo metalo pri tej vročini.   Si ga bom na roke mal potolažu, bo boljše.   Pridi na cam,   boš tud ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz pa tako, 23.06.2022 ob 11:30

Kje si dobila manjše kondome?

+

Ali je velik problem, v kolikor uporabiš prevelik kondom?

mannjše in extra velike-vse na svet užitka.com. pa niso pretirano navite cene.
Maš tud take k majo zvite lulčke k kljuka od dežnika-tud take se dobi 🙂

aja ja,itak če je kondom prevelik ni kul. Ne samo da ni užitka in je kr neki,tud dol zleze.. sploh ni kul. Kondom mora bit prav.

Odgovor na objavo uporabnika
Eno vprašanje, 23.06.2022 ob 11:11

Tudi sam sem samski. V kolikor bi želeli, se lahko spustiva v zanimivo debato.

Lahko Vam priložim svoj kontakt.

Ne, hvala, me ne zanima, predvsem zato, ker na MON ni noben in nobena resna glede debat izven MONa.

Drugače se splača tudi na Bolhi pogledati, če kdo slučajno rabljene prodaja 🙂

Nahajate se na največjem družinskem forumu v državi 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
, 23.06.2022 ob 11:44

Nahajate se na največjem družinskem forumu v državi 🙄

Še dobro, da ni denarja za kondome, se bo ta družina še povečala.🤣

Zdi se mi prav, da kondomi niso zastonj.

Odgovor na objavo uporabnika
nevem357, 23.06.2022 ob 12:53

Zdi se mi prav, da kondomi niso zastonj.

Čemu?

Lahko bi bili zastonj, če se že hoče propagirat neko kontracepcijo. Bi bilo veliko manj bolezni in posledično bi šlo manj denarja za njihovo zdravljenje. Na koncu bi bili vsi v plusu.

Odgovor na objavo uporabnika
Povprečno123, 23.06.2022 ob 13:41

Čemu?

Lahko bi bili zastonj, če se že hoče propagirat neko kontracepcijo. Bi bilo veliko manj bolezni in posledično bi šlo manj denarja za njihovo zdravljenje. Na koncu bi bili vsi v plusu.

Tudi pitje vode zelo priporočajo, pa še nujna za življenje je, in ni zastonj.

Splača se kupit kake Pasante npr. v kakih venera shopih al pa spletnih straneh kot npr. Svet užitka. Dobiš za 20-35€ pakete po 100, 140 kondomov. Jaz in partner imava 140 kondomov za cca 34€ in so super.

Odgovor na objavo uporabnika
nevem183, 23.06.2022 ob 13:48

Tudi pitje vode zelo priporočajo, pa še nujna za življenje je, in ni zastonj.

Lahko si ujameš deževnico ali piješ vodo iz potočka, pa jo boš pil/a zastonj.

Ne vem, kakšne vzporednice so tukaj?

Dejstvo je, da bi manj SPB pomenilo, da bi šlo manj denarja iz državne blagajne, ki bi bil potreben za njihovo zdravljenje. Država bi lahko kondome kupovala v velikih količinah, kar pomeni izjemno nizko ceno na posamezen kos. Za 10milijonov kondomov bi verjetno plačali manj kot 1 milijon. V zdravstveni blagajni pa 1 milijon ne pomeni nič, tam je govora o milijardah.

Najbolj boš privarčeval če boš seksal le tik do svojega orgazma, nato takoj prekineš in obdržiš spermo 😀 Punci pa lahko večkrat pride, saj je zastonj.

Mel si včasih na kuponkotu oz ena na dan cele komplete…

New Report

Close